Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Prabangus namas Bajoruose, kuriame telpa viskas

Prabangus namas Bajoruose, kuriame telpa viskas

Jei neribotų finansai ir fantazija, tuomet nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt pasirodęs skelbimas apie Bajoruose parduodamą namą būtų šių svajonių įsikūnijimas. Beveik 600 kv. m name yra tiek skirtingų erdvių, kad tiks ir plačiausią pomėgių spektrą turinčiam žmogui.

Namo rūsyje vandens pramogų mėgėjams įrengta poilsio zona su baseinu, iš kurio galima patekti į lauko terasą. Šalia baseino – pirtis. Žemutiniame  aukšte yra ir vyno rūsys, labiau primenantis erdvią, vakaronėms ir pramogoms skirtą, salę. Sportuoti skirta atskira patalpa – 35 kv. metrų užtenka ne tik treniruokliams, bet ir aktyvioms fitneso treniruotėms.

Nors trijų aukštų namas statytas prieš beveik dvidešimt metų, tačiau prieš kelerius metus jis buvo atnaujintas, pertvarkytas ir prabangiai įrengtas. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, šalia – atskira virtuvė. Antrame aukšte – miegamasis su vonia ir drabužine, taip pat du vaikų kambariai, iš kurių vienas su balkonu, bei darbo kambarys. Trečiame aukšte įrengtas dar vienas miegamasis su vonios kambariu ir drabužine bei sporto salė.

Namo savininkai išnaudojo sklypo privalumus – jis kraštinis, tad daugiau privatumo. Juo mėgautis padeda dideli panoraminiai namo langai, kurie apsaugoti nuo saulės ir smūgių, dalį namo juosia lauko terasa. Šiltuoju metų periodu įsitaisius ant lauko gultų akį džiugins ir graži aplinka – ji preciziškai sutvarkyta.

Daugiau informacijos, nuotraukų ir parduodamo namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt