Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Skelbimas nebegalioja Rodyti panašius skelbimus »

„Jonučių namai“

Butai nuo 90 Eur/mėn.!

Kauno m. sav.

 

„Jonučių namai“ – tai nauja gyvenvietė Kauno rajone, prie Aleksoto ir Garliavos. Gyvenvietėje vystomi mažaaukštės statybos daugiabučiai su išskirtinai sutvarkyta aplinka Jums ir Jūsų šeimai.
Čia galėsite mėgautis geriausiais gyvenimui skirtais sprendimais už patraukliausią kainą Kaune: uždara ir vaizdo kameromis stebima teritorija, laisvalaikio zonomis įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems, erdviomis terasomis ir balkonais, ekonomišku išlaikymu.
Jūsų pasirinkimui – 1,2,3 k. butai vos keturių aukštų daugiabučiuose. Aplink Jus gyvens ne daugiau nei 4 kaimynai!

PRIVALUMAI

Patraukliausia kaina Kaune
„Jonučių namuose“ naujos statybos butų kainos prasideda vos nuo 29 000 Eur arba nuo 626 Eur/kv.m. Už tai kasdien džiaugsitės ne tik kokybiškais namais, bet ir žaliuojančias obelų sodais su pailsėti kviečiančiais gultais, lauko treniruokliais rytinei mankštai, vaikų žaidimų erdvėmis saugiai ir laimingai Jūsų atžalų vaikystei bei patogiu parkavimu prie pat namų

Laisvalaikio zonos visai šeimai
Vidinius kiemus puoš obelys, kurių paunksmėje įrengsime gultus, kad nuo čia galėtumėte stebėti šalimais žaidžiančius savo vaikus. Žaidimų erdvėse vaikai galės išbandyti supynes, čiuožyklas, karstynes, surengti šokinėjimo varžymas ant batutų bei pastatyti gražiausią smėlio pilį. Vyresni vaikai skubės sulošti stalo teniso partiją, o vakare - į krepšinio arba futbolo aikštelę.
Jūsų geros savijautos rytais taip pat pasirūpinome - pasitikti saulę galėsite lengva mankšta ant lauko treniruoklių vos keli žingsniai nuo namų durų.

Uždara gyvenvietė
„Jonučių namuose“ jausitės tarsi gyvendami nuosavame name. Čia Jūsų privatumą saugos vidinius kiemus stebinčios kameros, o į teritoriją patekti galėsite tik Jūs - visą gyvenvietę juos tvora su automatiniais vartais.
Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, visoje vidinėje teritorijoje eismas bus ribotas - jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį.

Ekonomiškas išlaikymas
„Jonučių namuose“ bus įdiegti taupūs ir racionalūs sprendimai. Sandarus namų įrengimas ir autonominio dujinio šildymo sistema užtikrins žemas šildymo sąnaudas net ir šalčiausiu metų laiku.

Gyvenimas kaip mieste
„Jonučių namuose“ Jus pažadins paukščių giesmės, o vakare atsipalaiduoti padės namus supančios gamtos ramybė. Prireikus miesto centrą pasieksite per 15 minučių automobiliu, o kelionė iki artimiausios maisto prekių parduotuvės truks tik 5 minutes.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 1,8 km
~ 1,8 km
„Aibė”
Vytauto g. 154, Garliava, Kauno raj.
~ 1,9 km
„Iki”
S. Lozoraičio g. 2
~ 2,4 km
„Maxima”
Vytauto g. 105, Garliava
Kauno m. sav.