Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

Naujasis Antakalnis

Naujas gyvenamasis rajonas Vilniuje

Vilnius, Antakalnis, Duburio g.

Plotas
44 m² - 74 m²
Kaina už m²
1 250 €/m² - 1 169 €/m²
Kaina
55 000 € - 86 500 €

Naujasis Antakalnis – tai naujas gyvenamasis rajonas Vilniuje, kuriame gyventi gera ir ramu. Tyla, ramybė, švarus oras bei visapusiška laisvė yra Naujojo Antakalnio naujakurių vertinami dalykai. Šiuo metu plėtojamas pirmasis rajono etapas, kuriuo planuojama pastatyti apie 500 butų bei kotedžų.

Išskirtiniai rajono bruožai:

- Naujas rajonas – nuo „balto popieriaus lapo“ suprojektuota daugiau, nei 100 ha teritorija, kurioje numatyta visa reikalinga infrastruktūra – mokyklos, darželiai, prekybos centrai, žalios zonos, pėsčiųjų ir dviračių takai, viešojo transporto stotelės. Nėra jokių iš senų laikų likusių objektų, prie kurių būtų tekę taikytis projektuojant. Dėl to 2009 m. Naujojo Antakalnio teritorijos detalusis planas buvo pateiktas kaip pavyzdinis teritorijos planas, kuriuo vadovaujantis turėtų būti projektuojamos visos naujos teritorijos.

- Mažaaukštė statyba ir mažas užstatymo intesyvumas garantuoja patogias gyvenimo sąlygas Naujojo Antakalnio naujakūriams. Projekte galima statyti ne aukštesnius, nei 4 aukštų daugiabučius namus bei 2 aukštų vienbučius, dvibučius bei blokuotus namus.

- Gamta visur aplink – nuo miesto centro skiria 2200 ha Pavilnio regioninis parkas, kuris ne tik išvalo orą, bet ir jame galima leisti laiką visais metų laikais. Iš kitos pusės rajoną supa 110 ha ploto Dvarčionių geomorfologinis draustinis, kuris susijungia su Kairėnų botanikos sodu.

- Greitas susisiekimas su miesto centru. Nors atstumas iki Senamiesčio yra panašus, kaip ir iš kitų naujų Vilniaus rajonų, tačiau susisiekimas yra ženkliai greitesnis, ypač piko metu. Taip yra dėl to, jog iki pat miesto centro nėra nė vieno šviesoforo, o eismas yra neintensyvus.

- Dideli kiemeliai ir balkonai yra vietos, kuriose galėsite atsipalaiduoti po darbų neišeidami iš namų. Pirmųjų aukštų kiemeliai net iki 200 kv.m., o balkonų plotai nuo 6 iki 12 kv.m.

- Pigus šildymas leidžia jaustis ramiai visais metų laikais. Be to, kadangi visi butai šildomi grindimis, visada užtikrisite optimalią temperatūrą savo namuose. Kiekviename bute sumontuotas dujinis katilas leis būti visiškai autonomiškiems ir nepriklausyti nei nuo kaimynų, nei nuo miesto valdžios sprendimų, o taupyti galėsite ne tik šildymo sąskaita, bet ir karšto vandens paruošimo, kuris yra maždaug 30% pigesnis, nei perkant iš centrinių miesto tinklų.

Šiuo metu galite rinktis iš 2 kambarių nuo 44 iki 54 kv.m. bei 3 kambarių butų nuo 63 iki 74 kv.m.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 1,4 km
~ 1,4 km
„Norfa”
Mokylos g. 2b, Egliškių km. , Vilniaus raj.
~ 2 km
„Iki”
Centrinė g. 62, Mickūnų sen.
~ 2,2 km
„Iki”
S. Batoro g. 154
Viešojo transporto stotelė
~ 410 m
~ 410 m
Duburio st.
115 Parko g.–Rokantiškės–Antakalnis
Antakalnis–Rokantiškės–Parko g.
~ 590 m
Uosių sodai
115 Antakalnis–Rokantiškės–Parko g.
Parko g.–Rokantiškės–Antakalnis
~ 650 m
Kalno st.
115 Parko g.–Rokantiškės–Antakalnis
Antakalnis–Rokantiškės–Parko g.
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Naujasis Antakalnis
Vilnius, Antakalnis, Duburio g.
Aurelijus Jakavickas
+370 618 86846
Nerius Burdulis
+370 677 35747