Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Vilniaus r. sav., Rukainių k., žemės ūkio paskirties sklypas

Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šiandien): 2943/0. Įsiminė: 3
Plotas (a):
266 a

Kaina, €:
5 000 € (19 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Žemės ūkio

Parduodamas 2,66 ha žemė sklypas Senasalio km., Rukainių sen., Vilniaus raj. Sklypui priklauso 1 ha miško, galima statytis su ūkininko pažymėjimu. Privažiavimas prie sklypo - 500 m. lauko keliu.
Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų.

Ir dar apie gyvenimą sodyboje:
Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę, todėl net karaliui, apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus, visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų.
Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba.
Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi, reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta, o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute.
Žmogus supranta, kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai, krūmai ir uogos neišnyks, o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai, jei žmogus nemanys kitaip.
Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais , kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės.
Oras prisotintas jų , jos gyvos, įsiskverbia į žmogų, ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną, bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija")

Santrauka: 5 000 € / 266 a / Žemės ūkio
Nuoroda
www.aruodas.lt/11-583169
Įdėtas
2015-08-20
Redaguotas
2018-06-27
Įsiminė
3
Susidomėjo
2943/0 (iš viso/šiandien)