Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Skelbimas nebegalioja Rodyti panašius skelbimus »

„Justiniškių 18“

VISI KELIAI VEDA ČIA.

Vilniaus m. sav.

 

Justiniškių 18 - tai naujas mažaaukštės statybos projektas Vilniuje, Justiniškių mikrorajone.

5 aukštų įdomios architektūros namas šalia Lūžių parko, pačiame Justiniškių mikrorajono centre, įkomponuotas tokioje strategiškai patogioje vietoje, kad geriausiai jam apibūdinti tinka senas romėniškas posakis: visi keliai veda čia. Įsigiję butą šiame projekte, į savo naujus namus galėsite patogiai parvykti iš bet kurio Vilniaus mikrorajono, ir iš čia lengvai nuvykti į bet kurią Vilniaus vietą. Šalia namo yra visuomeninio transporto stotelė „Lūžiai“ bei prekybos centras „Maxima“. Netoli įsikūrusi Taikos progimnazija, Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II progimnazija, darželis - mokykla „Berželis“, Vilniaus Vyturio pradinė mokykla, lopšelis-darželis „Žilvinėlis“.

Tik kelios minutės pėsčiomis iki Spaudos rūmų, tik kelios minutės automobiliu iki prekybos centro „Mada“, Justiniškių turgelio ir parduotuvės „Norfa“. Tik kelios minutės iki Vakarinio aplinkkelio, kuriuo patogiai galėsite išvažiuoti į Panevėžio ar Kauno puses.

Namas sukomponuotas iš trijų dalių: dvi kraštinės namo dalys yra penkių, o vidurinė namo dalis yra keturių aukštų. Name įrengtos dvi laiptinės ir du liftai, kuriuo patogiai iš pirmame aukšte esančios automobilių stovėjimo aikštelės pakilsite iki savo buto. Suprojektavome 69 racionalaus išplanavimo butus, turinčius erdvius balkonus. Pirmo aukšto butai turi jaukias, savo dydžiu individualiems kiemeliams prilygstančias terasas, kuriose galėsite įkurti sporto bei laisvalaikio zonas, auginti gėles ar prieskonines daržoves. Gyventojų patogumui pirmame aukšte esančioje stovėjimo aikštelėje įrengėme sandėliukus.

Ieškantys racionalaus ir jaukaus būsto galės rinktis:

1-o kambario butus nuo 31 kv.m.,

2-jų kambarių butus nuo 39 kv. m.,

3-jų kambarių butus nuo 60 kv. m.,

4-ių kambarių butus nuo 73 kv. m.

Kaina nuo 1370 EUR/kv. m.

Vienos stovėjimo vietos pirmame aukšte esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje kaina yra 4900 EUR.

Privalumai

Mažaaukštė statyba

Tik 5 aukštų namas, kuriame suprojektuoti 69 butai, su vidiniu kiemeliu, kuriame jūsų vaikams įrengta jauki vaikų žaidimų aikštelė. Mes statome namus, kuriuose įsikuria nedidelė jauki bendruomenė.

Uždara ir saugi teritorija

Aptverta teritorija leis gyventojams jaustis saugiai bei mėgautis privatumu. Pirmame namo aukšte įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje įsigiję stovėjimo vietą išvengsite rūpesčio, kur sugrįžus po darbo ar vėlų vakarą pasistatyti automobilį bei patogiai pakilsite iki savo buto.

Strategiškai patogi vieta

Patogus ir greitas išvažiavimas į Vakarinį aplinkkelį, tik kelios minutės pėsčiomis iki prekybos centrų, tik kelios minutės automobiliu iki Justiniškių turgelio, sporto klubo bei prekybos centro „Mada“. Puikus susisiekimas su kitais miesto mikrorajonais, nes šalia namo yra visuomeninio transporto stotelė. Visi keliai veda čia, o iš čia patogu nueiti ar nuvažiuoti ten, kur jums reikia.

Išvystyta infrastruktūra

Čia yra viskas, ko reikia jūsų patogiam gyvenimui, nes netoli namų įsikūrę darželiai bei mokyklos, prekybos centrai, parduotuvės, kavinės ir sporto klubai. Justiniškių 18 projektas pritaikytas šeimoms su vaikais, nes šalia namų yra Lūžių parkas, kuriame galėsite pasivaikščioti ar pavedžioti savo augintinį.

Kokybė ir ekologija

Namo sienos pastatytos iš aukštos kokybės ekologiškų keramikinių blokelių, kurių dėka namas kvėpuoja, yra šiltas ir pasižymi geromis akustinėmis savybėmis.

Ekonomiški ir šilti butai

Namas statomas iš itin kokybiškų medžiagų, todėl pasižymės itin geromis šiluminėmis savybėmis bei nedidelėmis eksploatacijos sąnaudomis. Namuose bus sumontuoti itin sandarūs langai, kurie leis jums taupyti šilumą ir savo namuose mėgautis tyla bei ramybe.

Racionalus išplanavimas

Gyventojų patogumui suprojektuoti šviesūs butai su dideliais langais, kurie orientuoti rytų, vakarų ir pietų kryptimis, jaukiais balkonais ir nepereinamais kambariais. Juose nėra nereikalingų erdvių ar trukdančių kolonų. Pirmame namo aukšte suprojektuotos erdvios ir patogios terasos. Po namu esančioje stovėjimo aikštelėje įrengti sandėliukai.

Puiki investicija

Justiniškių mikrorajonas yra puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir investicijai, nes čia yra viskas, ko reikia tiek garbingo amžiaus žmonėms, tiek jaunimui.

Projekto vystytojas - UAB „Lithome“ sėkmingai įgyvendino daugiau nei 50 būsto projektų Vilniuje. Įmonės išskirtinumas būsto rinkoje yra mažaaukštė statyba, tvirtos ir šilumą taupančios medžiagos, aukšti statybos kokybės standartai, lankstumas, tiesioginis bendravimas su klientu, atsižvelgiant į individualius jo poreikius.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 90 m
~ 90 m
„Maxima”
Taikos g. 162a, Vilnius
~ 450 m
„Maxima”
Viršuliškių g. 30, Vilnius
~ 620 m
„Norfa”
Justiniškių g. 91, Vilnius
Viešojo transporto stotelė
~ 80 m
~ 80 m
Lūžiai
75 Pilaitė–Šeškinė–Santariškės
Santariškės–Šeškinė–Pilaitė
7 Stotis–Žvėrynas–Justiniškės–Pašilaičiai
Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis
13 Žemieji Paneriai—Justiniškės—Pašilaičiai
Pašilaičiai—Justiniškės—Žemieji Paneriai
Pašilaičiai - st.Žiemieji Paneriai
18 Titnago g.–Žemieji Paneriai–Justiniškės–Pašilaičiai
Pašilaičiai–Justiniškės–Žemieji Paneriai–Titnago g.
~ 340 m
Šiaurinė st.
43 Centras–Žaliasis tiltas–Šeškinė–Justiniškės
Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas–Centras
73 Vilkpėdė–Naugarduko g.–Centras–Justiniškės
Justiniškės–Centras–Naugarduko g.–Vilkpėdė
~ 400 m
Justiniškių žiedas
43 Justiniškės–Šeškinė–Žaliasis tiltas–Centras
Centras–Žaliasis tiltas–Šeškinė–Justiniškės
73 Vilkpėdė–Naugarduko g.–Centras–Justiniškės
Justiniškės–Centras–Naugarduko g.–Vilkpėdė
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Vilniaus m. sav.