Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Pasirinkite skelbimo tipą Pasirinkite šalį
Spausdinti
Siųsti draugui
Peržiūrėta: 17672
z
Uždaryti

Apartamentai prie Juodosios jūros Gruzijoje, Batumyje

Parduodami 2-3 kambarių butai Batumyje prie jūros nuo 14 800 €

Kaina:
14 800 €

Šalis
Gruzija

Miestas
Batumi

Parduodami nauji 2-jų ir 3-jų kambarių apartamentai šalia jūros. GRUZIJA, Batumis, Bagrationi g.

Tai gera investicija ir puikus poilsis prie jūros!
Galima rinktis iš kelių vystomų projektų!
Kainos nuo 350 $ už 1 m².
Yra galimybė pirkti IŠSIMOKĖTINAI!
Investicijos atsiperkamumas iš nuomos vidutiniškai per 4-5 metus!

JŪSŲ APARTAMENTŲ NUOMA:
Mūsų kompanija palankiomis sąlygomis siūlo nekilnojamojo turto nuomos paslaugas Batumyje trumpam ir ilgam laikotarpiui.

BUTŲ PIRKĖJAMS ORGANIZUOJAME PAŽINTINĖ KELIONĖ Į GRUZIJĄ:
Organizuojame turus 3 arba 5 dienoms, dėl nekilnojamojo turto pirkimo Batumi.
Daugiau informacijos telefonu: + 3 7 0 6 1 4 7 3 2 8 0

APIE PROJEKTĄ:
• Statybų pabaiga - 2018 m. gruodžio 16 d.;
• Gyvenamasis 24 aukštų namas;
• Pirmame aukšte komercines patalpos;
• Namo tipas – Mūrinis;
• Šildymo tipas – Dujinis (kiekviename bute numatytas atskiras katilas);
• 2 liftai;
• Sutvarkyta namo aplinka;
• Užbaigtas namo fasadas.

Tai naujas komforto lygis Batumio nekilnojamojo turto rinkoje. Projektai statomi sparčiai besivystančiuose miesto rajonuose šalia pagrindinių infrastruktūros ir laisvalaikio objektų. Butas naujame name taps jaukia tvirtove jo gyventojams. Nauji transporto ryšių sprendimai ir patogi vietovė sutrumpins kelią nuo namų iki jūros ir iki bet kurios kitos miesto vietos. Naujas kelias iki oro uosto ir Turkijos sienos tai papildomas šios vietos privalumas.

APIE APARTAMENTUS:
• Kambarių skaičius – nuo 2 iki 4;
• Bendras plotas – nuo 43 m²;
• Lubų aukštis - 3 m;
• Šarvo duris;
• Langai - plastikiniai su dvigubu stiklopaketu;
• Įrengti vandens ir elektros skaitikliai;
• Gamtinės dujos, vanduo, elektra, internetas, kabelinė televizija atvesti iki buto;
• Juodas karkasas - apartamentai parduodami be apdailos ir vidiniu pertvaru. Tai leidžia įsigyti apartamentus už mažiausia kaina ir įrengti juos pagal savo skoni.

Patogūs apartamentų išplanavimai sukurti atsižvelgiant į visus įmanomus kliento pageidavimus, su panoraminiais jūros vaizdais.
Nekilnojamojo turto įsigijimas čia už pradinę kainą tai pelningiausia investicija į Jūsų ateitį.

BATUMI (vieta žemėlapyje):
https://goo.gl/maps/TV4SyNK9LvL2

APIE GRUZIJA:
Gruzija - šalis, kur lietuviai mėgstami labiau nei bet kur kitur pasaulyje. Šalis su nuostabia gamtos įvairove: daugiau nei 5 km aukščio Kaukazo kalnais, kurie vasarą žavi savo žalumu, o žiemą siūlo galimybę išbandyti žiemos pramogas, naujai atgimę egzotiški Juodosios jūros kurortai su modernia architektūra, vynuogynų plantacijos, kur gimsta garsusis gruziniškas vynas, pilys ir cerkvės, konkuruojančiomis senumu tarpusavyje. Skirtingai nei mūsų Baltijos, Juodoji jūra - tarsi arbatėlė nuo gegužės iki spalio mėnesio. Sociologinius tyrimus atliekanti įmonė GALLUP World, reitingavusi valstybes pagal saugumą, Gruzijai skyrė garbingą trečią vietą. Tad šioje valstybėje saugūs gali jaustis ne tik vietiniai gyventojai, bet ir poilsiautojai. Visi ten buvę kartoja tą patį – ši Kaukazo valstybė nepalieka abejingų.
Vienas žymiausių Gruzijos pajūrio kurortų – Batumis, kurį drąsiai galima vadinti Gruzijos vasaros sostine. Čia gausu aukščiausios klasės viešbučių tokiu kaip Sheraton, Hayat, Hilton, Marriott, Holiday Inn, Radisson, Kempinski, Four Seasons, Trump Tower… Statybų sektorius, lyginant su Europa, kuri išgyvena recesiją, vystosi labai sparčiai. Pastatyta nemažai naujos architektūros statinių, parengta daug naujų projektų. Kainos svyruoja nuo 350 USD iki 2000 USD už kv. m. Galima įsigyti komercines patalpas su įrengta efektyvia elektros energiją tausojančia technologija, atskiru įėjimu bei efektyvia 24 val. apsauga. Arba apartamentus aštuonių aukštų pastate, įsikūrusiame gerai žinomame botanikos sode, 100 m. nuo jūros kranto su baseinais, SPA ir sveikatingumo centrais, terasomis ir kt. Norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą Gruzijoje, verta atkreipti dėmesį į tai, kad šioje šalyje nėra turto mokesčių (taikytina ir butams, ir namams su žemės sklypais). Reikia mokėti tik komunalinius mokesčius, kurie taip pat yra nedideli. Pavyzdžiui, už buto su baseinu, fitneso centru ir kitais patogumais išlaikymą elitiniame komplekse Batumyje reikia mokėti apie 25-30 USD per mėnesį. Atsiperkamumas iš nuomos per 4 metus.
Jokių apribojimų pirkėjams iš užsienio. Įsigijus turtą pirkėjai gauna leidimą nuolat gyventi;
Pats Batumis – labai šarmingas miestas: carinė architektūra, jūra, uostas ir adžaruli (tai nacionalinis patiekalas – keptas laivo formos paplotėlis su sūriu ir kiaušiniu). Atsibodus degintis pajūryje, galima pasivaikščiokite dailiai sutvarkytu taku palei jūrą, paklaidžioti po senamiestį ir jo kiemus arba nuvykti į legendinį Batumio botanikos sodą, o vakare atsiduoti šėlsmui naktiniuose klubuose ir restoranuose. Kainos toli gražu neprilygsta lietuviškųjų kurortų įkainiams. O rasti čia galima kur kas daugiau - kavines ir restoranus ant paties jūros kranto, svetingus ir visad pasiruošusius pagelbėti vietinius gruzinus, kurie ne tik gerai kalba rusiškai, bet ir puikiai žino kur randasi ir kas tokia yra Lietuva.


Sudomino objektas? Skambinkit, atsakysiu į visus dominančius klausimus.

VIAČESLAV MIKLAŠEVSKIJ
+ 3 7 0 6 1 4 7 3 2 8 0

_____________________________________________________________________________

Jeigu ieškote panašaus objekto, arba norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, skambinkite – mielai padėsime surasti Jūsų poreikius tenkinantį variantą.

• Pirkėjams padėsime šį turtą įsigyti ypatingai palankiomis kreditavimo sąlygomis.
• Pardavėjams nemokamai nustatome turto rinkos vertę, bei konsultuojame dėl pardavimo.

UAB "Capital Property"

+37061473280
viaceslav.miklasevskij@capitalrealty.com
lietuviskai

UNIKALUS BUTAS TENERIFĖJE SU PAKRANTĖS TERASA IR ATSKIRU ĮĖJIMU

Nebrangiai parduodamas nuo kaimynų izoliuotas 2 kambarių butas visiškai ant vandenyno kranto su atskiru įėjimu iš pakrantės ir didele terasa. Amžinojo pavasario Tenerifės natūraliai gyvenamoje šiaurės vakarų pusėje 60 m2 apartamentas su didele 30 m2 terasa ir atskiru įėjimu iš pakrantės, aukštomis lubomis, ant vandenyno kranto, gamtos draustinio žalumos apsuptame ramiame gražiame vilų miestelyje, su nuostabiu vaizdu į vandenyną ir kalnus, gražiu vidaus kiemu ir dideliu sodu, jūros vandens baseinu ir baseinėliu vaikams. Baseinas - kas dvi savaites išvalomas ir pripildomas natūraliu vandenyno vandeniu. Bute yra miegamasis, salonas su papildoma vieta sofai ir valgomojo kampu, prie jo virtuvėlė, taip pat WC su dušu ir atskirai esančiu prieškambariu, aukštos 3,10 m lubos, langai į vandenyną (rytus). Namas kapitaliai suremontuotas 2015 - 2016 metais, buto remontas baigtas 2018 m. sausį (atnaujinti elektros ir vandentiekio tinklai, santechnika, sienos, naujos grindų ir sienų plytelės, nauja virtuvė ir kt.). Butas labai praktiškas ir unikalus – tiesiog ant kranto, su vertinga atskira pakrantės terasa ir atskiru įėjimu į terasą ir apartamentą. Buto kaimynai yra vokiečiai ir lietuviai, kurie prireikus vienas kitam padeda. Komplekse vyrauja vokiečiai, kurie palaiko bendrijoje gerą tvarką. Nedideli komunaliniai mokesčiai, šildymas – nereikalingas, mokestis bendrijai – 55 Eur/men. Name yra parduotuvė, šalia jo - vaikų žaidimo aikštelė, teniso kortai, uostelis, didelis komunalinis baseinas su restoranais, už keletos kilometrų - golfas, puiki vieta tiems, kas mėgsta gražią gamtą, naturalų maistą, aktyvų poilsį, žvejybą ir kitas jūrines pramogas. Šį gražiai sutvarkytą Puertito de Los Silos žalumos apsuptą ir natūraliai gyvenamą vilų miestelį renkasi labiau patyrę anglai ir vokiečiai, o šurmulį dar mėgstantys rusai ir kiti Rytų Europos gyventojai dažniau viliojasi salos pietinės dykumos turistinės industrijos zona, kur kainos yra smarkiai išpūstos, keleriopai aukštesnės... ir skirta vienkartiniam savaitiniam turizmui. Oro temperatūra vasarą yra 22- 24 C, žiemą 20 -22 C, vandens 21 - 23 C. Salos šilčiausią tašką – Punto Teno gražiąją įlanką, esančią pietvakariuose, pasiekiame naujai suremontuotu keliu kalno tuneliu per 15 min. Iki Tenerifės pietinio oro uosto per naujai atidarytą autostradą yra 55 - 60 min. kelio, iki šiaurinio aerouosto - apie 45 minutės. Parduodame be tarpininkų, kaina – 68 900 Eur. Šioje vietovėje 2 kambarių butelių (be terasos ir atskiro įėjimo) kainos NT agentūrose prasideda nuo 80 000 Eur. Didelė papildoma vertybė yra atskira terasa ir atskiras įėjimas į apartamentą nuo pakrantės, ko neturi kiti apartamentai. Pasibaigus Ispanijoje finansų krizei, nuo praeito rudens NT kainos Tenerifėje sparčiai kyla. Reda Vagnoriūtė, UAB „Bimbo Vilnius“, El.paštas: redavagn@gmail.com +370 659 56 464 +370 618 01 811