Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Žiūrėti žemėlapyje
Spausdinti
Siųsti draugui
Įsiminti
Pamiršti
Peržiūrėta: 81428 / 6280
Uždaryti

Nauji butai Klaipėdoje „Nidos74“

Šilti ir jaukūs 33,55 kv.m-56,95 kv.m 1-3 kambarių butai

 

APIE PROJEKTĄ

Funkcionalūs, šilti ir ekonomiški naujos statybos butai Klaipėdoje! Siūlome kompaktiškus ir funkcionaliai suplanuotus butus, atitinkančius visus Jūsų šeimos poreikius. Kurdami šį projektą, bendradarbiavome su ilgametę darbo patirtį turinčiais dizaineriais, technikais, inžinieriais ir atskirų sričių specialistais, kad galėtumėme pasiūlyti aukščiausius kokybės kriterijus atitinkančius namus!
Nidos 74 Klaipėdoje – tai jaukūs, šviesūs ir kokybiški namai patogiam Jūsų gyvenimui. Mėgaukitės komfortu ir subtilia elegancija!

PATOGUS SUSISIEKIMAS

Geros gyvenimo sąlygos ir komfortas – tai ne tik ekonomiški namai, bet ir patogus susisiekimas su miestu. Nuo naujos statybos butų iki artimiausio prekybos centro skaičiuojamos 7 minutės kelio pėsčiomis, 5 minutės – iki vaikų darželio „Versmė“ ir 5 minutės – iki Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakulteto. Miesto senamiestį, prekybos centrus, kavines ir restoranus pasieksite itin lengvai ir greitai, naudodamiesi asmeniniu automobiliu, dviračiu ar visuomeniniu transportu.

JAUKI IR VAIZDINGA APLINKA

Kokybiški namai neatsiejami nuo jaukios aplinkos. Pro savo buto langą galėsite mėgautis nepriekaištingu vaizdu, atsiveriančiu į marias ar parką. Pasislėpkite nuo miesto triukšmo ir skirkite laiko maloniems pasivaikščiojimams su draugais ir šeimos nariais. Be to, šalia parko įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti asmeninį transportą.

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ IR PLATUS BŪTŲ PASIRINKIMAS

Jūs galite rinktis 1–3 kambarių butus keturių aukštų namuose. Butų plotas siekia 21–56 kvadratinius metrus. Siekdami įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius, didžiausią dėmesį skyrėme kokybei, todėl statybų metu buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios tarptautinius standartus ir užtikrinančios maksimalų patvarumą ir statinių ilgaamžiškumą. Šiuolaikiškas pastato fasadas derinamas su geriausiais sienų bei stogo apšiltinimo sprendimais ir ekonomiška individualia šildymo apskaitos sistema, siekiant energetinio efektyvumo ir nedidelių eksploatacijos sąnaudų.

DĖMESYS DETALĖMS IR NAUJI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Kurdami šį projektą, rūpinomės kiekviena detale ir apgalvojome kiekvieną smulkmeną, todėl šiandien galime pasiūlyti aukštos kokybės butus, atitinkančius išrankių pirkėjų poreikius. Daug dėmesio skyrėme energetiniam namų efektyvumui, todėl pritaikėme naujus technologinius sprendimus, leidžiančius sutaupyti.

Galimas butų pasirinkimas su daline bei pilna apdaila. Taip pat yra pasiūlymų įrengimo su baldais. Baldai gaminami tik pagal užsakymą kiekvienam butui atskirai/ visa buitinė technika integruota.

Kaina su daline apdaila nuo 35800 Eur;

Kaina įrengto buto su virtuvės ir prieškambario baldais bei buitine technika nuo 44400 Eur.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 320 m
~ 320 m „Aibė”, Minijos g. 144, Klaipėda
~ 500 m „Iki”, Nidos g. 5-1
~ 500 m „Maxima”, Naikupės g. 18, Klaipėda
Viešojo transporto stotelė
~ 250 m
~ 250 m Jūreivių st. 1A Turgus - VLG
VLG - Turgus
1 Autobusų stotis - VLG
VLG - Autobusų stotis
9A Turgus - VLG
VLG - Turgus
20 Smeltė - Taikos pr. - Naikupės g. - Smeltė
~ 310 m Rambyno st. 1 Autobusų stotis - VLG
VLG - Autobusų stotis
1A Turgus - VLG
VLG - Turgus
9A Turgus - VLG
VLG - Turgus
20 Smeltė - Taikos pr. - Naikupės g. - Smeltė
~ 520 m Juodkrantės st. 1A VLG - Turgus
Turgus - VLG
1 VLG - Autobusų stotis
Autobusų stotis - VLG
2B Naikupės g. - Jūrininkų st.
Jūrininkų st. - Naikupės g.
3 Naikupės g. - Ligoninės
Ligoninės - Naikupės g.
9 Ligoninės - Jūrininkų st.
Ligoninės - Tiltų g. - Jūrininkų st.
Jūrininkų st. - Tiltų g. - Ligoninės
20 Smeltė - Taikos pr. - Naikupės g. - Smeltė
VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ informacija

KONTAKTAI

UAB „BRP Invest“ www.nidos74.lt

 

Viktorija Markina 

+370 655 54 446
+370 (5) 273 78 78
pardavimai@brpinvest.lt