Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Skelbimas nebegalioja Rodyti panašius skelbimus »

Patalpos verslui ir gyvenimui Palangos centre

Plytų/Kretingos g. kampas (Kretingos g. 26)

Palangos m. sav.

 

Palangos miesto centre, strategiškai patrauklioje vietoje parduodami butai ir poilsio paskirties patalpos, esantys II-ąjame ir III-ąjame aukšte. Šie aukštai turi atskiras laiptines ir įėjimus į jas. Laiptinių durys rakinamos elektroninėmis spynomis (atrakinamos surinkus kodą arba naudojant elektroninį raktą).

II-ąjame aukšte esančios patalpos puikiai tinka kaip investicija į nekilnojamojo turto nuomą (grožio salonai, biurai ir pan.).

II-ąjame aukšte yra trys patalpos: dvi poilsio (67,81 m2 ir 73,32 m2) ir vienas butas (53,10 m2). Šiame aukšte esančios dvi poilsio patalpos yra patraukli investicija ilgalaikei nuomai (bendras jų plotas 141,13 m2, kaina – 1700 Eur./m2, suma – 239 921 Eur plius PVM (PVM mokėtojui, vykdančiam PVM apmokestinamą veiklą, jis grąžinamas). Šios patalpos turi savo atskirą įėjimą su elektronine kodine spyna ir laiptinę, todėl nekils jokių naudojimosi bendromis patalpomis konfliktų su gyvenamųjų pastato patalpų savininkais. Realios ilgalaikės nuomos pajamos per metus būtų apie 16 000 Eur., tai yra 15 metų investicijos atsiperkamumas. Mes galėtume tarpininkauti išnuomojant įsigytas patalpas su šiuo metu besidominčiais nuoma asmenimis. Šioms dviem poilsio patalpoms priskirtos 4 automobilio parkavimo vietos, po dvi kiekvienai patalpai.

III-ąjame aukšte - keturi butai: 52,84 m2, 64,36 m2, 45,91 m2 ir 42,29 m2.

Pastato I-ojo aukšto patalpos (turinčios atskirą įėjimą) parduotos, jame įsikūrusi odontologijos klinika.

Pastate įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, autonominis dujinis šildymas.

Patalpos pilnai įrengtos, pastato kieme yra automobilių parkingas. 

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 100 m
~ 100 m
„Maxima”
Plytų g. 9a, Palanga
~ 480 m
„Maxima”
Klaipėdos pl. 42, Palanga
~ 560 m
„Iki”
Klaipėdos g. 62a-9
Pakruojo parketas, UAB
Palangos m. sav.