Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Gyventojai su gyvūnais – nepaklausiausi nuomininkai

Gyventojai su gyvūnais – nepaklausiausi nuomininkai
Tik kas antras būsto savininkas ir nuomotojas pripažįsta, kad rinkdamasis, kam išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, netaikytų nuomininkams jokių apribojimų. Kiti yra iš anksto nusistatę, kam būsto nenuomotų: nepaklausiausi yra nuomininkai su gyvūnais, mažiausiai abejonių kelia nuomotis norinčios vienos merginos.

Iš portalo Aruodas.lt atliktos apklausos rezultatų matyti, kad pusei nuomotojų būtų svarbus tik faktas, kad nuomininkai laiku mokėtų už nuomą – šie savininkai netaikytų jokių reikalavimų, kokie žmonės gali nuomotis būstą ir kokie ne. 

Penktadalis respondentų pripažįsta, kad turto nenuomotų gyventojams su gyvūnais, dar 14 proc. respondentų nenorėtų priimti į savo būstą šeimos su mažais vaikais. Dešimtadalis nuomotojų pripažįsta, kad nesiryžtų išnuomoti savo nekilnojamojo turto studentams: baiminasi ne turto apgadinimo, bet galimo kaimynų nepasitenkinimo, jei pas studentus rinktųsi ir triukšmautų draugų kompanijos.

Iš Aruodas.lt apklausos rezultatų matyti, kad nuomotojai palankiai žiūri, kai būstą nuomojasi vien vaikinai arba vien merginos. Tik vaikinams būsto nenuomotų vos 4 proc. turto savininkų, tik merginoms nesutiktų nuomoti vos 2 proc. portalo respondentų. 

Tie apklausos dalyviai, kurie atsižvelgtų tik į nuomininkų mokumą, teigia, jog svarbu išsirinkti tokius nuomininkus, kurie būtų tvarkingi ir negirtaujantys žmonės. Tuomet faktas, ar jie turi vaikų, gyvūnų, nėra svarbus, nes jie prižiūrės ir rūpinsis būstu kaip savo. Pasak šių respondentų, nenaudojamas nekilnojamasis turtas irgi nusidėvi, po kelerių metų vis tiek reikalingas remontas, tad nereikėtų kelti pernelyg griežtų reikalavimų nuomininkams. 

Aruodas.lt informacija
 
 
Šaltinis: www.aruodas.lt