Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Namas Kernavėje, kuriame ne gėda gyventi ir karaliui

Namas Kernavėje, kuriame ne gėda gyventi ir karaliui

Senojoje Lietuvos sostinėje, Kernavėje, parduodamas kompleksas, kuriame nebūtų gėda įsikurti ir karaliui. Užburia ne tik panoraminis vaizdas ir aplinka, bet ir paties namo įrengimas –  profesionali dizainerė atkūrė istorinę dvasią.

Valstybiniame Kernavės kultūriniame rezervate, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, 72 arų sklype pastatytas kompleksas „Kernavės rezidencija“. 2011 m. iškilusį pastatų  kompleksą sudaro trys namai – „Šeimininkų namas“, „Šeimos namas“ ir „Svečių namas“.

276 kv. m  dviejų aukštų name yra septyni kambariai. Dizainerė Neringa Intaitė namus įrengė Art Deco stiliumi: namuose sustatyti autentiški, restauruoti XIX a. – XX a. pradžios baldai, laikrodis mena baroko laikus, lubos puoštos medžiaginiais apmušalais sodo darbų tematika, šviestuvai – rankų darbo.

Skelbimą apie „Kernavės rezidenciją“ rasite, paspaudę šią nuorodą.

Iš namo terasos atsiveria vaizdas į piliakalnius ir Neries vingį – būtent tokį vaizdą matė kunigaikščiai iš savo rezidencijos. Namo teritorija aptverta, gyventojų privatumą saugo sargas ir videokameros. Namo teritorija išpuoselėta, susodinti gėlynai, šilauogių krūmai, vaizdą įvairina skulptūros. Karštą dieną galima atsivėsinti lauko baseine.

Name taip pat yra pirtis, rūbinė, garažas. Rūsys pritaikytas laikyti vyno atsargas.

Skelbimas apie parduodamą kompleksą publikuotas trimis kalbomis – lietuviškai, angliškai, rusiškai, tad, tikėtina, pirkėjo ieškoma plačiai – ne tik tarp Lietuvos gyventojų.

Šaltinis: www.aruodas.lt