Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Milžiniški apartamentai Vilniaus senamiestyje: pamačius interjero sprendimus užgniaužia kvapą

Milžiniški apartamentai Vilniaus senamiestyje: pamačius interjero sprendimus užgniaužia kvapą

Ne kasdien pamatysi apartamentus, kurie išsidėstę per keturis aukštus, o juose būtų įrengtos ne tik gyvenamosios paskirties, bet ir pramogų bei biuro patalpos. Skelbimas apie tokį parduodamą būstą atsirado nekilnojamojo turto skelbimų portale Aruodas.lt. Tikru atradimu tampa šio būsto įrengimas.

Vilnius senamiestyje, Tilto gatvėje esančiame pastate yra 8 kambarių apartamentai, kurių bendras plotas siekia 324 kv. m. Pirmame ir antrame aukštuose naujai įrengtos gyvenamosios patalpos, trečiame – biuro patalpos, o pakilę į ketvirtąjį pateksite į vakarėlio sūkurį – čia sukurta poilsinė zona su dviejų lygių lauko terasomis, iš kurių atsiveria panoraminis Vilniaus vaizdas, ir sūkurine vonia lauke. Kad linksmybių netrūktų, užtikrins „Bang&Olufsen“ garso ir vaizdo technika, kuri veikia ne tik čia, bet ir kitose būsto patalpose, apšvietimo sistema. Pasirūpinta ir privatumu – ant langų įrengtos žaliuzės.

Apartamentų kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

Pirmajame aukšte yra miegamasis, iš kurio galima patekti į lauko terasą – čia esantis takelis pašildomas, tad nereikės valyti sniego. Miegamajame pasirinktas įdomus apšvietimo sprendimas, kuomet dalyje miegamojo lubų yra niša su permatomu grūdintu stiklu – ji atsiveria nuspaudus distancinio pulto mygtuką. Tuomet pro antro aukšto vitrininius langus į miegamąjį patenka dienos šviesa. Taip pat iš miegamojo galima matyti dalį valgomojo erdvės, esančios antrajame aukšte.

Didelis dėmesys skirtas gyvenamųjų zonų įrengimui – jį drąsiai galima vadinti prabangiu. Grindys dengtos „Merbau“ parketu, langai iš grūdinto stiklo, o vonios kambariuose apdailai panaudotas marmuras. Butas apstatytas vardiniais baldais – vokiškais „Rolf-Benz“  ir prancūziškais „Roche Bobois“.

Būsto šeimininkai daug dėmesio skyrė ir komfortui apartamentuose: įdiegta protingo namo sistema, kuri kontroliuoja ir valdo apšvietimą, užtamsinimą, šildymą, vėdinimą ir apsaugos sistemą; užuolaidos ir žaliuzės valdomos ir distanciniu pultu.  

Šaltinis: www.aruodas.lt