Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

5 populiariausi namai tarp pirkėjų

5 populiariausi namai tarp pirkėjų

Praktiškumas. Taip galima vienu žodžiu apibūdinti susidomėjusių namais pirkėjų prioritetus. Rugsėjį naujų namų ieškantys gyventojai domėjosi iki 160 kv. m ploto, patogaus išplanavimo namais, išskyrus vieną būstą, kurį galima priskirti prabangių namų grupei. Lankomiausias nekilnojamojo turto portalas Aruodas.lt pristato penkis namus, kurie rugsėjį buvo vieni populiariausių tarp ieškančiųjų įsigyti namą.

 

Kaunas, Kleboniškis, mūrinis namas

Tokį namą tikiesi rasti kur nors Prancūzijoje, prie Viduržemio jūros, bet, pasirodo, tokių būna ir Lietuvoje – tai paaiškina, kodėl sulaukta tokio didelio susidomėjimo. Aukščiausioje Kleboniškio vietoje esantis net 318 kv. m namas išsidėstęs per tris aukštus. Nors jis pastatytas visai neseniai – 2009 m., tačiau jau atnaujintas. Skelbime teigiama, kad būsite pirmieji gyventojai po namo rekonstrukcijos.

Cokoliniame namo aukšte įrengta SPA zona su garine turkiška ir suomiška pirtimis, iš čia gyventojai lengvai patenka prie šildomo ir visus metus naudojamo lauko baseino. Pirmame namo aukšte erdvi svetainė sujungta su valgomuoju ir virtuve, šalimais darbo kambarys. Iš čia laiptais pateksite į trečiąjį aukštą, kuriame yra miegamojo zona. Iš viso name miegamųjų net keturi.

Namo teritorija, kuri yra daugiau nei 14 arų, kruopščiai sutvarkyta: pasėta veja, pasodinti gėlynai, apželdinta dekoratyviniais medžiais ir krūmais, įrengti alpinariumai. Automatinė kiemo apšvietimo ir laistymo sistema, taip pat ir baseino bei pirčių šildymo – apšvietimo sistemos  reguliuojamos išmaniuoju telefonu. Visame name įrengta garso sistema. Visa namo teritorija stebima  kameromis.Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Klaipėdos r. sav., Slengių k., mūrinis namas

Pirkėjų susidomėjimo sulaukė Klaipėdos miesto pašonėje parduodamas naujos statybos, dviejų aukštų, trijų miegamųjų įrengtas namas. 160 kv. m name yra keturi kambariai – pirmame aukšte erdvi svetainė, antrame – miegamieji. Name dominuoja šviesios spalvos, jis parduodamas kartu su baldais ir buitine technika – galima iš karto ir gyventi.

Namo savininkai buvo dėmesingi ne tik namo įrengimui, bet ir aplinkai. 9,5 arų sklype yra pastatyta ne tik rąstinė pirtis, kubilas, tačiau įrengtas ir nedidelis krioklys. Kad netektų dirbti namui, aplinka rūpinasi laistymo sistema, lauko apšvietimas valdomas nuotoliniu pulteliu.Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Pavilnys, kotedžas

Viename sparčiausiai urbanizuojamų Vilniaus priemiesčių parduodamas 157 kv. m kotedžas. Kartu su dviaukščiu namu parduodamas ir 4,6 arų sklypas. Šis namas skirtas ieškantiems gamtos ir miesto patogumų – Vilniaus centras visai netoli, o gyvenimas Pavilnyje teka mažo miestelio ritmu.

Name yra keturi kambariai – pirmame aukšte erdvi svetainė, virtuvė ir įvairios pagalbinės patalpos (katilinė, tualetas, garažas). Antras aukštas skirtas poilsiui – čia yra miegamasis, du kambariai, taip pat vonia bei drabužinė. Namas ne tik kokybiškai įrengtas, bet ir patogus: koridoriuje numatytos specialios erdvės daiktams ir drabužiams, katilas programuojamas su šilumos davikliais, vonioje integruotas infraraudonųjų spindulių šildytuvas.

Tiek namas, tiek aplinka visiškai paruošti pilnaverčiam gyvenimui – veja apželdinta, čia auga vaiskrūmiai, pušys ir tujos. Šis vaizdas matosi iš medinės terasos su integruotu apšvietimu.Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Pavilnys, Kaniaviškių g., kotedžas

Dar vienas Pavilnyje esantis  kotedžas susilaukė pirkėjų dėmesio – ir ne veltui, nes šio namo interjeru rūpinosi dizaineris, o būsto savininkai pasirūpino aplinka.

Uždaroje gyvenvietėje esantis 99 kv. m būstas dviejų aukštų: pirmame aukšte yra svetainė su virtuve, valgomuoju bei terasa, sandėliukas, WC, katilinė/skalbykla. Antrame:  3 miegamieji, kambarys-drabužinė, erdvi vonia. Kadangi įrengimu rūpinosi dizaineris, name dominuoja vieningas stilius, kurio akcentas – modernus, šviesių spalvų, kurį dar išryškina iš lauko krintanti šviesa:  langai orientuoti rytų ir vakarų kryptimis, išdėstytas taip, kad jame visuomet gausu natūralios šviesos.

Toks namas yra idealus auginant vaikus: namo teritorija aptverta tvora, ji stebima vaizdo kameromis, gyvenvietė taip pat uždara. Jos viduje yra įrengta vaikų žaidimo aikštelė.Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Vilnius, Tarandė, Jono Glaubico g., kotedžas

Nenorintiems vargti ilgai ir nuobodžiai pjaunant žolę ir ravint, šis Tarandėje parduodamas kotedžas – pats tas. 133 kv. m būstas parduodamas kartu su 2,5 arų sklypu, taigi daugiau dėmesio teks namo vidui, nei aplinkai.

Pirmame aukšte  yra erdvi svetainė su židiniu, valgomoji zona, virtuvė, tualeto patalpa. Iš pirmo aukšto pateksite ir į garažą. Antrame aukšte įrengtas darbo kambarys, pagrindinis ir svečių miegamieji, vonios kambarys, sauna su dušu. Namas parduodamas kartu su visais baldais ir technika, todėl šeima gali pradėti iš karto gyventi.

Pardavėjas akcentuoja, kad namas šildomas dujomis, nuotėkos miesto, vanduo iš gręžinio, kuriuo naudojasi dar 6 namai, todėl namo išlaikymas ne tik pigus, bet ir patogus, nes žiemą nereikės nuolat rūpintis kuru.Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

Šaltinis: www.aruodas.lt