Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Dizaineriai, ar klientams siūlote patį geriausią variantą?

Dizaineriai, ar klientams siūlote patį geriausią variantą?
Tobuliausia šviesos reguliavimo sistema – įmontuotos žaliuzės.
Kasdieninis architekto bei dizainerio darbas susijęs su nesibaigiančiu naujos informacijos ieškojimu, savarankišku žinių siekimu bei pritaikymu naujose sistemose ir technologiniuose procesuose. Šioje srityje dirbantys specialistai labai gerai žino, jog kokybiški daiktai turi savo kainą, bet ar visa tai sugeba įtikinamai įrodyti savo klientams? Pasižiūrėkime į vieną iš pavyzdinių modelių – stiklo paketo viduje įmontuotas "ScreenLine" žaliuzes.

Pradžioje – vizija

Iš karto pasižiūrėjus į pradinių brėžinių pasiūlymą viskas yra aišku. Namas tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus turi suteikti švarumo ir paprastumo įspūdį. Šviesos reguliavimo priemonės yra privaloma bet kurios statybos dalis. O ką visgi pasirinkti? Išorinės žaliuzės, priešingai nei vidinės, turi mažiau galimybių. Paprasčiausiai tariant, išskyrus šviesą, vasarą į namą nepraleidžia šilumos. Tam yra reikalinga pastovi priežiūra, o eksploatacija ir priežiūra, esant didesniam vėjuotumui, yra problematiška. Kita galimybė yra vidinės žaliuzės. Vidines žaliuzes naudoja gal tik pas mus ir tai galime priskirti jau pasenusiai technologijai. Tokio tipo žaliuzės sugeba tik reguliuoti šviesos pralaidumą. Jos nesulaiko šilumos, kuri vasaros metu gan aktyviai patenka į patalpos vidų. Didelę reikšmę vaidina kaina bei dvidešimties metų tradicijos. Ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl tarp vienu iš didžiausių pasaulyje vidinių žaliuzių gamintojų priklauso būtent Čekija, o ne kuri nors kita pietų šalis.

Gerai, kad šioje srityje susigaudote ir galite pasiūlyti žaliuzes, įmontuotas stiklo paketo viduje, t.y. žaliuzes, įdėtas tarp izoliuotų stiklų. Tikriausiai klientas šios sistemos dar nežino – jam tai yra naujiena, kuri vis dėlto yra viena iš efektyvesnių šviesos reguliavimo variantų, o galutinio rezultato pasekmė yra ta, jog sutaupomas ir laikas, ir pinigai. Ar sugebėsite klientui įrodyti savo pasiūlymo pagrįstumą?

Klientas su malonumu apsispręs dėl kokybiškesnio produkto, jeigu sugebėsite tai pagrįsti

Architektų ir dizainerių uždavinys yra ne tik surasti optimalų kliento pageidavimų sprendimą, bet ir apginti savo pasiūlymą. Todėl žaliuzės, įmontuotos stiklo paketo viduje, gali tapti pagrindiniu diskusijų klausimu, kadangi nenusimanančio žmogaus ir specialisto požiūris gali skirtis.

* Saulės faktoriaus (g) reguliavimas nuo 0,07 iki 0,63 (paprastos žaliuzės tik sumažina šviesos pralaidumą)
* Žaliuzės pasižymi paprasta priežiūra ir minimalia sugadinimo rizika
* Šilumos perdavimo koeficientas Ug = 0,7 – 0,8 W/m2K
* Šiltas rėmelis
* Stiklo paketo sandarumas – valdymas per besisukantį magnetą ar varikliu, esančiu paketo viduje
* Maksimalus šviesos pralaidumas
* Žaliuzių ilgaamžiškumas toks pat, kaip ir lango ilgaamžiškumas
* Šis įstiklinimo tipas = grįžtama investicija (įrodytas ekonomiškumas)
* ScreenLine žaliuzės sugeba minimizuoti kondicionavimo poreikį

Ar iš tikrųjų yra tokios ypatingos?

Taip, tikrąja to žodžio prasme. Pasižymi tokiomis pačiomis funkcijomis kaip ir išorinės žaliuzės, tačiau, skirtingai nuo jų, visiškai nereikalauja jokios priežiūros. Žaliuzės, sumontuotos paketo viduje, neturi įtakos stiklo paketo sandarumui,o, priešingai, dar labiau pagerina lango šilumines savybes. Jų eksploatavimo laikotarpis atitinka lango naudojimo laikotarpį. Nėra jokių tiesiogiai išvestų iš stiklo paketo išorinių valdymo jungčių ir stiklo paketo sandarumą garantuoja valdymas per besisukantį magnetą be tiesioginio kontakto arba varikliu paketo viduje. Žaliuzės yra patalpintos stiklo paketo viduje tarp stiklų, o tai reiškia, jog eliminuojamas bet koks pažeidimas iš išorinės pusės. Klientui sumažėja darbo su pačių žaliuzių priežiūra: jos neapsineša dulkėmis. O palyginti su išorinėmis žaliuzėmis, joms įtakos nedaro vėjuotumas. Valant langus (stiklus), nesukelia jokių papildomų rūpesčių. Lango rėmas išlieka nepažeistas, toks pats, kaip ir be žaliuzių, jokių jungčių per rėmą nėra.

Šilumos reguliavimas turi didelės reikšmės

Pagrindinis stiklo paketo viduje įmontuotų žaliuzių privalumas yra ne tik šviesos, bet ir šiluminio srauto reguliavimas, nes kartu su šviesa į patalpos vidų patenka ir šiluma. Jeigu tradicinės žaliuzės gali tik sumažinti šviesos pralaidumą, tačiau su šiluma „susidoroti“ negali, tai žaliuzės, įmontuotos stiklo paketo viduje, gali reguliuoti ir šį pagrindinį faktorių, t.y. šilumą. Todėl vasaros metu į patalpos vidų pateks daug mažiau šilumos, ir tai padidins komfortą, o naudojant kondicionierių yra juntamas ryškus energetinio sutaupymo efektas. Savaime suprantama, kad didžiausias efektas yra pasiekiamas tose patalpose, kurių langai orientuoti į pietų ar pietvakarių pusę. Daugeliu atveju netgi nereikia įjungti kondicionieriaus, kadangi malonią šilumą suteikia teisingai nustatytas žaliuzių lamelių pasvirimo kampas. Tarp kitko, žiemos metu šis sprendimas apsaugo langus nuo rasojimo.

Žiūrint specialisto akimis, tai yra funkciškai tobula langų šviesos ir šilumos reguliavimo sistema, kuri nei fiziškai, nei estetiškai nedaro įtakos eksterjero ar interjero vaizdui, tačiau, priešingai, išsiskiria švariomis bei paprastomis linijomis. Kartu su pakankamai spalvota lamelių gama bei galimybe dar pasirinkti plisuotas žaliuzes arba roletus yra pats geriausias sprendimas, kurį šioje srityje pastaruoju metu galima pasiūlyti klientui. Stiklo paketo viduje tarp stiklų įmontuotos "ScreenLine" žaliuzės atitinka visus europinius sertifikatus ir per savo 30 metų gyvavimo laikotarpį jau visiškai įrodė savo kokybę tiek vietinėje rinkoje, tiek ir užsienio rinkose.

Ar jau žinote, kuri langų užtamsinimo sistema Jums yra tinkamiausia?
 

Šaltinis: http://www.screenline.net/