Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Telšių r. sav., Kalnėnų k., Subedžio g., komercinės paskirties sklypas

Plotas (a):
75,52 a

Kaina:
15 000 € (199 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Komercinė

Telšiai , Kalnėnų Pramonės ir logistikos parkas laukia investuotojų

Sklypas 2. Plotas 7552 kv.m arba 0,7552 ha. Žemės sklypo naudojimo būdas (pobūdis)
K1. Komercinės paskirties objektų teritorijos
Prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos (indeksas K1).

Kaip žinia, dauguma užsienio įmonių gamybai renkasi vietą, kurioje jau yra detalusis planas, numatyta infrastruktūra, kur vietos savivaldos institucijų teigiamas požiūris į investuotojus. Šiuo atžvilgiu Kalnėnų Pramonės ir logistikos parkas tampa patrauklia vieta užsienio investuotojams. Nes visa tai jau yra! Per kelis metus planuojama įkurti aukštos kokybės pramonės ir logistikos parką investuotojams, suformuoti taip vadinamus „inžinerinius koridorius“: įvesti vandentiekį, kanalizaciją, dujas, elektrą, sumontuoti lietaus surinkimo sistemą, sutvarkyti apšvietimą ir prieigas. Investuotojų atsiradimas Telšių regione suteiktų postūmį-impulsą regiono pramonei ir verslui, pritrauktų aukštos kokybės tiesioginių užsienio ir vietos investicijų, sukurtų naujų darbo vietų.
Kalnėnų Pramonės ir logistikos parką sudaro 6 sklypai:

Parką administruoja UAB „Laivys“. Ši bendrovė veikia nuo 1992-ųjų metų ir specializuojasi nekilnojamojo turto projektų vystyme, statybose, rekonstrukcijose, pramoninių, sandėliavimo objektų ir gyvenamųjų būstų statyboje-pardavime. Ivestuotojams bus pasiūlyta konkurencinga žemės sklypų įsigijimo kaina. Numatoma ir kitų svarbių verslui paslaugų ir paskatų sistema, įskaitant veiklos apskaitos organizavimą, reikalingo personalo paiešką, architektų, rangovų atranką ir t.t. Didžiausią dėmesį skiriame ir skirsime naujų investuotojų ir Telšių rajono savivaldybės bendradarbiavimui, užtikrinant maksimaliai įmanomą trumpą statybos dokumentų rengimo ir derinimo terminą.

Kalnėnų Pramonės ir logistikos parkas atviras visiems investuotojams! Tikimės investicijų į aukštąsias technologijas, aukštos kokybės ir didelės pridėtinės vertės produktų kūrimą, kas leistų ženkliai pakelti vietos ekonomiką.
Telšių regione veikiančių įmonių skaičius viršija tris tūkstančius. Sukuriamas bendras vidaus produktas Telšių regione - apie 4 mlrd litų. Kol kas didžiausia dalis tenka naftos perdirbimo įmonei ORLEN LIETUVA.

Santrauka: 15 000 € / 75.52 a / Komercinė
Darius Laivys
Nekilnojamojo turto brokeris
+370 698 76304

Nuoroda
www.aruodas.lt/11-715269
Įdėtas
2016-11-02
Redaguotas
2017-07-21
Susidomėjo
132/0 (iš viso/šiandien)