Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti

2012 m. NT rinkos apžvalga

2012 m. NT rinkos apžvalga
Nekilnojamasis turtas nuolatos domina tam tikrą dalį gyventojų: vieni nori būstą nuomotis, kiti, jau išbandę gyvenimą nuomojamame būste, ieško tinkamų variantų ir planuoja įsigyti, dar kiti svarsto galimybę keltis į geresnį ir ekonomiškesnį butą ar namą ir pan. Kad ir kaip keistųsi rinka ir šalies ekonominė padėtis, niekuomet nepritrūks besidominčiųjų nekilnojamuoju turtu: gyventojai visuomet norės arba pirkti, arba nuomotis.
 
PERŽIŪRĖKITE APŽVALGĄ, PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ: Aruodas.lt apžvalga 

Atsižvelgdami į tai, kad nekilnojamojo turto rinka įdomi pirkėjams ir nuomininkams, pardavėjams ir nuomotojams, pateikiame portalo Aruodas.lt 2012 m. būsto rinkos apžvalgą. Joje neapsiribojame tik 2012 m. vykusiomis tendencijomis – kad būtų galima įvertinti, kokie rodikliai lėmė vienus ar kitus pokyčius, pateikiame ir ankstesnio laikotarpio statistiką. 

Apžvalgoje rasite informacijos ir apie bendrus šalies rodiklius, ir konkrečių miestų duomenų – atskirai išanalizavome Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos parduodamų bei nuomojamų butų ir parduodamų namų kainų, pasiūlos tendencijas. Norėjome pasidalinti informacija ir apie pirkėjų poreikius bei galimybes, tad apžvalgoje rasite informacijos, kokiam nekilnojamojo turto objektui tenka daugiausia pirkėjų dėmesio, kokios yra daugumai priimtiniausios būsto kainos, kas svarbiausia, renkantis būstą ir kt.
Šaltinis: www.aruodas.lt