Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Aruodas.lt respondentų nuomone, NT perkamas, nes baiminamasi kainų augimo

Aruodas.lt respondentų nuomone, NT perkamas, nes baiminamasi kainų augimo
Balandį visoje Lietuvoje įsigyta daugiau kaip 12 tūkstančių nekilnojamojo turto objektų – šį balandį parduotų nekilnojamųjų daiktų skaičius yra didžiausias kada nors Lietuvoje užfiksuotas balandžio mėnesio rinkos aktyvumo rodiklis, skelbia VĮ „Registrų centras". Didžiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt statistika patvirtina išaugusį susidomėjimą būstu – nuo metų pradžios statistikos rodikliai pastebimai šoktelėjo aukštyn, rodydami, kad šiuo metu itin domimasi tiek parduodamu, tiek nuomojamu būstu, arba norima turimą parduoti ar išnuomoti.

Nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt respondentų teigimu, šiuo metu gyventojai aktyviai perka nekilnojamąjį turtą, nes nežino, kaip euro įvedimas paveiktų rinką, arba dėl to, kad baiminasi kainų augimo (atitinkamai 34 ir 32 proc. portalo respondentų). Beveik penktadalis (18 proc.) tyrime dalyvavusių asmenų mano, kad šiuo metu perkantieji būstą ar žemę nori investuoti santaupas. Likusieji mano, kad dabar nekilnojamojo turto kainos yra patrauklios arba yra tinkamų pasiūlymų, kurie skatina rinkos aktyvumą.

Paklausti, kaip, jų nuomone, euro įvedimas paveiktų nekilnojamojo turto kainas, dauguma portalo Aruodas.lt respondentų mano, kad kainos didėtų, arba nežino ir negali įvertinti, kokių pokyčių į būsto rinką įneštų euro įvedimas. Per dešimtadalį galvoja, kad euro įvedimas kainoms įtakos neturėtų, mažiau nei dešimtadalis mano, kad nekilnojamojo turto kainos mažėtų. 
 
 
Šaltinis: www.aruodas.lt