Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Žiūrėti žemėlapyje
Spausdinti
Siųsti draugui
Įsiminti
Pamiršti
Peržiūrėta: 28142 / 675
Uždaryti

„WOW CITY: Palanga"

Mylintiems Palangą visais metų laikais.

 

Įsikurkite šalia miesto bažnyčios ir mėgaukitės visais miesto centro privalumais. Mes siūlome įsigyti butus su pilna apdaila nuo 25 iki 70 kv.m., rekonstruotame pastate Vytauto gatvėje. Įsikelti į naujus namus galėsite jau šiandien!

Galimybė sutaupyti laiko, kuo daugiau jo skirti poilsiui ir buvimui su artimaisiais, atsipalaiduoti ir kuo mažiau energijos išeikvoti kasdieniams rūpesčiams – toks yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus troškimas. Galvojant apie tai, buvo kuriamas pirmasis Palangoje išmanusis namas „WOW CITY: Palanga“.

Vienu spustelėjimu telefono ekrane valdykite buto šildymą, apšvietimą, užrakinkite ir atrakinkite duris. Šiltas ir saulėtas dienas galėsite leisti ant stogo esančioje terasoje, o dviračius laikyti tam skirtoje saugykloje.  O užsisakę papildomų paslaugų paketą (nuomos paslaugų administravimas, valymas, remontas ir pan.) užmiršite rutiną ir atsiduosite poilsiui.

Išskirtinumas

Tai pirmasis namas Palangoje, prie kurio įrengiama elektromobilių įkrovimo stotelė. Dviračių mėgėjams pasiūlysime atskiras saugyklas, kuriose kiekvienas namo gyventojas ras vietą savo dviratei transporto priemonei. Itin taupus bendrųjų erdvių bei kiemo LED apšvietimas, terasa ant stogo ir kiti racionalūs ateities namų sprendimai. Ant stogo yra terasa.

Aplinka
Uždara vaikų žaidimų aikštelė vidiniame kieme bei sutvarkyta šalia esanti poilsio zona.

Vieta automobiliui
Įrengta viena elektromobilių įkrovimo stotelė. Vidiniame kieme bei šalia pastato numatomos automobilių stovėjimo vietos.

Energinė klasė
B klasė, taip pat B garso klasė

Statybinės medžiagos
Plytų mūras 510 mm, metalinis karkasas, vatos apšiltinimas 150 mm, oro tarpas 20 mm, apdailinės fasado plokštės (keraminės plokštės ir aliuminio kompozito plokštės).Langai montuojami pagal išorinį mūro kraštą. 

Modernios technoligijos
Elektromobilių įkrovos vieta, nuotoliniu būdu valdomas šildymas, elektra valdomos durys, telefonspynės, nuotoliniu būdu valdomas apšvietimas, LED apšvietimas, IP kameros.

Šildymas
Patalpose įrengiami plieniniai radiatoriai. Šildymo sistema aprūpinta individualaus patalpų temperatūros reguliavimu su atskirais šilumos apskaitos skaitikliais bei GSM nuotolinio valdymo sistema.

Ventiliavimas, kondicionavimas
Bute įrengiamos natūralios vėdinimo sistemos oro i štraukimo šachtos, oro pritekėjimas užtikrinamas per langus.

Apdailos medžiagos
Vonios kambariai bus išklijuoti ispaniškomis plytelėmis ir įrengti naudojant vokišką Hansgrohe santechniką. Kambariuose bus išklotos trisluoksnės ąžuolo parketlentės. Langai ir durys atitiks A klasę.

Balkonai ir terasos
Aliuminio konstrukcijos. Terasa ant stogo.

Langai
6 kamerų PVC langų rėmas su trimis tarpinėmis, kurios papildomai izoliuoja
triukšmą, 3 stiklų 2 kamerų stiklo paketas su dviem selektyviniais stiklais ir šiltais rėmeliais tarp jų. Languose sumontuoti apkaustai su laipsniniu mikroventiliacijos (atidarymo vėdinti) reguliavimu. Langų šiluminės savybės atitinka pasyvių namų langų reikalavimus.

Durys
Padidinto saugumo priešdūminės šarvo tipo durys, su 2-m spynomis ir akute.

Susisiekimas
Viešojo trasporto stotelės, autobusų stotis, pėsčiųjų ir dviračių takai.

Paslaugos kaimynystėje
Aplinkui rasite parduotuves, prekybos centrus ir turgų, restoranus, Swedbank banką, centrinę miesto aikštę, autobusų stotį. Kaimynystėje įsikūręs darželis, o vidurinė mokykla – vos už 500 metrų.

Adresas
Vytauto g. 53-4, Palanga

Butai
Iš viso yra 44 butai
Nuo 1 iki 3 kambarių.
Nuo 24 kv.m. iki 68 kv.m.
Pilna apdaila

Kainos:
Nuo 50 000 iki 164 000 Eur už patalpą
Nuo 1950 iki 2500 Eur už kv.m

Statybos darbai jau baigti!

GYVENAMOJI PASKIRTIS!

Įsigykite tiesiai iš vystytojo!

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 280 m
~ 280 m „Rimi”, Vytauto gatvė 84, Palanga
~ 390 m „Maxima”, Plytų g. 9a, Palanga
~ 600 m „Aibė”, Vytauto g. 128 / Kąstyčio g. 31, Palanga

KONTAKTAI

Pardavimų atstovė www.wowcitypalanga.lt/
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi,
nes skelbimas nebegalioja.
Rodyti panašius skelbimus »