Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Aruodas.lt: Užupio mozaika – butas, kurį arba pamilsite, arba negalėsite žiūrėti

Aruodas.lt: Užupio mozaika – butas, kurį arba pamilsite, arba negalėsite žiūrėti

Vilniaus Užupis kartais palyginamas su Paryžiaus Monmartru – menininkų rajonas, kur Vilnelės pakrantėje gali atrasti ir skulptūrų su senomis skalbimo mašinos detalėmis, ir išpieštų namų, o kur dar margasis Tibeto skveras. Užupio dvasią puikiai atspindi ir su visais baldais bei interjero detalėmis parduodamas butas.
 
1940-aisiais statytame name išsaugota autentiška koklinė krosnis, šiandien tarnaujanti kaip židinys, o didžioji dauguma erdvių išklotos itin spalvingomis plytelėmis. Jas nuramina šviesūs vienspalviai virtuvės ir miegamųjų baldai. Pagrindinėje bendroje erdvėje yra televizorius, minkštieji baldai ir virtuvės sala, kuri taip pat tarnauja ir kaip valgomojo stalelis.

Butą pardavinėjantis bendrovės „ReBaltic“ nekilnojamojo turto brokeris Nerijus Lisauskas sako, jog būsto interjerą kūrė šeimininkė. Interjero dizainas yra jos hobis, todėl būstas – savitas, tačiau puikiai atspindi menišką dvasią.

„Šis butas vieniems gali patikti, kitiems – visiškai nepatikti. Toks yra jo stilius: bute gausu išskirtinių detalių – laiptų, veidrodžių, ir jis parduodamas su visais jame esančiais baldais“, – sakė N. Lisauskas.

Skelbimą apie parduodamą butą rasite lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

Svetainės-valgomojo ir virtuvės erdvės centre kabo veidrodis, kurį dengia metalo „vijokliai“– tai kartu ir veidrodis, ir meno kūrinys. Būstą parduodantis nekilnojamojo turto brokeris sako, kad tokių meno kūrinių būste yra ir daugiau: kaltinėmis detalėmis puošti šviestuvai, garų surinktuvas virš virtuvės salos, laiptų turėklai.

Antramajame aukšte įkurti du vaikų ir šeimininkų miegamasis, taip pat – vonia.  Čia taip pat skamba margaspalvių plytelių raštas, miegamuosiuose prie jo priderinti tapetai su gėlių motyvais.
Tik vaikų miegamieji kiek ramesni – jie iškloti medienos parketlentėmis, dažyti šviesiomis spalvomis.

Vienas iš išskirtinių šio būsto elementų – kalti laiptų turėklai. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Butas yra 110-ies kvadratinių metrų ploto, tačiau neturi pagrindinės seniems namams būdingos problemos – didžiulių sąskaitų už eksploataciją. Šildymas yra dujinis ir grindinis, ta pačia sistema pašildomas ir vanduo. N. Lisausko teigimu, išlaidos šildymui svyruoja apie 100 eurų per mėnesį.

Iš išorės namas susilieja su meniška rajono aplinka – jo fasadas išlikęs autentiškas, nerenovuotas.

 „Iš išorės namą būtų galima pavadinti „senojo Užupio veidu“. Tai būstas, skirtas autentiką vertinantiems pirkėjams. Susidomėjusieji jau pradeda lankytis apžiūrose, bet esu visiškai tikras, kad šio buto greitai neparduosime – jis turi sulaukti savo pirkėjo, - sakė N. Lisauskas.


Sužinoti šio buto kainą ir apžiūrėti daugiau nuotraukų galite paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt