Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Vilnius, Žirmūnai, Kareivių g., kitos, namų valdos, komercinės, rekreacinės, gamybinės paskirties sklypas

Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šiandien): 939/0. Įsiminė: 4
Plotas (a):
48,74 a

Kaina, €:
999 000 € (20 497 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Kita, namų valda, komercinė, rekreacinė, pramonės     Architektai

Parduodamas investicinis projektas šalia Kareivių g. / Verkių g. sankryžos.
Parduodamą turtą sudaro 6 menkaverčiai griautini pastatai (viso 953 kv.m), esantys nuomos teise iš valstybės (iki 2069 m.) valdomame 48,74 arų žemės sklype.
Pagal patvirtintą teritorijos detalųjį planą yra nustatyti šie sklypo naudojimo reglamentai: paskirtis - Kita, naudojimo būdas - Komercinės paskirties objektų teritorijos (K1), užstatymo tankis - 60%, užstatymas intensyvumas - 3, statinio aukštis - iki 51 m, aukštų skaičius - iki 10.
Pagal DP reglamentą galima išvystyti iki 14 000 kv.m. įvairios paskirties statinių kompleksą, kurį įmanoma vystyti ir etapais.
Sklype yra šilumos, elektros, vandens, kanalizacijos ir lietaus kanalizacijos įvadai, prijungti prie miesto tinklų.
Įvažiavimas į sklypą numatytas iš projektuojamos D kategorijos gatvės, kuri jungiasi su Kareivių g. bei sklypas puikiai matomas nuo šios gatvės.
Yra paruošti priešprojektiniai pasiūlymai statyti daugiafunkcinį komercinių patalpų, gyvenamųjų studijų ir hostelio kompleksą su dviejų lygių požeminiu parkingu.
Parduodamas projektas yra šalia vieno iš didžiausių Vilniaus automobilių srauto judančio iš Šiaurės miestelio, Saulėtekio, Antakalnio ir Valakampių link miesto centro ir atgal.
Šalia sklypo koncentruojasi daug komercinių ir gyvenamųjų objektų: verslo centrai (Penki kontinentai, Tele 3, HSBC), prekybos centrai (Ogmios miestas, Medžio centras, Lidl, Maxima, Rimi ir t.t.), laisvalaikio centrai (Impuls), gyvenamieji projektai (Kareivių 2b, Loft Town, Šiaurės miestelis, Ozo parkas ir t.t.).
Projekto pardavimo kaina: 999 000 Eur (71,35 Eur už pastatomą vieną kv.m.).
Ober-Haus yra išskirtinis šio projekto pardavimo atstovas.

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH390870
Jei dirbate su „Ober-Haus“ : kokybė • profesionalumas • patikimumas • nemokama konsultacija dėl turto kainos • išskirtinės bankų kreditavimo sąlygos • plačiausias pirkėjų ratas • didžiausias turto pasirinkimas • pagarba Jums – VISADA!
-------

Santrauka: 999 000 € / 48.74 a / Kita / Namų valda / Komercinė / Rekreacinė / Pramonės
Nuoroda
www.aruodas.lt/11-825541
Įdėtas
2017-09-18
Redaguotas
2017-10-17
Įsiminė
4
Susidomėjo
939/0 (iš viso/šiandien)