Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Aruodas.lt: butų nuomos kainos šildymo sezonui prasidėjus

Aruodas.lt: butų nuomos kainos šildymo sezonui prasidėjus

Lietuviškos žiemos darosi vis mažiau prognozuojamos, todėl natūralu, kad pradėjus šilti radiatoriams pradedama žvalgytis į kitus butus – gal ten nuomos kaina mažesnė, o gal šildymo sąskaitos padoresnės. Nekilnojamojo turto portalas Aruodas.lt pateikia spalio pirmosios pusės butų nuomos kainų pasiūlos statistiką šalies didmiesčiuose, taip pat  -  kaip skiriasi nuomos kaina, priklausomai nuo šildymo tipo.

 

Butų nuomos kainos Vilniuje

Vilniuje vidutiniškai už vieno kambario butą skelbimuose buvo prašoma 260 eurų mėnesio nuomos mokesčio, o dviejų kambarių – 440 eurų. Skirtinguose rajonuose kainos gerokai skyrėsi: tarkime, Senamiestyje vienbučio mėnesinė vidutinė pasiūlos kaina buvo 400, o dvibučio – 630. Tai didžiausios kainos Vilniuje. Bene už mažiausią kainą butą galima išsinuomoti Karoliniškėse (1 kambario – 180, 2 kambarių – 310 eurų) ir Viršuliškėse (1 kambario – 190 eurų, 2 kambarių – 280 eurų).

Prasidėjus šildymo sezonui nejučiomis pradedama žvalgytis į butus, kur mažesnės šildymo sąskaitos. Tačiau šių butų savininkai taip pat moka skaičiuoti. Tai greičiausiai lemia ne tik šildymo tipas, bet ir tai, kad namai su centriniu kolektoriniu šildymu yra naujos arba naujesnės statybos.

Vilniuje vieno kambario buto su centriniu šildymu nuomos pasiūlos kaina spalio pirmoje pusėje buvo 240 eurų, o dviejų kambarių – 380. O panašaus ploto butai su kolektoriniu šildymu kainavo šimtu euru daugiau – atitinkamai 350 ir 480 eurų.

Kokių butų siūloma išsinuomoti, rasite pagal šią nuorodą.

 

Butų nuomos kainos Kaune

Kaune vidutiniškai už vieno kambario butą skelbimuose buvo prašoma 200 eurų mėnesio nuomos mokesčio, o už dviejų kambarių – 320 eurų. Arti šio vidurkio buvo butai Šilainiuose (1 kambario – 220, 2 kambarių – 300 eurų) ir Žaliakalnyje (1 kambario – 200, 2 kambarių – 300 eurų). Kituose rajonuose – šiek tiek pigiau ar brangiau.

Pagal šildymo tipą Kaune kainų atotrūkis buvo dar didesnis nei Vilniuje. Jei už vieno kambario butą su centriniu šildymu laikinojoje sostinėje buvo prašoma 190 eurų, o už dviejų – 260, tai už dviejų kambarių butą su centriniu kolektoriniu šildymu buvo prašoma 400 eurų mėnesinės nuomos. Vieno kambario butų su tokiu šildymo tipu rinkoje trūko.


Kaune šiuo metu siūloma išsinuomoti tokių butų.

 

Butų nuomos kainos Klaipėdoje

Klaipėdoje vidutiniškai už vieno kambario butą skelbimuose buvo prašoma 180 eurų mėnesio nuomos mokesčio, o už dviejų kambarių – 300 eurų. Brangiausiai prašoma už butus, esančius Senamiestyje (1 kambario – 240, 2 kambarių – 380 eurų)  ir Centre (1 kambario – 190, 2 kambarių – 340 eurų), bene pigiausiai – Žvejybos uosto rajone (1 kambario – 135, 2 kambarių – 200 eurų).

Klaipėdoje, kaip ir kituose didmiesčiuose, yra ta pati tendencija už butus su kolektoriniu šildymu prašyti daugiau, tiesa, atotrūkis nuo butų su centriniu šildymu yra mažesnis nei Vilniuje ir Kaune. Už vieno kambario butą su centriniu šildymu skelbime prašoma vidutiniškai 160, o už dviejų  –  270  eurų. Už butų su centriniu kolektoriniu šildymu nuomą atitinkamai prašoma 200 ir 360 eurų.

Iš kokių butų pasiūlymų šiuo metu gali rinktis nuomininkai, rasite pagal šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt