Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

5 brangiausi Lietuvoje parduodami namai

5 brangiausi Lietuvoje parduodami namai

Turtingiausias Indijos žmogus Mukeshis Ambanis Mumbajuje pastatė 27-eų aukštų, 400 tūkst. kv. m namą, kuris laikomas brangiausiu būstu pasaulyje – jo vertė siekia apie vieną milijardą dolerių. Pritrenkia faktas, kad įdomios architektūros namo priežiūra rūpinasi apie 600 darbuotojų.

Sunku pasakyti, koks gyvenamasis namas Lietuvoje yra brangiausias. Juokais teigiama, kad tai –  Gedimino pilis. Kol statistikos nėra, galime pasidomėti, kokie šiuo metu brangiausi namai parduodami Lietuvoje. Remiantis lankomiausio nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt duomenimis, brangiausi šiuo metu parduodami namai yra šie (namai išdėstyti nuo pigiausio iki brangiausio):


TOP 5

Maža intriga – tai vienintelis iš brangiausiųjų sąrašo, kuris yra parduodamas ne Vilniuje. Ir jį sunku pavadinti vien namu – tai labiau kompleksas: gyvenamasis namas (267,33 kv. m), svirnas (164 kv. m),  arklidės ir kiti ūkiniai pastatai (787 kv. m).

Pakruojo rajone esantis Akmenėlių dvaras skaičiuoja trečią šimtmetį, o visai neseniai, 2008 m., jis buvo restauruotas. Atnaujinant pastatus išorė buvo palikta autentiška, o vidus modernizuotas: čia šiuolaikiškai įrengti gyvenamieji, poilsio ir miegamieji kambariai, o svirnas pritaikytas praleisti laisvalaikį.
Kartu su kompleksu parduodamas 2 ha žemės sklypas, kur įrengtos poilsio zonos.

Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Auodas.lt, paspaudę šią nuorodą.


TOP 4

Brangiausioje Vilniaus vietoje ir paslaptingiausioje gatvėje - Valakampiuose, Laurų gatvėje, - parduodamas blokinis 2009 m. namas.  Namas parduodamas kartu su 22 arų sklypu.

„Kvartale esantys individualūs namai išdėstyti dideliu atstumu vienas nuo kito neužgožiant natūralios gamtos ir saugant kiekvieno namo gyventojų maksimalų privatumą. Saugomoje teritorijoje nuolatos prižiūrima aplinka, įsikūrę solidūs kaimynai“, tokiu tekstu viliojami klientai.

Namo vidus ir aplinka rodo, kad ši Vilniaus gyvenvietė iš tiesų yra prestižiškiausia. Parduodamas namas yra kiek didesnis nei 400 kv. m, o interjerui nepagailėta nei lėšų, nei darbo. 

Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Auodas.lt, paspaudę šią nuorodą.


TOP 3

Tarp brangiausiųjų – dar vienas namas Valakampiuose. Šis kiek kuklesnis, „vos“ 350 kv. m, bet to nepasakysi iš kainos. Namas parduodamas kartu su 20 arų sklypu, kuris yra ant upės kranto, taip pat name yra garažas dviem automobiliams.

Pirmame namo aukšte vienoje erdvėje įrengta svetainė su virtuve, miegamasis, erdvus vonios kambarys, pobūvių kambarys kartu su pirtimi ir sūkurine vonia, taip pat darbo kambarys su nuosavu dušu ir tualetu. Pirmą aukštą juosia terasa.

Antrame aukšte įrengti du miegamieji, kurių kiekvienas turi savo tualetą ir dušą, bei skalbimo patalpa.

Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Auodas.lt, paspaudę šią nuorodą


TOP 2

Dar vienas Laurų gatvėje parduodamas 2008 m. statybos namas ne tik išsiskiria milžinišku plotu (kiek daugiau nei 600 kv. m), bet ir įdomiais architektūriniais sprendimais. Sklypas yra kraštinis, prie pat pušų miškelio, tad naujiems savininkams mažai kas trukdys.

„Namas visą dieną apgaubtas saulės šviesos ir šilumos, pastatytas pagal saulės patekėjimo ir visos dienos kelio iki nusileidimo. Vakarinė saulė pro pušis, esančias kieme, apšviečia svetainę ir primena apie dienos pabaigą“, rašo pardavėjai.

Dviejų aukštų ir tokio ploto name kambarių ne tiek ir daug, vos penki, tad vidinių sienų mažai – karaliauja atviros erdvės. Šalia namų yra net kelios terasos.

Dalis namo interjero nėra galutinai įrengta, naujieji savininkai tai galės padaryti pagal savo skonį: pagal projektą numatyta pirtis ir baseinas.

Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Auodas.lt, paspaudę šią nuorodą.


TOP 1

Ir vėl Vilnius, ir vėl Valakampiai, ir vėl Laurų gatvė. Šis namas, remiantis Aruodas.lt skelbimų informacija, šiuo metu yra brangiausiai viešai  parduodamas būstas Lietuvoje.

Namas yra 2008 m. statybos, 344 kv.m bendro ploto, 5 kambarių, dviejų aukštų. Pardavėjai rašo, kad namas yra „išskirtinai prabangus ir stilingas“. Tuo galima įsitikinti metus žvilgsnį į nuotraukas.

Namas įrengtas iš itin kokybiškų medžiagų, sumontuota žinomų gamintojų buitinė technika, šildomas dujomis (autonominis katilas), visos miesto komunikacijos.

Kambarių išdėstymas pirmame aukšte: erdvi svetainė su židiniu ir sujungta su virtuve, darbo kambarys, 2 drabužinės, 2 sandėliukai, du vonios kambariai, katilinė-skalbykla, lauko terasa-įrengta lauko virtuvė, grilis. Antrame aukšte: 3 miegamieji, 2 vonios kambariai, erdvi drabužinė. Garažas dviems automobiliams.

Daugiau nuotraukų ir namo kainą rasite portale Auodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Šaltinis: www.aruodas.lt