Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Vasaros rezidencijos

Vasaros rezidencijos

Nori nenori vasarą visi susiskirsto į dvi dalis – turintys kur pabėgti iš miesto bent jau savaitgaliui ir svajojantys apie tokią galimybę. Galima vis vykti į pajūrį, kaimo sodybą arba galvoti apie savo pirkinį, kur būtų galima nupūsti miesto dulkes.  

Peržiūrime lankomiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt skelbimus ir žvalgomės, kokios sodybos šiuo metu parduodamos. 

 

1. Sodyba Molėtų rajone

Molėtai – ta kryptimi iš Vilniaus savaitgalį pajuda nemaža dalis miestiečių, tad kodėl nepagalvojus apie pirkinį čia? Petrauskų kaime parduodama rekonstruota sodyba-vienkiemis, kuri nuo Siesarčio upės nutolusi 250 metrų. Nors beveik 150 kv. m ploto namas atnaujintas, tačiau išlaikytas autentiškas stilius. Savininkai sujungė patogumus su retro stiliumi – kartu parduodami visi senoviniai rakandai, kurių name ne vienas.

Sklype yra įžuvintas tvenkinys, kuris pasipildo vandeniu iš natūralių šaltinių, tinka maudynėms. Ant tvenkinio kranto stovi rekonstruota dviejų aukštų pirtis (85 kv. m) su didele veranda. Taip pat sklype yra didelis klojimas (80 kv. m), rūsys (20 kv. m), pavėsinė, artezinis gręžinys, didelis sodas.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia.

 

2. Sodyba Plungėje

Žemaitija – vienas įdomesnių etnografinių regionų. Plungėje parduodama sodyba su išpuoselėta aplinka. Nedidelis, beveik 60 kv. m medinis namas pastatytas 24 arų sklype. Jame yra du kambariai ir virtuvė, palėpėje galima įsirengti dar vieną kambarį.

Sodybos teritorijoje yra ūkinis pastatas, prie įžuvinto tvenkinio stovi pirtis, už pirties – rūkykla, kurią galima naudoti žuviai apdoroti. Teritorija labai graži, prižiūrėta, auga daug augalų.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia.

 

3. Sodyba Ignalinos rajone

Ežerų krašte, Ignalinos rajone, Mielagėnų miestelyje, vos šimtas kilometrų nuo Vilniaus, parduodama išpuoselėta sodyba su 35 arų sklypu. 110 kv. m name yra trys erdvūs kambariai, tambūras, virtuvė, sandėliukas, katilinė, didelė erdvi veranda. Namas turi tris įėjimus: du iš kiemo pusės ir vieną per verandą.

Kokia sodyba be pirties – ji čia irgi yra.  Sodybos teritorijoje taip pat yra lauko virtuvė, rūsys, 2 garažai, ūkinis pastatas, didelis kluonas. Visa teritorija aptverta tvora. Sodybos teritorijoje yra galimybė išsikasti tvenkinį.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia

 

4. Sodyba Utenos rajone

Jei ieškote vasaros rezidencijos miške su netoli esančiu ežeru, tai Utenos ir Rokiškio rajonų sandūroje parduodamas vienkiemis kaip tik toks. Prieš daugiau nei pusšimtį metų statyta sodyba yra šalia Vazajo ežero. 102 kv. m namas, kuriame galima gyventi ir žiemą, parduodamas kartu su 10,5 a sklypu ir ūkiniu pastatu bei naujai pastatyta lauko virtuve. Sklype yra ir tvenkinys.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia

 

5.Sodyba Ignalinos rajone

Netoli Dūkšto miestelio esanti rąstinė sodyba ieško naujo savininko – sodyba apsupta vandens telkinių, taigi mėgstantys laiką leisti prie vandens turėtų suskubti. Sodybos teritorijoje yra tvenkinys su žydinčiomis vandens lelijomis priešais namą, už 500 metrų yra didžiulis, gražus ir žuvingas Dysnų ežeras. Kitas ežeras yra Dūkšto miestelyje.

73 arų sodyboje yra 3 kambarių, 95 kv. m gyvenamasis namas, 112 kv. m tvartas su šalia esančiais 16 kv. m garažu ir 26 kv. m sandėliu. Namas rąstinis, puikios būklės, suremontuotas prieš 3-5 metus, apkaltas lentelėmis ir nudažytas.

Kieme yra šulinys, tvartas, garažas, sandėlis, šiltnamis, lauko tualetas. Priešais namą yra prižiūrima pieva, dekoruota įdomiais akmenimis, dekoratyviniais augalais, gėlėmis.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia.

 

6. Sodyba Rokiškio rajone

Rokiškio rajone, Norkūnų kaime esanti sodyba – ieškantiems autentikos. Didesnis nei 60 kv. m, penkių kambarių, dviejų aukštų namas statytas prieš beveik šimtą metų ir užėjus į vidų alsuoja praeities dvasia.  
 
Sodyboje daug unikalių gamtos detalių: šimtametis klevas su į kamieną įaugusiomis žirklėmis, kadagys, įrašytas į raudonąją knygą, grandralizdis, klevų alėja.

Nuo ant kalvos pastatyto namo atsiveria graži panorama – reljefas kalvotas, apaugęs brandžiu mišku. Pačiame šiek tiek didesniame nei hektaro sklype iškastas didelis tvenkinys, netoliese yra ir ežeras.

Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia.

 

7. Sodyba Dubingiuose

Vos 50 km nuo Vilniaus nutolusi sodyba – puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir ieškantiems patogumų. Naujos statybos sodyboje yra įrengtas 80 kv. m rąstinis pirties namas su trimis kambariais. Parduodamas kartu su visais baldais ir buitine technika.

Namas šiltas, kelias iki sodybos asfaltuotas, tad nebus problemų atvykti čia ir žiemą. Pirties namelyje yra karštas vanduo ir visi patogumai, o  šalia pirties namo yra 6 arų tvenkinys su lieptu.
 
Daugiau sodybos nuotraukų ir kainą rasite čia.Kokių dar sodybų šiuo metu parduodama, rasite, paspaudę šią nuorodą.

 

Šaltinis: www.aruodas.lt