Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Penki populiariausi butai tarp pirkėjų

Penki populiariausi butai tarp pirkėjų

Nekilnojamojo turto skelbimų portalas Aruodas.lt pristato penkis butus, kurie rugpjūtį buvo vieni populiariausių tarp potencialių pirkėjų.

 

Kauno r. sav., Jonučių II k., Versmės g., 2 kambarių butas

Skelbime rašoma, kad būstas įrengtas stilingai ir kokybiškai – Kauno rajone esančio dviejų kambarių, 47 kv. m buto nuotraukos patraukia dėmesį. Greitai paaiškėja, kodėl - „buto įrengimui, pasitelkiant dizainerio ir architekto paslaugas, naudotos tik kokybiškos ir prabangios medžiagos“. Toks įrengimas nepadarytų gėdos ir prestižinėse Vilniaus vietose esančiam butui.

Taupant vietą bute įrengta bendra svetainės bei virtuvės erdvė. Prie buto interjero priderinti odiniai baldai, kurie parduodami kartu su butu, kaip ir buitinė technika. Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, tuomet apsidžiaugsite išėję į lauką – prie namo įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė bei pavėsinės.

Buto kainą ir daugiau nuotraukų rasite, paspaudę nuorodą.

 

Vilnius, Senamiestis, Šiaulių g., 3 kambarių butas

Vilniaus širdyje esantis butas išsiskiria ne tik savo lokacija, tačiau ir interjeru – dominuoja smėlio spalvos ir šviesiai rudų atspalvių medžiagos ir baldai. Trijų kambarių, 89 kv. m bute yra su svetaine sujungta virtuvė, du miegamieji, atskiros tualeto ir vonios patalpos. Mėgstantys rytais gerti kavą lauke, tai galės daryti atsisėdę balkone-terasoje.

Naujos statybos antrame aukšte esančio buto ir jo šeimininkų saugumu rūpinasi visą parą budintis apsaugos darbuotojas, automobilio statymo problemos padės išvengti kartu su butu parduodama automobilio vieta požeminėje stovėjimo aikštelėje.

Buto kainą ir daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą.

 

Vilnius, Senamiestis, Teatro g., 2 kambarių butas

Pro šito buto langą galėsite susimojuoti su Gedimino kalno lankytojais, o tai sudėtinga net gyvenant sostinės Senamiestyje. Senos statybos ketvirtame aukšte esantis dviejų kambarių butas išsiskiria ne tik atsiveriančia panorama, bet ir įrengimu: buto interjeras ir rekonstrukcija – autorinis architekto Daliaus Regelskio darbas, už mažos erdvės išnaudojimą ir spalvų derinimą pelnęs apdovanojimus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Nors pats butas vos 35 kv. m, tačiau aukštos lubos išnaudotos įrengiant antresolę – virš virtuvės ir vonios įrengtas miegamasis. Butui jaukumo suteikia skirtingais režimais veikianti apšvietimo instaliacija bei autentiškas, XX a. pradžią menantis židinys.

Buto kainą ir daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą.   


 

Vilnius, Naujamiestis, V. Mykolaičio-Putino g., 4 kambarių butas

V.Mykolaičio-Putino gatvėje naujos statybos namo šeštame aukšte esantis prabangus butas išsiskiria dydžiu – ne visi individualūs namai yra tokio ploto. Beveik 130 kv. m būste yra keturi kambariai: net 64 kv. m svetainė, sujungta su virtuve ir valgomuoju, ir trys miegamieji, kurie gali atlikti ir kitas funkcijas, pvz., darbo kabineto. Bute yra ir du vonios kambariai, 8 kv. m balkonas, o namo apačioje – apartamentams priklausantis garažas, kuriame telpa du automobiliai.

Jei jums svarbu privatumas ar vaikų saugumas – tai šis daugiabutis jums. Bute įrengtos apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos. Namo teritorija uždara ir prižiūrėta, ją visą parą stebi apsaugos darbuotojas, taip pat įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Buto kainą ir daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą.

 

Kretingos r. sav., Kretingos m., Savanorių g., 2 kambarių butas

Kretingos mieste senos statybos atnaujintas butas sulaukė nemenko Aruodas.lt lankytojų susidomėjimo. Buto šeimininkai nusprendė kaip reikiant atnaujinti butą: apšildytos sienos, išbetonuotos grindys, pakeistos lubos, atnaujinta šildymo ir santechnikos sistema, balkonas apšildytas ir iš naujo įrengtas. Po pertvarkų butas atrodo it naujas.

Bute yra su svetaine sujungta virtuvė, vienas miegamasis, tualetas ir vonios kambarys yra vienoje patalpoje.

Buto kainą ir daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt