Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Aruodas.lt: minutė iki miesto širdies – gyvenimas lyg atskiroje respublikoje

Aruodas.lt: minutė iki miesto širdies – gyvenimas lyg atskiroje respublikoje

Visada svajojote būti miesto centre? Pirmas įspūdis: įmanoma, bet reikės taikytis su nenuilstančios gatvės ūžesiu. Tačiau Vilniaus senamiestyje yra ir tokių vietų, kur galima atrasti ir ramybę.    

Pašonėje – senamiestis, pati sostinės šerdis, vos kelios minutės pėsčiomis iki Vilniaus Rotušės ir penkios iki gražiausios Europoje Kalėdų eglutės, esančios Vilniaus Katedros aikštėje. Tikrai patiks tiems, kas mėgsta romantiškus pasivaikščiojimus ar sveiką gyvenimo būdą bėgiojant upės pakrante. Toks būtų parduodamo trijų kambarių buto centre paveikslas. Skelbimą apie šį parduodamą butą galite peržiūrėti lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

Moto: kelkis ir gyvenk

Iš pažiūros gali atrodyti, kad tarp siaurų Vilniaus senamiesčio gatvių tankiai išsidėstę apartamentai gali būti tik ypač ankšti, o juose – mažai erdvės. 2009-tų metų statybos Mikalojaus žiedo apartamentuose Šiaulių gatvėje įsikūręs butas yra antrajame aukšte iš keturių. Tačiau čia yra erdvus 3 kambarių, 87 m² ploto būstas, kuris kuo puikiausiai tenkintų žmones, norinčius gyventi miesto centre, tuo pačiu ir ramioje vietoje.

Bute jau galima priimti naujuosius šeimininkus ir neužversti juos remontų galvos skausmais. Parduodamas kartu su visais baldais, pilna apdaila ir visa reikalinga buitine technika, pradedant skalbimo mašina, džiovykle, baigiant virtuvės pagalbininkais: virykle, šaldytuvu ir indaplove.

Saugumas ir privati erdvė nuo šurmulio

Nemažai kam miesto centras asocijuojasi su triukšmu ir ramybės stoka. Tačiau tarp siaurų gatvelių slypi ir paprastiems praeiviams nematoma erdvė – uždari kiemai, kurie yra atskirti.

„Visais metų laikais, ypač vasarą, vaikai žaidžia vidiniame kieme, kuris yra uždaras. Todėl čia yra saugu, tėvai gali būti ramūs dėl vaikų saugumo. Kieme ramu, o jis yra atskirtas nuo gatvių, todėl gyventojai šią zoną išnaudoja kaip poilsio erdvę ar susitikimams su kaimynais“, – privalumus šeimoms išskyrė nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ gyvenamojo NT ekspertė Ekaterina Malanicheva.

Nekilnojamojo turto ekspertė pasakojo, kad praėjusį sezoną minėtasis vidinis kiemas buvo apželdintas pagal specialų šiai teritorijai paruoštą projektą, dėl šios priežasties dabar gyventojai gali mėgautis visą vasarą žydinčiomis gėlėmis. Be to, jame yra ir išskirtinė vieta, skirta pailsėti namo gyventojams: „Yra įrengta SPA zona: sauna, sukūrinė vonia. Kaimynai čia gali susirinkti kartu praleisti laiką“, – apie glaudžius kaimynų ryšius pasakojo E. Malanicheva.

Strategiška multikultūrinė vieta

Vilniaus senamiestyje su ne vienu nekilnojamojo turto objektu dirbanti E. Malanicheva pastebi, kad į kaimynystę susirenka nemažai įvairių šalių atstovų.

„Yra ir amerikiečių, kurie nuomojasi butus, perka. Todėl tai tampa multikultūrinė erdvė bendravimui. Vaikas tikrai ras sau draugų iš kitų šalių. Be to, tai yra patogi vieta atvykėliams, kadangi visai šalia yra Vilniaus tarptautinė mokykla, Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje“, – privalumus užsienio šeimoms vardijo NT ekspertė, pridūrusi, kad veiklos čia gali rasti kiekviena jauna šeima pagal poreikius.

„Visai šalia yra Nerijaus Juškos baleto mokykla, darželis bei galimybė lankyti dailės ir keramikos būrelius“, – vietos privalumus dėstė E. Malanicheva.

Šis butas būtų puikus variantas šeimai su vienu ar dviem vaikais arba jaunai porai. Tokiu atveju, vienas kambarys gali būti įrengtas kaip didelė drabužinė. Tinkamas ir vyresnio amžiaus porai – vienas kambarys gali būti naudojamas kaip svečių kambarys – atvykstantiems vaikams ar anūkams.

Daugiau informacijos apie šį nekilnojamojo turto objektą rasite paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt