Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

Antakalnyje esantis butas – it iš paveiksliuko

Antakalnyje esantis butas – it iš paveiksliuko

Būna butų, apie kuriuos galima pasakyti – „it iš paveiksliuko“. Šis posakis tinka nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt atsiradusiam dviejų kambarių butui, kurio šeimininkai, derindami interjerą, pasirūpino smulkiausiomis detalėmis.   

Antakalnyje, „Aurum Apartamentų“ komplekse esančio dviejų kambarių buto interjere dominuoja šviesios spalvos – balta ir geltona, o žaismo kontrastais suteikia juodos spalvos detalės – tai juodas paveikslo rėmas ant baltos sienos, tai juoda sofa su geltonomis pagalvėlėmis, tai juodas stalviršis tarp baltų virtuvės baldų. Kad į buto įrengimą pažiūrėta nuosekliai ir preciziškai, galite įsitikinti užmetę žvilgsnį į vonios kambarį – kriauklė, dušas ir unitazas – viskas paversta juodo-balto deriniu, ant sienų kabo net paveikslai.

Butas įrengtas ne tik stilingai – jame patogus ir išplanavimas. Erdvi svetainė sujungta su virtuve, kuri aprūpinta ne tik kokybiškais baldais, bet ir nauja buitine technika. Čia netrūks šviesos, nes svetainės langai vitrininiai, per visą sieną. Šiek tiek nuošaliau, užtikrinant privatumą, yra nedidelis miegamasis. Bute paprasta palaikyti tvarką, nes daiktus galima sudėti į erdvią sieninę spintą.

Iš šios Antakalnio vietos ranka pasiekiamas tiek Senamiestis, tiek Neries pakrantė – užtruksite tik penkias minutes. Antakalnis išsiskiria ir išplėtota infrastruktūra, kur darželiai, mokyklos, parduotuvės, maitinimo įstaigos yra visai šalia, taigi neteks gaišti laiko vaikščiojant po įstaigas.

Buto kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt