Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Pasirinkite skelbimo tipą Pasirinkite šalį
Spausdinti
Siųsti draugui
Peržiūrėta: 15022
z
Uždaryti

Apartamentai prie Juodosios jūros Gruzijoje, Batumyje

Parduodami 2-3 kambarių butai Batumyje prie jūros nuo 14 800 €

Kaina:
14 800 €

Šalis
Gruzija

Miestas
Batumi

Parduodami nauji 2-jų ir 3-jų kambarių apartamentai šalia jūros. GRUZIJA, Batumis, Bagrationi g.

Tai gera investicija ir puikus poilsis prie jūros!
Galima rinktis iš kelių vystomų projektų!
Kainos nuo 350 $ už 1 m².
Yra galimybė pirkti IŠSIMOKĖTINAI!
Investicijos atsiperkamumas iš nuomos vidutiniškai per 4-5 metus!

JŪSŲ APARTAMENTŲ NUOMA:
Mūsų kompanija palankiomis sąlygomis siūlo nekilnojamojo turto nuomos paslaugas Batumyje trumpam ir ilgam laikotarpiui.

BUTŲ PIRKĖJAMS ORGANIZUOJAME PAŽINTINĖ KELIONĖ Į GRUZIJĄ:
Organizuojame turus 3 arba 5 dienoms, dėl nekilnojamojo turto pirkimo Batumi.
Daugiau informacijos telefonu: + 3 7 0 6 1 4 7 3 2 8 0

APIE PROJEKTĄ:
• Statybų pabaiga - 2018 m. gruodžio 16 d.;
• Gyvenamasis 24 aukštų namas;
• Pirmame aukšte komercines patalpos;
• Namo tipas – Mūrinis;
• Šildymo tipas – Dujinis (kiekviename bute numatytas atskiras katilas);
• 2 liftai;
• Sutvarkyta namo aplinka;
• Užbaigtas namo fasadas.

Tai naujas komforto lygis Batumio nekilnojamojo turto rinkoje. Projektai statomi sparčiai besivystančiuose miesto rajonuose šalia pagrindinių infrastruktūros ir laisvalaikio objektų. Butas naujame name taps jaukia tvirtove jo gyventojams. Nauji transporto ryšių sprendimai ir patogi vietovė sutrumpins kelią nuo namų iki jūros ir iki bet kurios kitos miesto vietos. Naujas kelias iki oro uosto ir Turkijos sienos tai papildomas šios vietos privalumas.

APIE APARTAMENTUS:
• Kambarių skaičius – nuo 2 iki 4;
• Bendras plotas – nuo 43 m²;
• Lubų aukštis - 3 m;
• Šarvo duris;
• Langai - plastikiniai su dvigubu stiklopaketu;
• Įrengti vandens ir elektros skaitikliai;
• Gamtinės dujos, vanduo, elektra, internetas, kabelinė televizija atvesti iki buto;
• Juodas karkasas - apartamentai parduodami be apdailos ir vidiniu pertvaru. Tai leidžia įsigyti apartamentus už mažiausia kaina ir įrengti juos pagal savo skoni.

Patogūs apartamentų išplanavimai sukurti atsižvelgiant į visus įmanomus kliento pageidavimus, su panoraminiais jūros vaizdais.
Nekilnojamojo turto įsigijimas čia už pradinę kainą tai pelningiausia investicija į Jūsų ateitį.

BATUMI (vieta žemėlapyje):
https://goo.gl/maps/TV4SyNK9LvL2

APIE GRUZIJA:
Gruzija - šalis, kur lietuviai mėgstami labiau nei bet kur kitur pasaulyje. Šalis su nuostabia gamtos įvairove: daugiau nei 5 km aukščio Kaukazo kalnais, kurie vasarą žavi savo žalumu, o žiemą siūlo galimybę išbandyti žiemos pramogas, naujai atgimę egzotiški Juodosios jūros kurortai su modernia architektūra, vynuogynų plantacijos, kur gimsta garsusis gruziniškas vynas, pilys ir cerkvės, konkuruojančiomis senumu tarpusavyje. Skirtingai nei mūsų Baltijos, Juodoji jūra - tarsi arbatėlė nuo gegužės iki spalio mėnesio. Sociologinius tyrimus atliekanti įmonė GALLUP World, reitingavusi valstybes pagal saugumą, Gruzijai skyrė garbingą trečią vietą. Tad šioje valstybėje saugūs gali jaustis ne tik vietiniai gyventojai, bet ir poilsiautojai. Visi ten buvę kartoja tą patį – ši Kaukazo valstybė nepalieka abejingų.
Vienas žymiausių Gruzijos pajūrio kurortų – Batumis, kurį drąsiai galima vadinti Gruzijos vasaros sostine. Čia gausu aukščiausios klasės viešbučių tokiu kaip Sheraton, Hayat, Hilton, Marriott, Holiday Inn, Radisson, Kempinski, Four Seasons, Trump Tower… Statybų sektorius, lyginant su Europa, kuri išgyvena recesiją, vystosi labai sparčiai. Pastatyta nemažai naujos architektūros statinių, parengta daug naujų projektų. Kainos svyruoja nuo 350 USD iki 2000 USD už kv. m. Galima įsigyti komercines patalpas su įrengta efektyvia elektros energiją tausojančia technologija, atskiru įėjimu bei efektyvia 24 val. apsauga. Arba apartamentus aštuonių aukštų pastate, įsikūrusiame gerai žinomame botanikos sode, 100 m. nuo jūros kranto su baseinais, SPA ir sveikatingumo centrais, terasomis ir kt. Norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą Gruzijoje, verta atkreipti dėmesį į tai, kad šioje šalyje nėra turto mokesčių (taikytina ir butams, ir namams su žemės sklypais). Reikia mokėti tik komunalinius mokesčius, kurie taip pat yra nedideli. Pavyzdžiui, už buto su baseinu, fitneso centru ir kitais patogumais išlaikymą elitiniame komplekse Batumyje reikia mokėti apie 25-30 USD per mėnesį. Atsiperkamumas iš nuomos per 4 metus.
Jokių apribojimų pirkėjams iš užsienio. Įsigijus turtą pirkėjai gauna leidimą nuolat gyventi;
Pats Batumis – labai šarmingas miestas: carinė architektūra, jūra, uostas ir adžaruli (tai nacionalinis patiekalas – keptas laivo formos paplotėlis su sūriu ir kiaušiniu). Atsibodus degintis pajūryje, galima pasivaikščiokite dailiai sutvarkytu taku palei jūrą, paklaidžioti po senamiestį ir jo kiemus arba nuvykti į legendinį Batumio botanikos sodą, o vakare atsiduoti šėlsmui naktiniuose klubuose ir restoranuose. Kainos toli gražu neprilygsta lietuviškųjų kurortų įkainiams. O rasti čia galima kur kas daugiau - kavines ir restoranus ant paties jūros kranto, svetingus ir visad pasiruošusius pagelbėti vietinius gruzinus, kurie ne tik gerai kalba rusiškai, bet ir puikiai žino kur randasi ir kas tokia yra Lietuva.


Sudomino objektas? Skambinkit, atsakysiu į visus dominančius klausimus.

VIAČESLAV MIKLAŠEVSKIJ
+ 3 7 0 6 1 4 7 3 2 8 0

_____________________________________________________________________________

Jeigu ieškote panašaus objekto, arba norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, skambinkite – mielai padėsime surasti Jūsų poreikius tenkinantį variantą.

• Pirkėjams padėsime šį turtą įsigyti ypatingai palankiomis kreditavimo sąlygomis.
• Pardavėjams nemokamai nustatome turto rinkos vertę, bei konsultuojame dėl pardavimo.

UAB "Capital Property"

+37061473280
viaceslav.miklasevskij@capitalrealty.com