Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Aruodas.lt NT rinkos apžvalga 2011

Aruodas.lt NT rinkos apžvalga 2011
Vieni ieško įsigyti nuosavą būstą, kiti nori nuomotis, dar kiti tik kartas nuo karto siekia sužinoti savo turto vertę – nekilnojamasis turtas, jo kainų pokyčiai aktualūs daugeliui. Todėl pateikiame nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt apžvalgą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama 2011 m. vykusioms nekilnojamojo turto tendencijoms. 

Apžvalgoje pateikiama sandorių ir skelbimuose siūlomų nekilnojamojo turto kainų, įvykusių sandorių plotų, pasiūlos pagal konkrečius nekilnojamojo turto tipus pokyčiai. Daugiausia dėmesio skiriama Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos rinkoms, tačiau taip pat apžvelgiamos ir Šiauliuose bei Panevėžyje 2011 m. vykusios tendencijos. 

Taip pat aptariama, kokios pernai buvo pirkėjų ir nuomininkų galimybės bei pardavėjų ir nuomotojų lūkesčiai. Apžvalgoje rasite informacijos, ką nekilnojamojo turto ieškantieji mano apie naujos statybos objektus, kokie namai jiems atrodo patraukliausi, į ką daugiausia kreipiamas dėmesys, norint išsinuomoti arba išnuomoti objektą, su kokiomis problemomis 
susiduriama, ieškant nekilnojamojo turto arba norint surasti pirkėją ar nuomininką ir kt.
 
 
Šaltinis: www.aruodas.lt