Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Skelbimas nebegalioja Rodyti panašius skelbimus »

„Pilaitės terasos“

Gyvenimui be užuolaidų

Vilniaus m. sav.

Plotas
34,38 m² - 95 m²
Kaina už m²
1 300 €/m² - 1 632 €/m²
Kaina
44 694 € - 155 000 €

 

Gyvenimui be užuolaidų

Namai ten, kur šeimininkaujate tik jūs. Todėl projektuodami PILAITĖS TERASAS, ieškojome sprendimo, kuris maksimaliai saugotų jūsų privatumą.

Ieškojome ir radome. Kotedžus gyvenvietėje išdėstėme taip, kad jūsų langų ir terasos niekada nematytų joks kaimynas. Kaip ir jūs - kaimynų. Todėl, jei ir pasitaikys kada akys, kurios jus čia stebės, tai nebent kokios zylės ar varnėno. Nes plati pieva, medžiai ir erdvus dangus prieš jūsų langus gali patikti ir jiems.

Jūsų nuotaikai

PILAITĖS TERASOS - mažas (3 ha) ir uždaras gyvenamųjų namų kvartalas, nutolęs nuo judrių miesto gatvių gaudesio, apsuptas erdvios gamtos. Jį juosiančių miškų, upelio ir trijų ežerų kaimynystėje lengva užsimiršti, kad gyvenate vos už 10 minučių kelio nuo sostinės centro.

Gyvenvietę sudaro tik nedideli namai: 2 aukštų kotedžai ir daugiabučiai, kurių aukščiausias - 4 aukštų. Maksimalus butų skaičius viename daugiabutyje - vos 27. Vienoje laiptinėje - tik 10. Todėl kaimyną čia tikrai pažinsite. O tai jau pusė darbo kuriant saugią kaimynystę ir draugišką bendruomenę.

Čia visi iki vieno kotedžai turi terasas. Kiekvienas butas - balkoną arba lodžiją. Kad grynas oras ir saulės spinduliai visada būtų neatskiriama jūsų namų dalis.

Fontanas gyvenvietės centre, lauko ekranas, vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos - visa tai suprojektavome jūsų laisvalaikiui. Nes tikime, kad namai keturiomis sienomis nesibaigia. Jūsų namai - visa gyvenvietė.

Ypatingas dėmesys skirtas gyvenvietės žalumai. Gėlėmis, dekoratyviniais krūmais ir medžiais gausiai apsodinti plotai bei plačios vejos džiugins akį, skleis aromatą - kurs išskirtinę jūsų namų nuotaiką.

PILAITĖS TERASŲ architektūra - šiuolaikiška ir harmoninga. Namų išdėstymas, jų formos ir spalvos tarpusavyje dera taip pat sklandžiai, kaip ir su gyvenvietės gamtos akcentais. Juk kuo aplinkoje daugiau darnos - tuo arčiau laimė.

Kotedžai suprojektuoti taip, kad saugotų jūsų gyvenimo privatumą.

Jūsų patogumui

Gyvenamosios erdvės PILAITĖS TERASOSE suplanuotos kruopščiai ir racionaliai. Kotedžų plotai - nuo 90 iki 130 kv. m, butų - nuo 34 iki 82. Be to, čia nerasite jokių ilgų koridorių ar didelių holų, todėl ir permokėti už nereikalingas, nenaudojamas erdves - tikrai neteks.

Kambarių skaičiaus pasirinkimas - taip pat platus. Kotedžą galite rinktis 4 arba 5 kambarių, butą - nuo 1 iki 3. Kai kuriuos 1 kambario butus galima performuoti į 1,5 kambario. Jauna šeima, studentas ar senjoras - kad ir kas bebūtumėte, čia tikrai išsirinksite namus, kurie atitiks ir jūsų poreikius, ir galimybes.

Ir kotedžai, ir butai gyvenvietėje šildomi dujomis, o temperatūrą ir šildymą savo namuose visada galėsite reguliuoti autonomiškai. Šiuolaikiška ir ekonomiška šildymo sistema ne tik leis gyventi taip šiltai, kaip mėgstate, bet ir padės sutaupyti.

Šilumą jūsų namuose padės išsaugoti ir mūsų dėmesys langams. Visi kotedžuose ir butuose statomi langai yra trijų stiklų, dviejų paketų, septynių kamerų. Visose svetainėse montuojami langai - vitrininiai.

Gyvenvietėje įrengti garažai, stoginės, požeminės ir antžeminės automobilio parkavimo vietos. Todėl ilgos ir erzinančios laisvos parkavimo vietos paieškos čia - praeitis.

