Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Skoningai įrengtas būstas – daugumos siekiamybė

Skoningai įrengtas būstas – daugumos siekiamybė
Jaukūs ir skoningai įrengti namai svarbūs kiekvienam – ieškodami būsto, dalis gyventojų netgi nežiūrėtų į tuos pasiūlymus, kur būstas būtų netvarkingas ir neskoningai įrengtas. Dalis besidominčiųjų nekilnojamuoju turtu apskritai pripažįsta, kad kokybiškas ir stilingas būsto įrengimas yra vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis. 

Planuodami skoningus ir stilingus namus, dauguma nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt respondentų norėtų dėl būsto įrengimo kreiptis į interjero dizainerį, tačiau mano, kad jo paslaugos galėtų būti per brangios. Apie penktadalį apklausoje dalyvavusių asmenų pripažįsta, kad tikrai naudotųsi dizainerio paslaugomis, kad viskas būtų iki smulkmenų apgalvota ir įgyvendintas tinkamiausias sprendimas.

Paklausti, koks interjero stilius juos labiausiai traukia, dauguma (po 40 proc.) teigia, kad jiems priimtiniausias klasikinis rafinuotas stilius su daug raižytų ar inkrustuotų detalių arba šiuolaikinis stilius, kuriam būdingos naujos ir modernios tendencijos, dažniausiai pasirenkamos šiltos pastelinės spalvos. Dar apie penktadalį Aruodas.lt respondentų rinktųsi modernų minimalistinį stilių su tiksliomis ir moderniomis formomis bei detalių mažuma.

Netgi 6 iš 10–ies apklausos dalyvių teigia, kad norėtų, jog jų būste dominuotų kokia nors spalva, likusieji tam tikros spalvos dominnavimą rinktųsi tik tam tikruose kambariuose. Paklausti, kokią spalvą labiausiai įsivaizduoja kurdami savo namų interjerą, dauguma teikia pirmenybę juodos ir baltos sąsajai, raudonai arba rudai spalvai.

Nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt galima pasisemti idėjų, kaip įrengti savo namus, kokių detalių panaudoti, kad namai būtų jaukesni ir stilingesni. Rubrikoje „Interjeras“ pateikiama daugiau kaip 2500 variantų, kokie galėtų būti Jūsų namai. 

Atsižvelgiant į apklausos rezultatus, galima pasvajoti, ar Jūsų namams tiktų šios juodos ir baltos, raudonos ir rudos spalvos idėjos.  
 

Juodos – baltos žaismas : 

 

 
Raudonos spalvos akcentai: 

 
 

Rudi atspalviai:

 

Aruodas.lt informacija
 
 
Šaltinis: www.aruodas.lt