Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Daugiausiai pirkėjų dėmesio susilaukę butai

Daugiausiai pirkėjų dėmesio susilaukę butai

Lapkričio pirmoje pusėje nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt daugiausiai dėmesio sulaukė naujos statybos namuose esantys didesni, šeimai labiau tinkantys butai. Jūsų dėmesiui pristatome penkis butus, kurie buvo vieni populiariausių tarp būsto pirkimu susidomėjusių žmonių.

 

Vilnius, Santariškės, Santariškių g., 5 kambarių butas

Naujos statybos mažaaukštės statybos name esantis penkių kambarių, net 142 kv. m ploto butas per du aukštus išsiskiria savo interjeru – čia vyrauja smėlio ir rudos spalvos pustoniai. Būsto šeimininkai derino spalvas nuo apdailos iki baldų: miegamuosiuose – tamsesni atspalviai, o su svetaine sujungtoje virtuvėje – šviesesni. Taip butas pradėjo atrodyti po 2016 m. atlikto remonto.  Bute yra keturi miegamieji, jis parduodamas su baldais ir integruota buitine technika. Būstas yra labai šviesus, nes orientuotas į vakarų ir pietų puses.Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Justiniškės, Justiniškių g., 3 kambarių butas

Naujame penkiaaukščiame name esančio trijų kambarių, beveik 90 kv. m buto įdomiausias akcentas – ant stogo esanti daugiau nei 30 kv. m ploto apželdinta terasa, kuri į buto plotą neįskaičiuota. Būsto savininkai įrenginėdami butą rinkosi smėlio ir rudos spalvos atspalvius: grindys ir durys – iš ąžuolo, sienos dažytos, dalis jos dengta apdailos plytelėmis. Jaukumo butui suteikia svetainėje stovintis židinys, kuris atskiria virtuvės ir svetainės erdves. Būsto statytojai pasirūpino ir praktine dalimi: būsto šildymas yra centrinis kolektorinis – tai reiškia mažesnes sąskaitas, radiatoriai įmontuoti po grindimis – tai padeda taupyti vietą. Butas parduodamas kartu su integruotais baldais ir buitine technika.Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Bajorai, Bajorų kelias, 3 kambarių butas

Iš naujos statybos daugiabutyje dešimtame ir vienuoliktame aukštuose esančio net 109 kv. trijų kambarių  buto atsiveria gražūs vaizdai į Bajorus. Ne mažiau dėmesio skirta ir įrengimui. Butas išsidėstęs per du aukštus: pirmajame yra svetainė su virtuve, o antrajame – miegamieji. Butui priklauso ir ant stogo įrengta terasa, kur šiltuoju metu gera degintis ar leisti laiką.  Buto įrengime žaidžiama kontrastais: balta, ruda ir raudona spalvomis. Būstas parduodamas su integruotais baldais ir buitine technika.Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Žvėrynas, Danielių g., 3 kambarių butas

Žaliausiame Vilniaus rajone, Žvėryne, esančio buto gyventojais būsite pirmieji. Trijų kambarių naujos statybos daugiabutyje esantis butas dvelkia naujumu: jis apstatytas prabangiais itališkais baldais ir kokybiška buitine technika. Bute virtuvė sujungta su svetaine, yra ir du miegamieji. Tvarką namuose užtikrins drabužinė, o mėgautis gamta galėsite neišeidami iš namų – yra balkonas ir terasa. Butas įrengtas prabangiai, bet neiššaukiančiai: vyrauja šviesių spalvų apdaila, grindys ąžuolo parketo. Būsto langai orientuoti į vakarus ir pietvakarius, todėl butas nuolat pilnas šviesos.Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Pilaitė, I. Simonaitytės g., 3 kambarių butas

Namas, kuriame parduodamas 67 kv. m butas, įsikūręs gamtos apsuptyje. Vos už kelių šimtų metrų – net trys ežerai su įrengtais paplūdimiais, juos galima pasiekti pėsčiomis. Šalia visus metus žaliuojantis pušynas bei įrengti pasivaikščiojimo, dviračių takai laisvalaikiui. Visiškai įrengtas butas dar kvepia naujumu – niekas jame negyveno: interjere dominuoja šviesios spalvos – balta ir geltona, tad butas ne tik jaukus, bet ir erdvus. Dar vienas privalumas – nedidelė išlaikymo kaina. Nurodoma, kad žiemą ji siekia vos 25 eurus.Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Šaltinis: www.aruodas.lt