Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

„Vilniaus vakarai“

Jaukūs vakarai terasoje...

Vilnius, Justiniškės, Sidaronių g.

Plotas
34,5 m² - 67,38 m²
Kaina už m²
1 249 €/m² - 1 417 €/m²
Kaina
43 100 € - 95 500 €

ĮSIKURKITE JAU DABAR! Namas priduotas valstybinei komisijai.

„Vilniaus vakarai“ – tai mažaaukštės statybos daugiabučių ir kotedžų gyvenvietė Pilaitės, Justiniškių ir Viršuliškių sankirtoje. Gyvenvietė vystoma išskirtinėje, mažai apstatytoje miesto vietoje, kur susipina miesto šurmulys ir natūralios gamtos ramybė. Vos kelios minutės nuo naujųjų namų ir Jūs pasijusite lyg gyvendami užmiestyje: džiaugsitės beržynėlių ošimu bei pasivaikčiojimais palei tvenkinius. Miestą pasieksite akimirksniu, nes gyvenvietė įsikūrusi tik kelios minutės nuo Pilaitės pr. ir Vakarinio aplinkelio. Jūsų ir Jūsų vaikų patogumui – vos keli žingsniai nuo namų yra įrengta viešojo transporto stotelė.

„Vilniaus vakarų“ būstai išsiskiria erdviomis terasomis ir balkonais, kuriuose jaukūs vakarai garantuoti. Kad terasų privalumais galėtumėte džiaugtis tik gavę naujųjų namų raktus, visose terasose bus sumontuotos terasinės lentos – Jums tereikės pasirūpinti keliais lauko baldais.

Pagrindinė informacija apie projektą:

  • Viso projekte - 52 butai ir 26 kotedžai
  • Statomi 3 daugiabučiai, viename name - 17-18 butų
  • Kotedžai dvibučiuose namuose
  • Butų plotai: 1k. – 35-36 kv.m., 2k. – 43-46 kv.m., 3k. – 61-71 kv.m.
  • Kotedžų plotai: 126-138 kv.m.
  • Statybų pradžia – 2017 m. II ketvirtis
  • Statybų pabaiga – 2018 m. III ketvirtis

Pagrindiniai privalumai:

Mažaaukštė gyvenvietė

„Vilniaus vakaruose“ statomi vos trijų aukštų daugiabučiai su požemine parkavimo aikštele ir dviejų aukštų kotedžai su individualiais garažais ir stoginėmis parkavimo vietomis. Gyvenvietėje išlaikomi dideli atstumai tarp namų, todėl kiekvienas gyventojas galės mėgautis privatumu ir ramybe savo namuose.

Laisvalaikis prie pat namų

Gyvenvietėje bus įrengtos unikalios mažosios architektūros formų žaidimų aikštelės su skirtingų užsiėmimų įrenginiais. Čia veiklos suras ir mažieji, ir vyresnio amžiaus vaikai. Aplink laisvalaikio erdves bus įrengti mediniai suoliukai, todėl tėvai galės patogiai stebėti saugiai žaidžiančius savo vaikus. Mėgstantys vakarinius pasivaikčiojimus, mėgausis šalimais esančia gamta ir takeliais aplink tvenkinius.

Kotedžai pilnavertiškam gyvenimui

„Vilniaus vakarų“ kotedžai sukurti šeimoms, norinčioms gyventi patogiai. Visi kotedžai turės garažą ir stoginę stovėjimo vietą, todėl niekada nereikės rūpintis dėl savo automobilių parkavimo. Kiekviename kotedže suprojektuota erdvi terasa pirmame aukšte bei balkonas antrame aukšte – tai leis įkvėpti gryno oro ir pasigrožėti Jus supančia aplinka iš bet kurios namų vietos.

Ekonomiški ir kokybiški namai

Visi būstai turės aukštas lubas: kotedžuose lubos sieks iki 2.75 m, o butuose – iki 2.82 m. Kotedžai pasižymės aukšta A energine klase. Tai užtikrins šilumą ir šviežią orą namuose ištisus metus. Butuose bus įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema.

Sutvarkyta aplinka

Visa gyvenvietės teritorija bus užsėta veja ir apželdinta dekoratyviniais augalais, o namų perimetru bus įrengti šaligatviai ir ekonomiškas apšvietimas.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 870 m
~ 870 m
„Maxima”
Pilaitės pr. 31, Vilnius
~ 920 m
„Maxima”
Taikos g. 162a, Vilnius
~ 930 m
„Iki”
Priegliaus g. 1
Viešojo transporto stotelė
~ 60 m
~ 60 m
Tvenkinių st.
32 Pašilaičiai–Gineitiškės–Zujūnai–Žvėrynas
Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai
~ 240 m
Sidaronių st.
32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai
Pašilaičiai–Gineitiškės–Zujūnai–Žvėrynas
~ 560 m
Kryžkelė
32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Vilniaus vakarai, UAB
Vilnius, Justiniškės, Sidaronių g.
Karolis Adamonis
+370 684 84886
Ramūnas Macijauskas
+370 615 54088
Modestas Perednis
+370 679 39784