Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Vilnius, Rasos, Birbynių g., namų valdos paskirties sklypas

Sklypo numeris:
29

Plotas (a):
8,31 a

Kaina:
70 635 € (8 500 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Namų valda

Parduodami 3 labai įdomūs sklypai PO 8,31 aro Rasose (Liepkanyje), prie Laimio slidinėjimo kalno ("žiemos sporto cetro"). Jeigu kada svajojote gyventi ant kalno, moderniame, šviesiame name miesto centre, bet su puikiomis gamtos panoramomis, o bet tačiau neįperkate Trijų Kryžių kalno - šis pasiūlymas jums. Tai unikali vieta aktyviam gyvenimui, iš kurios greitai pasieksite senamiestį (iki Rotušės ~2,7km.), oro uostą, No-o-ordika, stotį, Kauną ar Minską. Gyvenant šiame rajone galima sutaupyti marias laiko, nes praktiškai nereikia gaišti laiko važinėjant ar į darbovietę, vežiojant vaikus į mokyklą / darželį . Vienintelis rimtesnis šio rajono trūkumas, be abejo - lėktuvai. Sklypai yra netoli nuo tarptautinio Vilniaus oro uosto pakilimo / nusileidimo tako ašies. Tačiau šiuolaikiame A klasės name su dvikameriniais langais ir atitinkama šilumos izoliacija praskrendančių lėktuvų beveik nesigirdi. Mūsų šeima jau senokai gyvena šio sklypo kiamynystėje, mes esame prie lėktuvų pripratę ir nusprendę, kad jų keliamas triukšmas yra trūkumas, tačiau jį su kaupu atsveria kiti privalumai: geras susisiekimas su centru ir senamiesčiu, parko gretimybė bei gražios miškų panoramos, atsiveriančios pro langus. Be to, Vilniaus bendrąjame plane yra numatytas perspektyvinis pasuktas oro uosto pakilimo takas, kuris eis kita kryptimi (lygiagrečia Minkso plentui), tačiau iki tol dar reikės pagyventi.
Birbynių gatvės kvartalas pakankamai kompaktiškas, žmonės čia gyvena jau ilgai, vieni kitus pažįsta, mums tai atrodo pakankamai saugi kaimynystė. Vykdant statybas dar nepasitaikė vagysčių, čia ramu pasivaikščioti vakarais ar išleisti vaikus.
Šalia sklypų praeina vandentiekio / nuotekų, dujų, TEO bei elektros tinklai. Asfaltas už 60m.
Du iš trijų sklypų yra ant stataus kalno, tačiau šį klausimą galima išspręsti, perstumiant dalį grunto į gretimus sklypus, kurie yra to paties savininko.
Sklypai yra šalia Pavilnių regioninio parko, tačiau jam nepriklauso, taip pat nepatenka į senamiesčio apsaugos zoną, todėl projektuojant namus nereikės kurti "tradicinės" architektūros, saugoti šlaitų ir derinti priešprojektinių pasiūlymų.

Santrauka: 70 635 € / 8.31 a / Namų valda
Pardavėjo kontaktai
+370 610 27079
Nuoroda
www.aruodas.lt/11-709693
Įdėtas
2016-10-18
Redaguotas
2017-01-16
Aktyvus iki
2017-03-17
Susidomėjo
3027/0 (iš viso/šiandien)