Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Vilniaus centre butą įrengė tarsi laivą

Vilniaus centre butą įrengė tarsi laivą

Jei plaukiojimas yra gyvenimo būdas, tai kodėl to nepatyrus visus metus? Taip, matyt, galvojo išskirtinio buto savininkas, kuris į savo būstą perkėlė prabangios jachtos interjerą. Pasižvalgykime po ne kasdien pasitaikantį butą, kurio skelbimas yra lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt.

Originalaus dizaino butą rasime Naujamiestyje, Z.Sierakausko gatvėje. Čia, amžiaus sandūroje statytame penkiaaukštyje, penktame aukšte yra trijų kambarių butas-laivas. Būstas yra net 96 kv. m – todėl kiekviename kambaryje netrūksta erdvės. Svetainė, kuri sujungta su virtuve, 42 kv. m ploto. Bute du kambariai – 17 ir 12 kv. m, kurie naudojami kaip miegamasis ir darbo kabinetas.

Buto įrengimas – įspūdingas. Ne kiekvienam užtenka drąsos ir galimybių įgyvendinti savo svajonę, bet matosi, kad šis atvejis – ne toks. Dauguma būsto paviršių dengti medžiu ar medžio imitacija – lubos, grindys, sienos, todėl kad ir kur būtum, jautiesi lyg kajutėje.
Kad butas įrengtas preciziškai, laikantis visų laivo statybos reikalavimų, rodo nauji baldai – jie  nuapvalintais kraštais. Jūroje taip daroma, kad esant bangavimui jachtos keleiviai neužsigautų. Jausmą, kad esate jūroje, suteiks ant sienų pakabintos bangų nuotraukos bei ne tik lubose, bet ir sienose įrengti šviestuvai.

Daugiau buto nuotraukų ir kainą pamatysite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

Tarp svetainės ir gyvenamųjų kambarių yra išsidėsčiusios pagalbinės patalpos, tad jas patogu pasiekti tiek iš svetainės, tiek iš miegamojo. Tai vonios kambarys, tualetas, drabužinė. Bute yra net pirtis, kurioje galima pamiršti dienos nuovargį. Kad visur cirkuliuotų gaivus oras, užtikrina ventiliavimo rekuperacinė sistema.

Skirtingai nuo jūros, aplink butą bangavimų nedaug – buto langai orientuoti į ramų, užtvertą vidinį kiemą. Pro langus kasdien matysite ir miesto panoramą. Kartu su butu parduodama dvi automobilio statymo vietos požeminėje aikštelėje, kas aktualu gyvenantiems centre.

Šaltinis: www.aruodas.lt