Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Atnaujintas portalas Aruodas.lt

Atnaujintas portalas Aruodas.lt
Šią savaitę atnaujinome pirmojo Lietuvoje nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt dizainą ir lankytojams pateikiame naujų galimybių.

Daugiausia dėmesio skyrėme tam, kad portalo lankytojai galėtų kuo patogiau naršyti ir ieškoti nekilnojamojo turto skelbimų. Atnaujintas pagrindinis portalo puslapis: nuo šiol galite naudotis detalesniais paieškos kriterijais, labiau išskiriame, kuriuos objektus siūlo privatūs asmenys, o kuriuos – nekilnojamojo turto tarpininkai, sukūrėme naujas garažų ir nuomojamų sklypų kategorijas.

Vartotojų patogumui pradėjome saugoti paieškas: užsukę į portalą antrą kartą, galėsite iš naujo nebesirinkti tų pačių paieškos kriterijų – pakaks paspausti vieną nuorodą ir Jums akimirksniu bus rodomi paieškos kriterijus atitinkantys skelbimai. 

Skelbimuose didelis dėmesys skiriamas vizualiai informacijai, todėl pirmiausia vartotojams pateikiame didesnes ir patogiau nei anksčiau peržiūrimas nuotraukas. Daugiau dėmesio skiriame skelbimams su video – tokie skelbimai vis labiau domina nekilnojamojo turto ieškančiuosius. 

Atlikome ir daugiau įvairių smulkesnių patobulinimų, kad portalo lankytojai galėtų greitai ir patogiai surasti reikiamą skelbimą.

Sėkmingo naudojimosi!

Aruodas.lt komanda
Šaltinis: www.aruodas.lt