Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

Lazdynėlių vingis

Daugiau dėmesio ir meilės!

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Pirmasis gyvenvietės statybos etapas jau į pabaigą - jame jau parduota net 80 proc. butų!

Šiuo metu pradedamos antrojo etapo statybos ir pardavimai.

Apsigyvenkite jaukiuose, mažaaukštės statybos daugiabučiuose ir įsiliekite į naujai besikuriančią gyvenamųjų namų bendruomenę! Miškingoje vakarinėje sostinės dalyje įsikūrę Lazdynėliai ir šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu. Pramogas užtikrins ir didžiulė, net 4 ha kvartalo teritorija, kurioje trečdalį sklypo užims žalioji zona – žaidimų aikštelės, poilsio zonos, treniruokliai ir pan. Įrengtos terasos bei erdvūs balkonai leis mėgautis atsiveriančia miškų panorama, kurios grožio neužstos jokie senos statybos daugiabučiai – aplinka, skirta tik jums ir jūsų bendruomenės gyventojams.

„Lazdynėlių vingis“ yra vienas iš nedaugelio vidutinės klasės projektų, kuris pasižymi ilgaamžiškumo ir gyvenimo kokybės rodiklių gausa. Projekte skirtas ypatingas dėmesys pastatų kokybei ir naujakurių gyvenimo komfortui. Apsigyvenus namuose, kurių statybai naudojama moderniausia ir pažangiausia įranga, naujakuriai iškart tai įvertins
Tai idealus sprendimas tiems, kurių kūnu teka ritmingas miesto bliuzas, o sielai reikalinga švelni ir lyriška gamtos melodija!

Privalumai

Svečiuose – gamta! „Lazdynėlių vingio“ namai įsikūrę kiek atokiau nuo miesto maišaties, tad apačioje palikę nerimastingą jo triukšmą, galėsite mėgautis gamtos harmonija bei plačiuose balkonuose ir terasose kvepiančia pušyno gaiva ar sekmadienio pusryčiais su šeima.

Mažaaukštė statyba! Norint išsaugoti Lazdynėlių rajono unikalumą, kvartale išdygs nedideli vos keturių aukštų namai. Aplink nėra jokių senos statybos daugiaaukščių, tad galėsite laisvai grožėtis Jus supančia aplinka. Nors pastatai neaukšti, kiekviename name bus liftai. Tad galima drąsiai rinktis butą viršutiniuose aukštuose ir mėgautis atsiveriančiais gamtos vaizdais. Kvartalą sudarys tik nedideli, keturių aukštų namai, o aplink nėra jokių senos statybos daugiaaukščių, tad galėsite laisvai grožėtis Jus supančia aplinka.

Išskirtinė fasado apdaila. Akmens skalūnas – vizualiai išskirtinė ir itin kokybiška, ilgaamžė apdailos medžiaga, kuri dėl kainos pasirenkama ne taip dažnai. Dažniausiai apdailai naudojamas dekoratyvinis tinkas, kuris po 5-7 metų pradeda trupėti bei teptis. „Lazdynėlių vingio“ pastatams parinkta akmens skalūno apdaila atlaikys daugybę permainingų orų sezonų ir savo išvaizdą išlaikys daugelį metų.. Skalūno plytelės vertinamos kaip vienos iš tvirčiausių bei ilgaamžiškiausių natūralaus akmens gaminių. Namas estetiškai atrodys ilgą laiką

Mediniai langai. Gyvenant gamtos prieglobstyje tenka prisiderinti prie aplinkos, todėl butų langai privalo būti mediniai! Tokie langai bute ne tik suteikia grožio ir prabangos įspūdį, bet ir leidžia pastatui „kvėpuoti“. Taip užtikrinama, kad bute nesikaups drėgmė ar pelėsis.

Taupu ir parogu. Kad namuose būtų ne tik šilta, bet ir gaivu bei gera kvėpuoti, A klasės butuose būtinas rekuperatorius. Gyventojams nereikės rūpintis jo pirkimu ir montavimu, nes visuose „Lazdynėlių vingio“ butuose jis jau bus sumontuotas. Namuose niekuomet netrūks šviežio oro, o ir šilumos neprarasite, kaip atsitinka varstant langus.

