Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Širvintų r. sav., Padvarių k., žemės ūkio, miškų ūkio paskirties sklypas

Plotas (a):
733 a

Kaina:
109 000 € (149 €/a)

Veiksmas:
Pardavimui

Paskirtis:
Žemės ūkio, miškų ūkio

Ypatybės:
Elektra, greta miško, be pastatų, su pakrante, asfaltuotas privažiavimas

Parduodami 7,33 ha sklypas išskirtinėje vietoje, prie vienos iš gražiausių, bet mažai pažystamos, Lietuvos upių – Neries, Širvintų rajone, šalia Čiobiškio miestelio. Kuo išskirtinė ši vieta?
Planuojate verstis kaimo turizmu? Tik čia svečiams galėsite pasiūlyti niekur kitur Lietuvoje nesutinkamą nuotykį. Padalių / Čiobiškio keltas - paskutinis ir vienintelis vis dar veikiantis Lietuvoje upinis keltas be variklio, minimas nuo 1784 m. Persikėlus į kairįjį krantą – netoli yra Budelių kaimas ir Skarbo piliakalnis, nuo kurio viršūnės atsiveria platus reginys į Neries slėnį. Įtvirtinimai būdingi kovų su kryžiuočiais laikams, o archeologiniai radiniai datuojami III – V a. Čiobiškis garsėja ir XVIII a. dvaro rūmais, pastatytais pagal L. Stuokos-Gucevičiaus projektą. Rudeniop, čia net iš užsienio atvyksta žvejai žvejoti Nerimi į nerštavietes migruojančių Baltijos lašišų.
Kursite čia jaukią, privačią sodybą - pajusite gyvenimą upės ritmu. Upė tarsi gyva, ji juda, patvinsta, neša ledus, nusenka.
Sklypą sudaro 3,05 ha pieva prie upės su 180 metrų pakrantės ir 4,25 ha miškas, kuris skiria sklypus nuo kelio, izoliuoja automobilių gaudesį ir aprūpins malkomis. Vietovė sausa, lygi. Gražus, saulėtas, šiaurinis Neries krantas. Sklype gausu natūraliai augančių mažų pušaičių, todėl planuojant sodybos apželdinimą, nebereikės sodinti. Sklype yra galingas elektros įvadas.
Puikus susisiekimas, tik 55 km nuo Vilniaus centro (važiuojant pro Kernavę), asfaltuotas privažiavimas. Nuo Kauno 74 km (važiuojant pro Jonavą, Upininkus) arba 70 km (pro Kaišiadoris ir keliantis keltu per Nerį).

Santrauka: 109 000 € / 733 a / Žemės ūkio / Miškų ūkio
Pardavėjo kontaktai
+370 657 76060
Nuoroda
www.aruodas.lt/11-712569
Įdėtas
2016-10-27
Redaguotas
2016-11-26
Susidomėjo
82/0 (iš viso/šiandien)