Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Skelbimas nebegalioja Rodyti panašius skelbimus »

„Miškonys“

Uždaras individualių namų kvartalas pušyno apsuptyje

Vilniaus m. sav.

 

Jeigu svajojate gyventi šalia Vilniaus, po darbo dienos pabėgti nuo miesto triukšmo, naktį klausytis pušų ošimo, o dieną pradėti nuo pasivaikščiojimo miško takeliais, kviečiame aplankyti devyniolikos individualių namų uždarą kvartalą „Miškonys“. Kvartalas išsiskiria vientisa koncepcija, architektūra, harmonija su gamta – iš trijų pusių juosia brandus pušynas, kuris betarpiškai regimas per namų langus. Gyvendami juose pajusite ramybę ir įvertinsite išskirtinumą.

Projektą sudaro trijų tipai namai:

  • individualūs namai 252 kv.m su 13-16 arų sklypu (namai ribojasi su mišku)
  • individualūs namai 226 kv.m su 11,5 arų sklypu
  • sublokuoti dvibučiai namai 200 kv.m su 6-7 arų sklypu.

Namuose įrengti garažai dviems automobiliams. Kad jaustumėtės patogiai ir saugiai, iki namų vedantys keliai ir takai yra iškloti trinkelėmis, įrengtas kvartalo apšvietimas. Kvartale pakloti inžineriniai tinklai, numatytos erdvės vaikų žaidimų aikštelei. Gyventojų saugumui visa teritorija yra aptverta, o patekimas į gyvenvietę kontroliuojamas visą parą.

Vieninga kvartalo architektūra, patogus namų išplanavimas ir išvystyta kvartalo infrastruktūra patenkins kiekvieno būsimo šeimininko poreikius. Rekonstruojama Nemenčinės plento dalis, garantuoja patogų ir greitą susisiekimą su Vilniaus miestu. Iki Vilniaus Katedros 16 km.

ATSTUMAI

Artimiausia mokymo įstaiga
~ 4,8 km
Artimiausia parduotuvė
~ 5,4 km
~ 5,4 km
„Aibė”
Nemenčinė, Švenčionių g. 23, Vilniaus raj.
~ 5,5 km
„Maxima”
Švenčionių g. 44, Nemenčinė
~ 5,8 km
„Iki”
Visalaukio g. 1
Vilniaus m. sav.