Aktyvios pramogos! Ypatingą dėmesį skirsime gyvenvietės žalumai, todėl visą neužstatytą teritoriją apželdinsime veja bei įrengsime malonias poilsio zonas, saugias vaikų žaidimų, tinklinio ir krepšinio aikšteles, lauko treniruoklius. Tad aplinka puikiai tiks propaguojantiems sveiką gyvenseną bei mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.

Atvira panorama! Visi „Lazdynėlių vingio“ butai turės balkonus, o dalis – erdvias terasas, kuriose rytais sklaidydami laikraštį siurbčiosite kavą, o vakarais apsigobę pledu stebėsite žvaigždes ar rengsite jaukias šeimos vakarienes.

Šilta ir jauku! Mums ypač svarbus energinis efektyvumas, todėl įrengsime tik A energinės klasės būstus, atitinkančius aukščiausius energingumo reikalavimus bei užtikrinančius mažesnes eksploatavimo išlaidas. Tad vilnones kojines ir šiltus megztinius atidėkite į šalį – savo namuose laisvai jausitės ištisus metus!

Planuokime protingai! „Lazdynėlių vingio“ būstuose viskas suplanuota kruopščiai ir atsakingai, o kiekviena erdvė turi aiškų funkcionalumą, tad Jums tikrai neteks permokėti už nereikalingas ar nenaudojamas patalpas.

Vietos automobiliams! Teritorijoje stengiamės kuo daugiau erdvės skirti žaliajai vejai, vaikų žaidimų aikštelėms, natūraliai augalijai, todėl didžioji dalis automobilių parkavimo vietų sukoncentruota į požeminę automobilių aikštelę.. Čia ypač patraukli vieta apsigyventi šiuolaikinių ir modernių technologijų, ekologijos šalininkams, turintiems elektromobilius, kadangi šiame etape bus įrengtos elektromobilių įkrovos stotelės.Įrengsime antžeminės ir požeminės automobilio parkavimo vietas su sandėliukais, atskiras saugyklas dviračiams ir motoroleriams. Taigi, į namus visada atvyksite patogiai, nekamuojami galvosūkio, kur pastatyti automobilį.

Saugumas! Visa teritorija bus aptverta ir stebima vaizdo kameromis, o kad pasiektume maksimalų Jūsų būsto saugumą – pasirūpinsime ir domofonais bei videofonais.

Svarbiausia – kokybė! Statybos darbams atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangios inžinerinės technologijos. Kurdami šį projektą bendradarbiavome su ilgametę darbo patirtį turinčiais VAS architektais, technikais, inžinieriais bei kitų sričių specialistais, kurie garantuoja, kad gyvensite aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančiuose namuose!

Vieta ir susisiekimas

„Lazdynų vingio“ būstai statomi miškingoje, tačiau nuo miesto širdies neatitolusioje Vilniaus dalyje – centrą pasieksite vos per 15 minučių. Šauniausia tai, kad nors ir gyvensite tikrame gamtos prieglobstyje – prekybos centrai, vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, išvažiavimas iš miesto – viskas šalia. O vakarinis aplinkkelis leis akimirksniu pasiekti bet kurią miesto dalį, todėl visada išliksite įdomiausių įvykių sūkuryje, iš kurių ištrūkę grįšite į jaukius, ramybe alsuojančius namus!

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 1,7 km
~ 1,7 km
„Iki”
Jonažolių g. 1
~ 1,7 km
„Iki”
Architektų g. 43
~ 2,2 km
„Iki”
Vaduvos g. 4a
Viešojo transporto stotelė
~ 290 m
~ 290 m
Lazdynėliai
21 Lazdynėliai–Lazdynai–Centras
Centras–Lazdynai–Lazdynėliai
~ 640 m
Bukčiai
49 Ateities–Didlaukio–Žalgirio g.–Lazdynai–Bukčiai
Bukčiai–Lazdynai–Žalgirio–Didlaukio–Ateities g.
~ 760 m
Neužmirštuolių st.
49 Ateities–Didlaukio–Žalgirio g.–Lazdynai–Bukčiai
Bukčiai–Lazdynai–Žalgirio–Didlaukio–Ateities g.
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Lazdynėlių vingis
Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g.
Jurgita Kveselaitė
8659 94202