Grįžti
Spausdinti
Draugui
Pranešti

Vilnius, Naujoji Vilnia, Pramonės g., biuro, sandėliavimo, gamybinės, kita paskirties patalpos

Namo numeris:
49a

Plotas (m²):
690 m²

Kaina, €:
230 000 € (333 €/m²)

Aukštas:
2

Paskirtis:
Administracinė, sandėliavimo, gamybos ir pramonės, kita

Elektra:
Yra

Įrengimas:
Įrengtas
NAUDINGA:
Idėjos, kaip įsirengti interjerą

Parduodu tvarkingas,apšildomas su visais patogumais ,bei visomis saugos signalizacijomis ir vaizdo stebėjimo kameromis (paslaugas teikia saugos firma ,,ARGO") gamybines-sandėliavimo 700 m² patalpas Vilniuje, Naujosios Vilnios centre, (Pramonės gatvėje) patogus susisiekimas su Vilniaus miesto kitais rajonais - jokiu transporto kamščių.
Pastatas kapitalinis mūrinis, silikatinių plytų su apšiltintu tarpu tarp plytų. dviejuose aukštuose pagrindinės patalpos ,trečiame - lifto patalpa ir patogus išėjimas ant didelio , naujai renovuoto plokščio stogo su įrengta patalpų ventiliacija, nuo kurio galima grožėtis šalia pratekančia Vilnelės upe ir gražiu parku. Ant 400m/2 stogo galima įrengti puikią poilsio zoną.Per visus 3 aukštus pastate įrengta labai erdvi laiptinė.
Pirmasis aukštas yra 300 m², kuriame yra pagrindinė gamybinė salė kuri šiuo metu padalinta į 3 atskiras patalpas lengvai demontuojamomis garso ir termo izoliacinėmis pertvaromis , du atskiri tualetai, prausyklos su dušu,buitinis,persirengimo kambarys 10-čiai darbuotojų.Grindys betoninės, lygios. Salės lubų aukštis 5 m. Per visą salę įrengtas sijinis kranas,( iki 3 tonų) . Antrajame aukšte yra gamybinė- sandėliavimo patalpa ir 4 kabinetai. Antrojo aukšto lubų aukštis 3,5 m.Antro aukšto grindys gali atlaikyti dideles apkrovas. Trečiame aukšte - lifto įrengimai. 2 pastato pusės ribojasi su želdiniais.
Šiuo metu patalpoms tiekiamas 250 kw elektros galingumas , tačiau galingumą galima pasirinkti pagal poreikius.Gamybinės zonos atskirose patalpose sumontuotos 3 savarankiškos elektros spintos galinčios tiekti elektrą ir galingiems įrengimams.
Žemės sklypas nuomojamas iš valstybės,(nuomos kaina simbolinė)
Langai tvarkingi,dvigubi, mediniai ,su pirmame aukšte įrengtomis apsauginemis grotomis.
Vanduo, kanalizacija - miesto.Vandens šildymas - autonominis
Yra krovininis 3 x 2,4 m. liftas, (iki 3 tonų)
Į pagrindinę gamybos salę yra dideli 3,5 x 4 m. vartai. Šie vartai yra dvigubi: pakeliami (vokiški Horman firmos) ir apšildyti dvivėriai uždaromi.
Šviesios gamybinės patalpos gali būti šildomos 3 būdais: yra įrengtas (ir šaltuoju metu naudojamas) kieto kuro 35kw modernus automatinis medžio granulių katilas,tiekiantis šilumą per ekonomiškus radiatorius .Katilo aptarnavimas 1 kartą per savaitę,medžio granules gana pigiai į cechą pristato už 500m įsikūrusi kuro tiekimo bendrovė , galimas autonominis darbo vietos šildymas elektra mobiliais infraraudonųjų spindulių įrenginiais .Į pastatą įrengtas ir gamtinių dujų įvadas .
1 aukšto gamybinėse patalpose įrengtos 3 atskiros patalpos (pagal norimą patalpų temperatūrą) kurias jungia pravažiavimo vartai su skaidriomis termoizoliacinėmis užuolaidomis.
Pastatas yra arti Pramonės g., lengvai randamas, ir patogiai privažiuojamas. Gali išsikrauti ir pasikrauti didelės krovininės mašinos, tiek iškraunant tiesiogiai į liftą ,tiek dalinai įvažiuojant į pastato vidų kur galimas krovinio iškrovimas naudojant kran-siją.Didelėms krovininėms mašinoms(,,furoms") yra numatyta vieta manevravimams
Šalia žalios poilsio zonos įrengtos parkavimo vietos automobiliams,kitoje pastato pusėje galima įrengti ir visiškai autonominį uždarą privažiavimą.
Patalpos tinkamos visoms gamybos rūšims, servisams , sandėliavimo paslaugoms, ir t.t Daugiau informacijos TELEFONU..... 869839570 arba el. paštu poli.art@pakuotes.eu Galutinė kaina 230 000eur.

Santrauka: 230 000 € / 690 m² / 2 aukšt. / Administracinė / Sandėliavimo / Gamybos ir pramonės / Kita
Pardavėjo kontaktai
+370 698 39570

Nuoroda
www.aruodas.lt/3-240735
Įdėtas
2018-01-02
Redaguotas
2018-01-19
Aktyvus iki
2018-04-02
Susidomėjo
1828/6 (iš viso/šiandien)