Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Nekasdienis pasiūlymas: siūlo apsigyventi šalia prezidentės

Nekasdienis pasiūlymas: siūlo apsigyventi šalia prezidentės

Gera kaimynystė nurodoma kaip vienas iš parduodamo būsto privalumų. Viename iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, Turniškėse, parduodamas būstas, šalia kurio yra įsikūrusi ir Lietuvos prezidentė. Apie šį parduodamą butą pasirodė skelbimas nekilnojamojo turto skelbimų portale Aruodas.lt.

Mažaaukštės statybos viršutiniame namo aukšte esantis trijų kambarių butas išsiskiria ne tik stilingu ir kruopščiai suplanuotu interjeru, bet ir suderinamumu su aplinka: Turniškių kraštovaizdžio draustinyje gausu pušų ir žalumos, o būsto interjere panaudotos medžio detalės: medžio masyvo baldai, mediniai langai, medinė sienų apdaila. Beveik 100 kvadratinių metrų bute yra du miegamieji, iš kurių vienas – su vonios kambariu ir drabužine, ir įspūdingo dydžio (54 kvadratinių metrų) su virtuve sujungta svetainė. Ir taip nemažą būsto plotą dar padidina antresolė, kurioje įrengtas darbo kabinetas.

Jei mėgstate ne tik patogumą, bet ir gamtą, Turniškės Jums turėtų patikti. Gyvenamasis kvartalas įsikūręs netoli Neries pakrantės, šalia buto yra prižiūrimas Turniškių parkas, kuriame galėsite tiek vaikščioti, tiek bėgioti ir kvėpuoti grynu oru. Naktį čia jausitės taip pat saugiai, kaip ir dieną – įdiegta išmanioji apšvietimo sistema, teritorija saugoma ir stebima vaizdo kameromis. Sporto entuziastai galės jaustis privilegijuoti, nes bendrijai priklauso lauko teniso kortai, kuriuose gyventojai gali pažaisti.

Daugiau informacijos apie butą, nuotraukų ir kainą rasite paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt