Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Pasirinkite skelbimo tipą Pasirinkite šalį
Spausdinti
Siųsti draugui
Peržiūrėta: 5350
z
Uždaryti

Apartamentai Ispanijoje

Didelė nekilnojmojo turto pasiūla Ispanijoje, Alikantės regione

Kaina:
103 000 €

Šalis
Ispanija

Miestas
Alikantė

Parduodami butai saulėtojoje Ispanijoje.
Turime didelį pasirinkimą įvairių apartamentų visoje saulėtoje Alikantės pakrantėje.
Jus pasitiks lietuviškai, rusiškai, angliškai ir ispaniškai kalbantys atstovai, supažindins su apylinkėmis, padės sutvarkyti pirkimo pardavimo dokumentus. Ir visa tai papidomai nekainuos.

Siūlome prabangius naujos statybos butus Alikantėje, Kosta Blankoje.
Ispanijos rytuose besidriekiančoje Kosta Blankos pakrantėje driekiasi smėlio paplūdimiai, pakrančių uolos su žavingomis įlankėlėmis.
Butai pilnai įrengti.
Grindys- natūralaus akmens pytelės.
Virtuvėje sumontuota visa reikalinga buitinė technika: viryklė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, garų surinktuvas, šaldytuvas, indaplovė, skalbimo mašina. Virtuvės baldai su granito stalviršiu.
Centralizuota palydovinė antena. Internetas / WiFi visuose apartamentuose.
Kondcionavimo sistema.
Pilnai įrengti vonios kambariai.
Butuose vyrauja šviesios, pastelinės splalvos.
Miegamuosiuose sumontuotos spintos su stumdomomis durimis. Visi apartamentai turi vieną stovėjimo vietą garaže.
Butai yra uždaroje teritorijoje, kur gyventojai gali mėgautis pramogomis baseine ir džiakuzi su šidomu vandeniu.. Yra teritorija skirta žaisti vaikams.
Apartamentai įsikūrę šalia golfo laukų.

Mes siūlome:
1 miegamasis 1 Vonios kambarys, nuo 50 m2, kaina nuo 103.000 €
2 miegamieji 1 Vonios kambarys, nuo 60,75 m2, kaina 115.000 €

Didelis pasirinkimas ir kitų apartamentų Alikantės regione. Kreipkites ir padėsime išsirinkiti jūsų poreikius atitinkantį optimaliausią variantą.

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi,
nes skelbimas nebegalioja.
Rodyti panašius skelbimus »
lietuviskai

UNIKALUS BUTAS TENERIFĖJE SU PAKRANTĖS TERASA IR ATSKIRU ĮĖJIMU

Nebrangiai parduodamas nuo kaimynų izoliuotas 2 kambarių butas visiškai ant vandenyno kranto su atskiru įėjimu iš pakrantės ir didele terasa. Amžinojo pavasario Tenerifės natūraliai gyvenamoje šiaurės vakarų pusėje 60 m2 apartamentas su didele 30 m2 terasa ir atskiru įėjimu iš pakrantės, aukštomis lubomis, ant vandenyno kranto, gamtos draustinio žalumos apsuptame ramiame gražiame vilų miestelyje, su nuostabiu vaizdu į vandenyną ir kalnus, gražiu vidaus kiemu ir dideliu sodu, jūros vandens baseinu ir baseinėliu vaikams. Baseinas - kas dvi savaites išvalomas ir pripildomas natūraliu vandenyno vandeniu. Bute yra miegamasis, salonas su papildoma vieta sofai ir valgomojo kampu, prie jo virtuvėlė, taip pat WC su dušu ir atskirai esančiu prieškambariu, aukštos 3,10 m lubos, langai į vandenyną (rytus). Namas kapitaliai suremontuotas 2015 - 2016 metais, buto remontas baigtas 2018 m. sausį (atnaujinti elektros ir vandentiekio tinklai, santechnika, sienos, naujos grindų ir sienų plytelės, nauja virtuvė ir kt.). Butas labai praktiškas ir unikalus – tiesiog ant kranto, su vertinga atskira pakrantės terasa ir atskiru įėjimu į terasą ir apartamentą. Buto kaimynai yra vokiečiai ir lietuviai, kurie prireikus vienas kitam padeda. Komplekse vyrauja vokiečiai, kurie palaiko bendrijoje gerą tvarką. Nedideli komunaliniai mokesčiai, šildymas – nereikalingas, mokestis bendrijai – 55 Eur/men. Name yra parduotuvė, šalia jo - vaikų žaidimo aikštelė, teniso kortai, uostelis, didelis komunalinis baseinas su restoranais, už keletos kilometrų - golfas, puiki vieta tiems, kas mėgsta gražią gamtą, naturalų maistą, aktyvų poilsį, žvejybą ir kitas jūrines pramogas. Šį gražiai sutvarkytą Puertito de Los Silos žalumos apsuptą ir natūraliai gyvenamą vilų miestelį renkasi labiau patyrę anglai ir vokiečiai, o šurmulį dar mėgstantys rusai ir kiti Rytų Europos gyventojai dažniau viliojasi salos pietinės dykumos turistinės industrijos zona, kur kainos yra smarkiai išpūstos, keleriopai aukštesnės... ir skirta vienkartiniam savaitiniam turizmui. Oro temperatūra vasarą yra 22- 24 C, žiemą 20 -22 C, vandens 21 - 23 C. Salos šilčiausią tašką – Punto Teno gražiąją įlanką, esančią pietvakariuose, pasiekiame naujai suremontuotu keliu kalno tuneliu per 15 min. Iki Tenerifės pietinio oro uosto per naujai atidarytą autostradą yra 55 - 60 min. kelio, iki šiaurinio aerouosto - apie 45 minutės. Parduodame be tarpininkų, kaina – 68 900 Eur. Šioje vietovėje 2 kambarių butelių (be terasos ir atskiro įėjimo) kainos NT agentūrose prasideda nuo 80 000 Eur. Didelė papildoma vertybė yra atskira terasa ir atskiras įėjimas į apartamentą nuo pakrantės, ko neturi kiti apartamentai. Pasibaigus Ispanijoje finansų krizei, nuo praeito rudens NT kainos Tenerifėje sparčiai kyla. Reda Vagnoriūtė, UAB „Bimbo Vilnius“, El.paštas: redavagn@gmail.com +370 659 56 464 +370 618 01 811