Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Apartamentai ant Tauro kalno – Vilnius lyg ant delno

Apartamentai ant Tauro kalno – Vilnius lyg ant delno

Vilniaus centras – kaip ant delno. Toks vaizdas matosi iš ant Tauro kalno esančių prabangių apartamentų balkono. Pasižvalgykime po šį ne kasdien pasitaikančio buto interjerą ir namo aplinką.

V. Mykolaičio-Putino gatvėje naujos statybos namo šeštame aukšte esantis butas išsiskiria dydžiu – ne visi individualūs namai yra tokio ploto. Beveik 130 kv. m būste yra keturi kambariai: net 64 kv. m su svetainė, sujungta su virtuve ir valgomuoju, ir trys miegamieji, kurie gali atlikti ir kitas funkcijas, pvz., darbo kabineto.

Gyvenamosios zonos grindys dengtos parketu, o sienos dažytos ir tapetuotos. Buto langai mediniai ir vitrininiai, todėl patalpos šviesios. Esami šeimininkai interjero neperkrovė daiktais, tad butas, kaip ir pats namas, atrodo moderniai ir šiuolaikiškai.

          

Šio būsto skelbimą rasite pagal šią nuorodą

Bute yra ir du vonios kambariai, 8 kv. m balkonas, o namo apačioje – apartamentams priklausantis garažas, kuriame telpa du automobiliai. Vonios kambarių ir balkono grindys dengtos plytelėmis, o sienos – apdailinėmis klinkelio plytelėmis.

Apartamentuose – visos komunikacijos ir patogumai. Karštą dieną oro cirkuliaciją užtikrins kondicionierius, o šaltą – centrinis kolektorinis šildymas.

Jei jums svarbu privatumas ar vaikų saugumas – tai šis daugiabutis jums. Bute įrengtos apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos. Namo teritorija uždara ir prižiūrėta, ją visą parą stebi apsaugos darbuotojas, taip pat įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Šaltinis: Aruodas.lt