Vilnius, Šumsko g., namų valdos paskirties sklypas

Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šiandien): 816/1. Įsiminė: 2
Plotas (a):
7,5 a

Kaina:
28 000 € (3 733 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Namų valda     Architektai

Ypatybės:
Elektra, dujos, greta miško, be pastatų, geodeziniai matavimai, asfaltuotas privažiavimas

PARDUODAMI SKLYPAI SU NAMO PROJEKTU IR STATYBOS LEIDIMAIS

Miškų apsuptoje 20-ies hektarų teritorijoje suformuota du šimtai namų valdos sklypų. Projekte jau yra nutiestas asfaltuotas privažiavimas iki kiekvieno sklypo nuo Eišiškių pl.; įrengtos elektros transformatorinės; 2018 m. II – III ketv. į kvartalą pajungiamas AB „ESO“ gamtinių dujų tiekimas, šviesolaidžio interneto įvedimas į gyvenvietę 2018 m. III ketv.

„Sostinės parkas“ yra tik 8,5 km nuo miesto centro. Projektas įsikūręs tarp Panerių kraštovaizdžio draustinio ir Valstybinio miško, dalis parduodamų sklypų ribojasi su mišku, turi prieigą prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų. Čia gausu žalumos, todėl puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite po kasdieninės miesto rutinos.

Vos 5 min atstumu plėtojami nauji traukos centrai - prekybos ir verslo centrai “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Lidl” ir kt. - ne tik sukuria geresnes gyvenimo sąlygas pietinio regiono gyventojams, tačiau taip pat didina teritorijos, sklypų vertę. “Sostinės parkas” – protinga investicija planuojantiems investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Mažiesiems kvartalo gyventojams bus suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška.

KOMUNIKACIJOS

Elektros sprendimai: sklypų ribose įrengtos KAS dėžutės, 10 kW dvibučiui namui (po 5 kW kiekvienam iš butų). Pardavėjas yra pilnai atsiskaitęs už šiuos darbus AB „ESO“.

Sudaryta sutartis ir pilnai atsiskaityta su AB „ESO“ už dujų įvado projektavimą ir rangos darbus iki sklypos ribos.

Kanalizacija ir vandentiekis: numatyta galimybė įsirengti vietinę kanalizaciją ir gręžinį (pagal suteiktą statybų leidimą).

Atkreipiame dėmesį, kad kiekviename sklype yra suprojektuotas dvibutis namas ir gauti šio namo statybos leidimai. Pardavėjas yra pilnai atsiskaitęs su architektais, projektuotojais ir kitomis šalimis rengiant projektą ir gaunant statybos leidimą. Pardavėjas perleisdamas sklypą pirkėjui suteiks visas teises gauti projektinę informaciją apie parengtą dvibučio namo projektą.

Pirkėjas neprivalo įsigijęs sklypą statyti dvibučius namus pateiktame projekte. Tai yra rekomendacinio pobūdžio Pardavėjo parengtas pasiūlymas projekto plėtojimui. Pirkėjas savarankiškai organizuos naujo statybos leidimo gavimo procedūrą, naujo projekto parengimą ir kt. darbus, t.y. Pirkėjas gali statyti jam tinkamą gyv. namą (vienbutį/dvibutį) vadovaujantis LR teisės aktuose nustatyta tvarka.

KITA INFORMACIJA:

* Sklypų užstatymo tankis: 180 ir 181 sklypai – 0,29; 177, 178, 179, 182 ir 183 sklypai – 0,3

* Sklypų užstatymo intensyvumas: 0,4

* Leistinas maksimalus aukštų skaičius: 3

* Sklypų paskirtis: namų valdos

* Statybos leidimas: suteiktas (dvibučio gyv. namo statyba)

www.sostinesparkas.lt

Santrauka: 28 000 € / 7.5 a / Namų valda
Pardavėjo kontaktai
+370 646 03482

Nuoroda
www.aruodas.lt/11-927399
Įdėtas
2018-08-13
Redaguotas
2018-10-15
Įsiminė
2
Peržiūrėjo
816/1 (iš viso/šiandien)