Gyvenvietė - draugiška neįgaliesiems. Pirmieji daugiabučių aukštai įrengti taip, kad maksimaliai atitiktų jų poreikius: durys čia suprojektuotos platesnės, tarp lauko ir buto durų nėra jokių laiptų ar slenksčių, o požeminiuose garažuose įrengti keltuvai kelia tiesiai į pirmuosius aukštus.

Puikus susisiekimas pėsčiomis, automobiliu ar viešuoju transportu.

 Jūsų kokybiškam gyvenimui

Gyvenvietė statoma tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mūro sienų ir klinkerio plytelių fasadų kombinacija kuria ne tik estetišką vaizdą, bet ir apčiuopiamą praktinę naudą.

Gyvenvietės statyboje naudojama moderniausia įranga ir pažangiausios inžinerinės technologijos, todėl pastatų kokybei nenusileidžia ir jų statybos darbų greitis. Pirmųjų PILAITĖS TERASŲ gyventojų įkurtuvės planuojamos jau 2017 metų pavasarį.

Jūsų būsimų namų statybos darbus vykdo tik kruopščiai atrinkti ir tik aukščiausios kvalifikacijos statybų specialistai.

Miesto pakrašty

PILAITĖS TERASOS kuriasi Simono Grunau gatvėje, vieno iš šiuo metu patraukliausių Vilniaus mikrorajonų - Pilaitės - pačiame pakraštyje. Gyvenvietę juosiančių miškų, upelio ir ežerų apsuptyje lengva užsimiršti, kad gyvenate vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo sostinės centro.

Pilaitės centro kaimynystė

5 minutės pėsčiųjų taku, ir jūs jau pačiame Pilaitės centre. O čia ar netoliese rasite viską, ko tik gali prireikti jūsų maloniai ir patogiai kasdienybei:

  • Prekybos centras PUPA (IKI parduotuvė, SWEDBANK skyrius, SEB, NORDEA, DANSKE, CITADELE, ŠIAULIŲ bankų bankomatai, LIETUVOS PAŠTO skyrius, EUROVAISTINĖ, restoranas FORTO DVARAS, sporto klubas)

  • RIMI, MAXIMA, NORFA parduotuvės

  • kavinės SEASONS, DIONA, restoranai DAILY, THE SPOT, picerija PICA MAX

  • poilsio centras VILLA ALICANTE, paplūdimys

  • Karoliniškių poliklinikos Pilaitės filialas, šeimos medicinos centras, šeimos sveikatos namai GYDA

  • vaistinė CAMELIA, NORFOS vaistinė

  • vaikų lopšeliai-darželiai ABADELĖ, GILUŽIS, PILAITUKAS, OBUOLIŲ SODAS, krikščioniškas vaikų darželis

  • M. Mažvydo progimnazija ir Vilniaus Pilaitės gimnazija

  • degalinė EMSI

 Lengva susisiekti

Projektuodami gyvenvietę, iš karto pasirūpinome ir jūsų patogiu susisiekimu su Pilaitės mikrorajono centru. Pėsčiųjų taku jį pasieksite vos per 5 minutes.

Susisiekimas automobiliu čia - taip pat puikus. Naujai nutiestu vakariniu aplinkkeliu bet kurią miesto vietą pasieksite nestoviniuodami varginančiuose transporto kamščiuose.

Tarp Pilaitės centro ir miesto centro bei kitų mikrorajonų intensyviai kursuoja viešasis transportas.

Išsamesnės informacijos apie PILAITĖS TERASAS ieškokite el. puslapyje www.pilaitesterasos.lt

ATSTUMAI

Artimiausia mokymo įstaiga
~ 1,3 km
Artimiausia parduotuvė
~ 1,1 km
~ 1,1 km
„Maxima”
Vydūno g. 27-101, Vilnius
~ 1,3 km
„Aibė”
Tolminkiemio g. 11, Vilnius
~ 1,5 km
„Lidl”
Nidos g. 1 (Pilaitėje), Vilnius
Viešojo transporto stotelė
~ 310 m
~ 310 m
Padekaniškės
63 Karveliškės–Pilaitės pr.–Žvėrynas
Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės
~ 750 m
Pajautos st.
30 Šiaurės miestelis–Apkasų g.–Konstitucijos pr.–Pilaitė
Pilaitė–Konstitucijos pr.–Apkasų g.–Šiaurės miestelis
54 Stotis–Lazdynai–Pilaitė
Pilaitė–Lazdynai–Stotis
63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės
Karveliškės–Pilaitės pr.–Žvėrynas
~ 820 m
Kriaučiūnai
63 Karveliškės–Pilaitės pr.–Žvėrynas
Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Domus estate, UAB
Vilniaus m. sav.