Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Žiūrėti žemėlapyje
Spausdinti
Siųsti draugui
Įsiminti
Pamiršti
Peržiūrėta: 8907 / 8174
Uždaryti

„LightHouse“ III etapas

Pirmieji žaliuojančių stogų namai Vilniuje

 

„LightHouse“ III etapas – gyvenamieji namai strategiškai itin patogioje sostinės Fabijoniškių ir Šeškinės rajonų sankirtoje, įkvėpti naujo požiūrio į gyvenimo kokybę ir rūpestingai suprojektuoti galvojant apie Jus. Paskubėkite – įsikurti šiame projekte galite jau dabar!

Vienas svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus – tai lengvas susisiekimas ir gerai išvystyta infrastruktūra. „LightHouse“ gyvenvietė apsupta svarbiausiais strateginiais objektais: greta įsikūrę prekybos centrai, mokyklos bei darželiai, pramogų, poilsio zonos, viešojo transporto stotelės leidžia taupyti laiką ir kasdienius darbus atlikti greičiau, o miesto centrą pasiekti vos per 10 minučių.

Šiame projekte itin didelis dėmesys skiriamas privatumui ir energijos taupymui – trisluoksnio mūro sienos užtikrins garso izoliaciją tarp butų, o šilumą namuose saugo aukštomis izoliacinėmis savybėmis pasižymintys langai.

Ar įsivaizduojate malonesnius vakarus, nei gėrintis magišku saulėlydžiu nuo savo namų stogo? Tai galėsite patirti šiuolaikiškose gyventojams ir jų laisvalaikiui pritaikytose „LightHouse“ išskirtinėse poilsio erdvėse ant stogo.

„LightHouse“ gyvenvietėje jau susikūrė stipri bendruomenė, kurioje vyksta bendros šventės, jaukūs pasisėdėjimai vidiniame kieme ar prižiūrint mažuosius, siaučiančius erdviose žaidimų aikštelėse.

Jūsų patogumui siūlome platų 1,5-4 kambarių butų pasirinkimą:

1,5 kamb. butai nuo 34 kv.m iki 39 kv.m.,
2 kamb. butai nuo 43 kv.m. iki 54 kv.m.,
3 kamb. butai nuo 53 kv.m. iki 68 kv.m.,
4 kamb. butai nuo 87 kv.m. iki 88 kv.m.

Būstą galite rinktis su daline, pilna apdaila ar įrengtą su visais reikalingais baldais.

Butų kaina nuo 1 356 Eur/kv.m. iki 1 855 Eur/kv.m.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 260 m
~ 260 m „Rimi”, Ukmergės g. 233, Vilnius
~ 360 m „Iki”, Fabijoniškių g. 2a
~ 360 m „Lidl”, Stanevičiaus g. 2A, Vilnius

KONTAKTAI

MG Valda, UAB www.lhouse.lt

Justinas Kaminskas 

 

+37062600633
+37052756614
pardavimai@lhouse.lt