Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Kaip yra tikrinama įmontuotų ScreenLine žaliuzių kokybė?

Kaip yra tikrinama įmontuotų ScreenLine žaliuzių kokybė?
Stiklo paketo viduje įmontuotos „ScreenLine" žaliuzės yra ne tik unikalus šviesos srauto, bet ir saulės šilumos reguliavimo sprendimas, kuris taip pat padidina ir nekilnojamojo turto vertę. Tam, kad žaliuzės apsaugotų nuo šilumos ir šviesos pertekliaus ir būtų parodytas jų ilgaamžiškumas, reikėjo atlikti daugybę bandymų.  Pabandykime į juos pasižiūrėti. 

Stiklo paketo viduje įmontuotos žaliuzės paskutiniu metu nusipelnė jų privalumus atradusių klientų dėmesio. Šiuos privalumus  pristato ir šiuolaikiško gyvenimo būdo poreikius įrodo unikali „ScreenLine" žaliuzių konstrukcija. 

Praktiški ir ekonomiški argumentai, kodėl verta rinktis

Integruoto sprendimo privalumai yra matomi iš pirmo žvilgsnio. Langas su įmontuotomis žaliuzėmis sukuria vientisą, švarią, estetinę bei kompaktinę erdvę, kuri suteikia išskirtinumo. Žaliuzėmis džiaugsis ne tik architektas, kuriam atsiveria begalinės naujovių panaudojimo galimybės,  pavyzdžiui, vidinės pertvaros ir juostelės, bet  ir tie, kurie jau pabandė, kas yra langų su žaliuzėmis valymas, kai trukdo įtempta virvelė bei lango viršuje esantis profilis. Pasidžiaugs ir tėvai, kurie įvertins minimalią pažeidimo riziką, kai netoli esančių žaliuzių žais jų vaikai. Integruotą sprendimą taip pat įvertins ir tie, kurie turi patirties su išorinių žaliuzių eksploatavimu bei jų atsparumu esant stipresniam vėjui. 

Nežiūrint į tai, pagrindinis stiklo paketo viduje įmontuotų žaliuzių privalumas yra jų šilumos palaikymas. Jeigu tradicinės vidinės žaliuzės tik sumažina šviesos pralaidumą, tačiau nereguliuoja šilumos patekimo į patalpos vidų, tai  žaliuzės, įmontuotos stiklo paketo viduje, gali reguliuoti ir šį pagrindinį faktorių (saulės faktorių g). Todėl vasaros metu į buto patalpos vidų pateks mažiau šilumos, tai suteiks  didesnį komfortą, o naudojantis kondicionavimu bus juntamas itin didelis ekonominis efektas. Žiemą šis sprendimas, priešingai, apsaugo nuo langų rasojimo. 

Išsamūs bandymai – kokybės garantija 

Stiklo paketo viduje įmontuotų „ScreeLine žaliuzių" ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo hermetiško judančių sistemos dalių tarp dviejų stiklų uždarymo bei neprisiliečiančios valdymo sistemos, kurią užtikrina patentuota magnetinė sistema, tačiau ir nuo sudėtingo, priešgamybinio atskirų komponentų testų atlikimo. Pamėginkime pasižiūrėti detaliau. 

Tarnavimo laiko testas


Modelio SL22C plisuotoms žaliuzėms bandymas, skirtas pakėlimo ir nuleidimo valdymo funkcijoms testuoti. 

Pagal europines normas žaliuzių arba roletų minimalus naudojimo laikotarpis turi būti mažiausiai 20.000 ciklų. „ScreenLine" šią normą viršija du kartus. 


Modelio SL2OP testas yra skirtas tik vartymo funkcijai.

Pagal europines normas žaliuzių arba roletų minimalus naudojimo laikotarpis turi būti mažiausiai 20.000 ciklų. „ScrennLine" šią normą viršija du kartus. 

Rasojimo bandymas Rasojimo testas žaliuzių juostelėms atliekamas veikiant UV spinduliuotei pagal EN 1279-6. Selektyvinė danga stiklo pakete negali būti pažeista cheminių medžiagų, išsiskiriančių iš lakuotų žaliuzės dalių.

Magnetinių savybių testas Yra atliekamas klimatinėje kameroje esant 80oC temperatūrai. 

Mūsų neodimio-boro valdymo magnetai gali prarasti tik 2 % savo magnetinės galios per 100 metų.   

Matmenų stabilumo testas Matmenų stabilumo bandymas atliekamas  esant  80oC temperatūrai. 

Laikantieji audiniai bei valdymo virvelės yra nuolatos testuojamos, siekiant nustatyti atsparumą UV spinduliavimui ir  matmenų stabilumui. 

Laisvųjų dalelių emisijos testas  Laisvųjų dalelių emisijos testas  pagal EN 1279-6. 


Patys galite įsitikinti, jog „ScreenLine" žaliuzių kokybė ir ilgaamžiškumas yra prioritetas ir pagrindinis veiksnys, gaminant šiuos produktus. 
Pagrindinės medžiagos, taip pat ir pats gamybos procesas, yra nuolatos kontroliuojamos tiek firmos laboratorijose, tiek ir sertifikuoto testavimo kambariuose. Visi „ScreenLine" naudojami gaminiai yra sertifikuoti geriausiose laboratorijose įvairiose pasaulio šalyse. 

 
 
 
Šaltinis: