Druskininkų m., M. K. Čiurlionio g., kita paskirties patalpos

Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šiandien): 439/2. Įsiminė: 1
Namo numeris:
73

Plotas:
3623,74 m²

Kaina:
605 000 € (167 €/m²)

Aukštas:
1

Paskirtis:
Kita

Elektra:
Yra

Įrengimas:
Neįrengtas
NAUDINGA:
Idėjos, kaip įsirengti interjerą

KVIETIMAS PATEIKTI PASIŪLYMĄ

„Swedbank“, AB (toliau – Bankas) siūlo pateikti įpareigojantį pasiūlymą dėl Bankui priklausančio nekilnojamojo turto (0.5149 ha žemės sklypas, unikalus numeris 4400-1169-4549 ir jame esantis Pastatas - Laisvalaikio centras, unikalus Nr. 1597adresu Druskininkų sav. Druskininkų m. M. K. Čiurlionio g. 73, toliau – Turtas), įsigijimo.
Pranešame, kad Bankas siekdamas skaidraus Turto pardavimo proceso ir Bankui naudingiausio Turto pardavimo rezultato, kviečia Jus pateikti įpareigojantį pasiūlymą ir nurodyti galutinę kainą, už kurią Jūs įsigytumėte Turtą. Savo galutinį įpareigojantį pasiūlymą prašome pateikti užklijuotame voke 2018 m. gruodžio 6 d., 13.00 val., Konstitucijos pr. 20A, Vilnius (B korpusas, 2 aukštas, susitikimų salė B.02.04). Visi gauti vokai bus nedelsiant atplėšti, ir iš karto bus nustatytas asmuo, pasiūlęs didžiausią Turto įsigijimo kainą.
Asmenys, pateikę įpareigojančius pasiūlymus, (toliau – Interesantai) turi teisę dalyvauti vokų atplėšime. Interesanto įgaliotas atstovas, pateikęs Bankui priimtinus atstovavimo dokumentus, taip pat turi teisę dalyvauti atplėšiant vokus ir nustatant Interesantą, pasiūliusį didžiausią Turto įsigijimo kainą. Atplėšiant vokus ir po jų atplėšimo Interesantai neturi teisės padidinti savo pasiūlytos Turto įsigijimo kainos, o jei tokia bus pasiūlyta Bankas nebeatsižvelgs į tokį pasiūlymą. Atplėšiant vokus bus rašomas protokolas, kurį turės pasirašyti Banko atstovai ir Interesantai (ar jų atstovai), oficialiame įpareigojančiame pasiūlyme nurodę siūlomą Turto įsigijimo kainą.
Atsižvelgdami į šiuo metu gautus preliminarius pasiūlymus pranešame, kad įpareigojančio pasiūlymo dėl Turto įsigijimo pateikimo sąlygos yra tokios:
• minimali galutinio įpareigojančio pasiūlymo kaina, už kurią Jūs sutiktumėte įsigyti Turtą turi būti ne mažesnė kaip 605 000 EUR (šeši šimtai penki tūkstančiai eurų, PVM įskaičiuotas);
• 20 000 EUR (dvidešimt tūkstančių eurų) suma turi būti sumokėta į Banko sąskaitą Nr. LT55 7300 0100 0000 0036, esančią ”Swedbank”, AB nurodant mokėjimo paskirtį: „Pradinis įnašas už turto, esančio Druskininkų sav. Druskininkų m. M. K. Čiurlionio g. 73, įsigijimą“. Mokėjimas laikomas gautu, kai jis įskaitytas ”Swedbank”, AB sąskaitoje. Neatlikus minėto mokėjimo, vokai nebus priimami. Tiems Interesantams, kurių pasiūlyta kaina už Turtą bus mažesnė už aukščiausią pasiūlytą Turto kainą, sumokėtas 20 000 EUR (dvidešimt tūkstančių eurų) pradinis įnašas bus grąžintas per 10 (dešimt) kalendorinių dienų į Interesantų pasiūlymuose nurodytas sąskaitas. Atsižvelgiant į tai, prašome Turto įsigijimo įpareigojančiame pasiūlyme nurodyti banko pavadinimą ir banko sąskaitos numerį, į kurią bus grąžintas minėtas Interesanto pradinis įnašas.
• Interesantas, pasiūlęs didžiausią Turto įsigijimo kainą, (toliau - Turto pirkėjas) notarinę Turto pirkimo - pardavimo sutartį Bankui priimtinomis sąlygomis turės sudaryti ne vėliau kaip iki 2019-01-06. Šis terminas nebus laikomas praleistu nei dėl Banko nei dėl Turto pirkėjo kaltės, jei pirkimo ‐ pardavimo sutartis nebus sudaryta dėl priežasčių, kurios nepriklauso nuo šalių, o priklauso nuo institucijų ir/ar pareigūnų, kurie privalo išduoti pažymas ir/ar kitus dokumentus, kurie yra privalomi įstatymų nustatyta tvarka tinkamai įforminti ir notarine