Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

„Karaliaučiaus slėnis“

Tai unikalus uždaras ir privatus kvartalas pačiame Vilniaus mieste

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.

Plotas
35 m² - 111 m²
Kaina už m²
1 429 €/m² - 1 153 €/m²
Kaina
50 000 € - 128 000 €

Vertinga miesto ir žmonių kaimynystė

„Karaliaučiaus slėnis“ – tai unikalus uždaras ir privatus kvartalas pačiame Vilniaus mieste. Kotedžų ir nedidelių daugiabučių gyvenvietė yra patogioje vietoje, kur viskas, ko reikia Tavo šeimai, yra tiesiog ranka pasiekiama: mokyklą, darželį, prekybos centrą, viešojo transporto stotelę ar polikliniką net pėsčiomis pasieksite greičiau nei per 10 minučių. Greta – svarbios gatvės ir keliai, užtikrinantys, kad darbą, draugus ar pramogas bet kurioje miesto vietoje pasieksi sklandžiai ir paprastai.

Tavęs ir Tavo šeimos čia laukia kaimynai. Daugiau nei 300 draugiškų šeimų – tokių, kaip Tu – kurie jau įsikūrė „Karaliaučiaus slėnyje“. Jie padės, patars, pasidžiaugs kartu – juk tai ir yra kaimynystės prasmė, tiesa? Kartu susitiksite gyventojų šventėse bei renginiuose, erdviose laisvalaikio zonose ar privačiuose popietės susibūrimuose – galėsite kartu auginti vaikus ir augti patys.

Svarbiausia šeimai – saugumas

„Karaliaučiaus slėnis“ yra kurtas šeimai. Ką tai reiškia mums? Pirmiausia tai – saugumas. Todėl gyvenvietė yra uždara – visą ją juosia tvora, o į teritoriją ar iš jos patekti galima per užrakinamus vartus. Taip pat gyvenvietė stebima vaizdo kameromis, dar padidinančiomis saugumą.

Kvartalo nekerta jokios bendro naudojimo gatvės ar keliai, jame nėra jokių komercinių objektų, o tai reiškia, kad teritorijoje automobilių eismas yra minimalus, o svetimų žmonių čia beveik nesutiksite. Taigi gausiai įrengtose, erdviose laisvalaikio zonose vaikai bus visiškai saugūs. O Tu galėsi atsipalaiduoti ir mėgautis. Nes čia tvyro ramybė.

Pramogos ir laisvalaikis – nuostabioje gamtoje

Prie pat namų – Gelūžės ežeras. Vos tolėliau – Baltiešos ir Salotės ežerai, Girulių miškas, Pilaitės piliakalnis, dvaro sodyba, vėjo malūnas ir kitos lankytinos vietos, kviečiančios Tavo šeimą apsilankyti. Visus metus.

Mėgstantiems rimtesnį sportą, Gelūžės ežere vasarą veikia vandenlenčių parkas, o žiemą laukia pačiūžų malonumai. Ramesnio poilsio ieškantys gyventojai deginasi paplūdimyje, plaukioja valtelėmis, žvejoja ar tiesiog grožisi vakaro žara vakarinių pasivaikščiojimų metu.

Laisvalaikio zonos vaikams ir suaugusiems

Kiekvienas Tavo šeimos narys yra svarbus ir gryname ore užsiėmimų rasite kiekvienas. Pasigirsime: tokių erdvių kiemų su laisvalaikio ir pramogų zonomis rasti galima tikrai ne prie kiekvieno namo Vilniuje. :) Įvairiai įrengtos, saugios ir smagios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, obelų sodai su gultais poilsiui, eko sodai, dviračių takai, zona šunų dresūrai. Rinkitės ir – pirmyn!

„KARALIAUČIAUS SLĖNIO“ PRIVALUMAI

Puiki vieta: miesto teritorija, ežerai ir gamta, patogus susisiekimas savu ar viešuoju transportu, „CityBee“, prekybos, pramogų vietos, darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos. Išsirink iš skirtingo dydžio patogių butų ir nedidelių kotedžų patraukliomis kainomis.

Erdvė gyvenimui ir laisvalaikiui: mažaaukštė statyba, didelės erdvės ir atstumai, mažas intensyvumas, tačiau gausi ir draugiška kaimynystė. Rasi viską: saugias ir įvairias laisvalaikio zonas skirtingo amžiaus vaikams, lauko treniruoklius, dviračių infrastruktūrą.

Saugumas ir privatumas: teritorija – uždara, stebima kameromis. Be komercinių objektų ar viešo naudojimo gatvių, todėl mažiau transporto, o visi sutikti, tikriausiai, Tavo kaimynai.

Kokybę garantuojantys sprendimai: geoterminis šildymas kotedžuose, aukšta A ir A+ energinė klasė, kokybiškos medžiagos, vienoda santūri architektūra.

Kviečiame pažiūrėti, kaip atrodo gyvenimas „Karaliaučiaus slėnyje": https://www.youtube.com/watch?v=WZGn0S5d80A

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 320 m
~ 320 m
„Maxima”
Vydūno g. 27-101, Vilnius
~ 520 m
„Aibė”
Tolminkiemio g. 11, Vilnius
~ 830 m
„Maxima”
I. Kanto al. 13, Vilnius
Viešojo transporto stotelė
~ 240 m
~ 240 m
Karaliaučiaus st.
4G Saulėtekis–Konstitucijos pr.–Pilaitė
Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis
30 Pilaitė–Konstitucijos pr.–Apkasų g.–Šiaurės miestelis
54 Pilaitė–Lazdynai–Stotis
75 Santariškės–Šeškinė–Pilaitė
Pilaitė–Šeškinė–Santariškės
102N Stotis–Maironio–Žygimantų g.–Žvėrynas–Pilaitė
Pilaitė–Žvėrynas–Žygimantų–Maironio g.–Stotis
~ 310 m
Pajautos st.
30 Šiaurės miestelis–Apkasų g.–Konstitucijos pr.–Pilaitė
Pilaitė–Konstitucijos pr.–Apkasų g.–Šiaurės miestelis
54 Stotis–Lazdynai–Pilaitė
Pilaitė–Lazdynai–Stotis
63 Žvėrynas–Pilaitės pr.–Karveliškės
Karveliškės–Pilaitės pr.–Žvėrynas
~ 410 m
Gilužio st.
4G Saulėtekis–Konstitucijos pr.–Pilaitė
Pilaitė–Konstitucijos pr.–Saulėtekis
30 Šiaurės miestelis–Apkasų g.–Konstitucijos pr.–Pilaitė
Pilaitė–Konstitucijos pr.–Apkasų g.–Šiaurės miestelis
54 Stotis–Lazdynai–Pilaitė
Pilaitė–Lazdynai–Stotis
75 Santariškės–Šeškinė–Pilaitė
Pilaitė–Šeškinė–Santariškės
102N Stotis–Maironio–Žygimantų g.–Žvėrynas–Pilaitė
Pilaitė–Žvėrynas–Žygimantų–Maironio g.–Stotis
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Citus
Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.
Sigitas Vadeikis
+370 682 02272
Gabrielė Dragūnevičiūtė
+370 638 17806