Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

5 vieni labiausiai pirkėjus dominančių namų

 5 vieni labiausiai pirkėjus dominančių namų

Nuosavas paplūdimys, užsukantys miško žvėreliai, galimybė padidinti namo plotą beveik du kartus, maža kaina ir šalia tekantis upelis – visa tai minima namų skelbimuose, kurie gegužės mėnesį sulaukė bene daugiausia susidomėjimo. Pasitelkime lankomiausio nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt duomenis ir pasižiūrėkime, kokie namai labiausiai domina tautiečius šio mėnesio pradžioje.

 

Karkasinis namas Kauno rajone

2015 m. statybos 139,57 kv. m vieno aukšto namas pastatytas Kauno rajone, 26 km nuo Kauno centro. Namas stovi erdviame 20,41 arų sklype, o vienas iš jo išskirtinumų – 50 m nuosavo paplūdimio prie tvenkinio.

Name rasite su virtuve sujungtą svetainę, 3 kambarius, vonios kambarį, katilinę. Įrengtas grindinis šildymas, tad net ir žiemą galėsite vaikščioti basomis. Tiesa, namo įrengimui teks skirti papildomų lėšų: šiuo metu yra įrengtas tik vonios kambarys ir dalis svetainės. Užtat nebus ribojamos galimybės pasirinkti norimą namo dizainą.

Namo nuotraukas ir kainą galėsite pamatyti čia.

 

Namas šalia Panevėžio

Netoli Panevėžio miesto parduodamas šiltas ir šviesus 150 kv. m vieno aukšto namas. Erdvės išplanuotos gana tradiciškai ir patogiai: su virtuve sujungta svetainė, 3 kambariai, vonios kambarys, garažas dviems automobiliams. Jeigu vietos pritrūktų, galima įsirengti palėpę, kurioje jau yra padarytas papildomas vonios kambario įvadas. Namas visiškai įrengtas, ir, jeigu baldai jums patiks, galėsite įsigyti juos už papildomą mokestį.

Namas stovi privačių naujos statybos namų kvartale, 10,5 arų sklype. Šis namas turėtų patikti gamtos mylėtojams, nes pro langą atsiveria vaizdas į mišką ir, kaip rašo šeimininkai, „dažnai galima pamatyti miško žvėrelius“.

Detalesnį namo aprašymą pamatysite čia.

 

Sodo namas Klaipėdos rajone

Šis namas neabejotinai traukia dėmesį dėl savo kainos –  už 34000 eurų siūlomas 83 kv. m mūrinis namas su terasa prie upelio Žiaukų kaime.

Dviejų aukštų name yra 4 kambariai, virtuvė, tualetas, rūsys. Namas stovi gražiai sutvarkytame 7 arų sklype netoli miško. Tiesa, namas vadinamas „sodo namu“, tad, nors jame yra įrengtas ir pečius, ir židinys, žiemoti gali būti šaltoka. Tačiau jeigu ieškote vietos, kurioje galėtumėte leisti vasaras gryname ore, puoselėti savo daržą, uogauti ir grybauti miške, siūlome susipažinti su šio namo skelbimu čia.

 

Vieno aukšto namas Vilniuje

Individualus visiškai įrengtas vieno aukšto namas su visomis miesto komunikacijomis yra Vilniaus mieste. Erdviame 218 kv. m,  6 kambarių name (5 miegamieji ir virtuvė su svetaine) vietos užteks gausiai šeimai, o garaže tilps 2 automobiliai.

12 arų tvarkingas ir prižiūrėtas kraštinis sklypas yra akligatvyje, tad galėsite mėgautis privatumu ir ramybe. Vilniaus centras ir kiti rajonai yra patogiai pasiekiami ir viešuoju transportu – iki autobusų stotelės yra kelios minutės kelio.

Norint pasiekti darželį, mokyklą ar maisto prekių parduotuvę, nereikės sėsti į mašiną ir toli keliauti – visa tai arti namų. Sužinoti namo kainą ir pamatyti daugiau nuotraukų galite čia.

 

Mūrinis namas Vilniaus rajone

Šio namo skelbimas buvo dažniausiai peržiūrimas gegužės mėnesio pradžioje. 16 km nuo Vilniaus centro esančiuose Kalveliuose parduodamas 120 kv. m vieno aukšto namas. Name yra 3 kambariai, vonios kambarys, katilinė ir garažas. Virš namo esanti 80 kv. m palėpė gali būti paversta gyvenamaisiais kambariais. Namas šildomas kietu kuru, o šildymo išlaidos, kaip žadama skelbime, yra nedidelės.

Sutvarkytame ir aptvertame 6 arų sklype stovi lauko pavėsinė. Šalia esančius tvenkinius pasieksite per kelias minutes, mat iki artimiausio tėra 150 metrų. Namas visiškai įrengtas ir parduodamas su visais baldais ir buitine technika, tad, sumokėjus prašomą sumą, galėsite iš karto jame apsigyventi.

Pamatyti daugiau nuotraukų ir sužinoti namo kainą galite paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt