Nekilnojamo turto skelbimai

Prisijungti
Paklauskite vystytojo apie projektą

„Bendorėlių slėnis“

Namų valdos sklypai

Vilniaus r. sav., Užubalių k., Blindžių g.

Plotas
10 m² - 12 m²
Kaina už m²
3 750 €/m² - 4 150 €/m²
Kaina
37 500 € - 49 800 €

Sklypų masyve jau baigiame įvesti komunikacijas!

Vieta

45 žemės sklypų projektas „Bendorėlių slėnis“ įsikurs šalia Vilniaus esančioje ir sparčiai besiplečiančioje Bendorėlių gyvenvietėje, Klevinėje. Visai arti gyvenvietės veikia vakarinis aplinkkelis, kuris skubantiems padės vos per 15-20 min pasiekti oro uostą, Vilniaus centrą ir kitus rajonus. Už 300 m taip pat yra įrengta autobusų stotelė, čia reguliariai kursuoja 87 Vilniaus viešojo transporto autobusas. Puikus susisiekimas su miestu garantuotas! Gyventojų patogumui apie 3 km nuo gyvenvietės veikia Avižienių vaikų darželis ir vidurinė mokykla, artimiausias prekybos centras įsikūręs tik už 2 km.

Rytinėje „Bendorėlių sėlio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų, įmerkus kojas į šiltą vandenį. „Bendorėlių slėnis“ įsikus nuostabios gamtos prieglobstyje, atokiau nuo miesto šurmulio ir smogo. Čia bus galima mėgautis grynu oru, miesto šviesos neužgoš žvaigždėto rugpjūčio dangaus grožio ir leis džiaugtis įsimintinomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis.

Bendruomenė

„Bendorėlių slėnis“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina draugišką ir kaimynišką aplinką. Šią vietą mielai renkasi jaunos šeimos ir žmonės, norintys saugioje ir ramioje aplinkoje auginti vaikus, kurti ekologiškus daržus ir mėgautis grynu oru. Tai ideali vieta, leidžianti ugdyti bendruomeniškumo jausmą, užmegzti draugiškus santykius su kaimynais ir sukurti savo nedidelį svajonių pasaulį. Be to, projektas ribojasi su šalia esančia gyvenviete, tai itin saugi vieta pradėti gyvenimą atokiau nuo miesto.

Sklypai

Projektas „Bendorėlių Slėnis“ skirtas patogiam gyvenimui be rūpesčių. Sklypų masyve jau baigiame įvesti komunikacijas: kanalizaciją, vandentiekį, elektrą bei dujas, kurios šiuo metu yra vienas ekonomiškiausių ir ekologiškiausių šildymo būdų. Visos įvestos komunikacijos leis suprojektuoti energetiškai efektyvų namą, kuris užtikrins ekonomišką gyvenimą ir racionalius būsto išlaikymo kaštus. Projekto teritorijoje taip pat bus asfaltuotas, kuriuo maloniai ir be jokių nemalonų staigmenų galėsite pasiekti namus.

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 1,1 km
~ 1,1 km
„Iki”
Senasis Ukmergės kelias 8
~ 1,1 km
„Maxima”
Saulės g. 1, Avižieniai, Užubalių k.
~ 1,8 km
„Iki”
Sudervės g. 17a
„Bendorėlių slėnis“
Vilniaus r. sav., Užubalių k., Blindžių g.
Jurgita Kveselaitė
+37065994202
Sonata
‭+37062275945‬