tvarka patvirtinti pirkimo – pardavimo sutartį (pavyzdžiui, VĮ Registrų centras atsisakys išduoti pažymą notarui dėl Turto pardavimo ir pan.). Tokiais atvejais šiame punkte nurodytas terminas protingumo principu bus pratęsiamas 30 (trisdešimčiai) kalendorinių dienų. Jei per tokį pratęstą terminą nepasikeis aplinkybės, dėl kurių nebuvo galima sudaryti pirkimo – pardavimo sutarties, Turto pirkėjas turės teisę pasirinkti arba (a) sutikti pratęsti pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo terminą Turto pirkėjo nustatytu laikotarpiu, arba (b) atsisakyti sudaryti pirkimo – pardavimo sutartį. Tuo atveju, jei šiame punkte nustatyta tvarka Turto pirkėjas pasirinks teisę atsisakyti pasirašyti pirkimo – pardavimo sutartį, tai nebus laikoma aukščiau įvardintos sąlygos pažeidimu ir Turto pirkėjui ne vėliau nei per 10 (dešimt) dienų nuo Turto pirkėjo pasirinkimo pateikimo Bankui dienos bus grąžintas pradinis įnašas, sumokėtas už Turto įsigijimą.
• likusią Turto kainos dalį Turto pirkėjas turės sumokėti ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Turto notarinės pirkimo - pardavimo sutarties sudarymo dienos;
• Per laikotarpį iki pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo Bankas ir Turto pirkėjas suderins pirkimo ‐ pardavimo sutarties projektą. Bankas Interesanto įpareigojančiame pasiūlyme nurodytu elektroninio pašto adresu informuos Turto pirkėją apie sutarties tvirtinimo datą ir laiką bei notarų biuro, kuriame bus tvirtinama sutartis, pavadinimą ir adresą. Jeigu per šiame punkte nustatytą terminą pirkimo ‐ pardavimo sutarties projektas nebus suderintas arba Turto pirkėjas nurodytą dieną ir laiku neatvyks pasirašyti pirkimo-pardavimo sutarties, bus laikoma, kad Turto pirkėjas atsisakė sudaryti pirkimo ‐ pardavimo sutartį. Tokiu atveju Turto pardavimas laikomas neįvykusiu. Turto pirkėjo, atsisakiusio sudaryti pirkimo ‐ pardavimo sutartį, sumokėtas pradinis įnašas nebus grąžinamas ir bus laikomas tokio pirkėjo mokėtina bauda Bankui, padengianti minimalius Banko nuostolius, susijusius su Turto pardavimo organizavimu/vykdymu ir kt.
• Interesantas, sumokėdamas 20 000 EUR (dvidešimt tūkstančių eurų) Turto pardavimo kainos pradinį įnašą, ir pateikdamas įpareigojantį pasiūlymą patvirtina, kad sutinka su visomis išvardintomis sąlygomis;
• Pateikiamame galutiniame įpareigojančiame pasiūlyme turi būti patvirtinama, kad Interesantas sutinka sumokėti baudą, lygią 20 000 EUR (dvidešimt tūkstančių eurų), kuri atlygins minimalius Banko nuostolius, tuo atveju, jeigu Turtas nebus įsigytas ir/ar notarinė Turto pirkimo - pardavimo sutartis nebus sudaryta iki nurodyto termino dėl Turto pirkėjo.
Jeigu šis informacinis pasiūlymas Jus sudomino, prašome ne vėliau kaip iki 2018 m. gruodžio 6 d., 13.00 val., Konstitucijos pr. 20A, Vilnius (B korpusas, 2 aukštas, susitikimų salė B.02.04) pateikti atitinkantį šio pranešimo sąlygas įpareigojantį pasiūlymą dėl Turto įsigijimo. Esant klausimams dėl įpareigojančio pasiūlymų pateikimo ir Turto pardavimo tvarkos, prašome susisiekti su Banko įgaliotu atstovu Tomu Mažintu - tomas.mazintas@swedbank.lt.

Šis Banko kvietimas pateikti pasiūlymą nėra oferta ir negali būti suprantamas kaip Banko įsipareigojimas pasiūlymą pateikusiam asmeniui parduoti aukščiau įvardintą Turtą. Bet kokie Banko įsipareigojimai atsiras tik 2018 m. gruodžio 6 d., 13.00 val. nustačius Turto pirkėją, kurio pateiktas įpareigojantis pasiūlymas atitiks aukščiau nurodytas sąlygas

Santrauka: 605 000 € / 3623.74 m² / 1 aukšt. / Kita
Nuoroda
www.aruodas.lt/3-254055
Įdėtas
2018-05-22
Redaguotas
2018-10-05
Įsiminė
1
Peržiūrėjo
439/2 (iš viso/šiandien)