Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

„Town House“ – kvartalas su nuosavu parku

Kiekvienas butas su kiemeliu ir vieta automobiliui

Vilnius, Pilaitė, Helsinkio g.

Plotas
56,16 m² - 56,16 m²
Kaina už m²
1 389 €/m² - 1 665 €/m²
Kaina
78 000 € - 93 500 €

PROJEKTO PRIVALUMAI:

Privatus parkas 
Kiemeliai ir terasos kiekvienam butui
Nemokama vieta automobiliui
Atskiras įėjimas į butą
Netoli vakarinis aplinkkelis
Šalia miškelis ir tvenkiniai
A energinė klasė
Autonominis dujinis šildymas
Grindinis šildymas
Aukštos lubos

APIE PROJEKTĄ

„Town House“ – nauja 2 ha ploto gyvenvietė Vilniuje, skirta šiuolaikiškiems žmonėms, vertinantiems privatumą, ieškantiems jaukių ir funkcionalių namų mieste šalia gamtos.
Gyvenvietėje suprojektuoti 72 dviaukščiai A energinės klasės butai. Town house gyventojai turės daugiau privatumo ir asmeninės erdvės tiek bute, tiek lauke, nes čia kiekvienas butas su kiemeliu ir terasa bei atskiru įėjimu.

IŠPLANAVIMAS. 56,16 kv. m ploto racionaliai suplanuotose būstuose numatyta vieta trims kambariams. Pirmame aukšte suprojektuotas nedidelis holas, bendra svetainės ir virtuvės erdvė aukštomis lubomis, sanitarinis mazgas, antrame – koridorius, du miegamieji ir sanitarinis mazgas.

AUTOMOBILIO VIETA. Kiekvienas butas turės vieną automobilio parkavimo vietą antžeminėje aikštelėje prie pat įėjimo į butą. Esant poreikiui – galimybė įsigyti daugiau automobilio stovėjimo vietų.

NUOSAVAS PARKAS. Kvartale suprojektuotas tik jo gyventojams priklausantis parkas su suoliukais, pasivaikščiojimo takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais, barbekiu zonomis. Tai tikra ramybės ir gamtos oazė kelti piknikus, mankštintis gryname ore ir kurtis draugiškai bendruomenei.

VIETA MIESTE. „Town House“ projektas įsikurs Helsinkio gatvėje, netoli Pilaitės ir Justiniškių mikrorajonų, šalia Vakarinio aplinkkelio. Vilniaus miesto centras ir senamiestis automobiliu pasiekiamas vos per 10-15 min., netoliese yra autobusų stotelė, čia nuolatos kursuoja 32 miesto autobusas. Projekto pašonėje žaliuoja parkas ir tyvuliuoja Buivydiškių tvenkiniai su puikiai sutvarkyta ir kokybiškam poilsiui pritaikyta pakrante.

PILNOS APDAILOS PASIŪLYMAS. Bendradarbiaudami su IDAS interjero dizaino architektūros studijos profesionalų komanda paruošėme pilną apdailos projektą. Pavyzdinis apdailos buto interjero projektas alsuojantis nepretenzinga estetika, ilgai nepabostančiu lengvumu, natūralumu ir Lietuvos gamtai būdingu medžiagiškumu, kuris tarsi įsilieja į interjerą pro pravirą svetainės langą. Namuose ilsėkitės, o savo namų kūrimą patikėkite mums. Lanksčiai dirbanti komanda padės sprendimuose nuo konsultacijų įsigyjant baldus, konkrečių pavienių interjero sprendimų, individualios Feng Shui praktikos, techninių funkcinių brėžinių ruošimo iki pilno interjero projekto įgyvendinimo su priežiūra ir meile darbui.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 850 m
~ 850 m
„Iki”
Rygos g. 41
~ 1,1 km
„Maxima”
Taikos g. 162a, Vilnius
~ 1,3 km
„Norfa”
Justiniškių g. 91, Vilnius
Viešojo transporto stotelė
~ 420 m
~ 420 m
Buivydiškės
32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai
Pašilaičiai–Gineitiškės–Zujūnai–Žvėrynas
~ 530 m
Ąžuolų st.
32 Pašilaičiai–Gineitiškės–Zujūnai–Žvėrynas
Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai
~ 750 m
Atžalyno st.
43 Centras–Žaliasis tiltas–Šeškinė–Justiniškės
Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas–Centras
73 Vilkpėdė–Naugarduko g.–Centras–Justiniškės
Justiniškės–Centras–Naugarduko g.–Vilkpėdė
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Town House
Vilnius, Pilaitė, Helsinkio g.
Vaida Remeikienė
Pardavimų vadovė
+37065937360