Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Senos statybos butai ir toliau pinga

Senos statybos butai ir toliau pinga
„Ober-Haus“ Lietuvos butų kainų indekso (OHBI), fiksuojančio butų kainų pokyčius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), reikšmė šių metų lapkričio mėnesį smuktelėjo 0,2%. Spalį buvo užfiksuotas toks pats kainų sumažėjimas. Palyginti su praėjusių metų lapkričiu, per metus butų kainos Lietuvos didmiesčiuose kito 1,6% žemyn.

Lapkritį didžiausias kainų nuosmukis buvo užfiksuotas Panevėžyje. Joms smuktelėjus 1,0%, vidutinė kvadratinio metro kaina sumažėjo iki 1816 Lt (-19 Lt/m2). Kaune ir Vilniuje atitinkamai buvo užfiksuotas 0,4% ir 0,2% kainų sumažėjimas. Vidutinė kvadratinio metro kaina Kaune smuko iki 3277 Lt (-14 Lt/m2), Vilniuje – iki 4097 Lt (-8 Lt/m2). Didžiausias kainų pokytis užfiksuotas senos statybos butuose gyvenamuosiuose Kauno, Panevėžio ir Vilniaus miestų rajonuose, kur kainos per mėnesį sumažėjo atitinkamai 1,3%, 1,2% ir 0,6%.

Klaipėdoje ir Šiauliuose lapkritį vidutinės butų kainos nekito ir išliko tokios pačios kaip ir spalį: Klaipėdoje – 3310 Lt/m2, o Šiauliuose – 1891 Lt/m2.

OHBI su grafine medžiaga rasite čia
 
Šaltinis: www.ober-haus.lt