Nekilnojamo turto skelbimai
Nr.1

Prisijungti
Spausdinti
Siųsti draugui
Įsiminti
Pamiršti
Peržiūrėta: 10235 / 8294
Uždaryti

A+ energinio naudingumo klasės butai

Buto 1 m² šildymo išlaidos iki 0,77 EUR per metus

 

Parduodami A+ energinio naudingumo klasės nauji butai Vilniuje, Bajorų mikrorajone. Mykolo Lietuvio Namai – tai naujas ypač ekonomiškų, išmaniai pastatytų ir kokybiškų namų kvartalas Mykolo Lietuvio gatvėje. Mes siūlome šiuolaikišką, jaukų būstą miesto žmogui ar šeimai gamtos prieglobstyje su itin patogiu susisiekimu istorinės asmenybės vardu pavadintoje gatvėje.

MYKOLO LIETUVIO NAMŲ kvartalas išsidėstęs mažo užstatymo tankumo ir intensyvumo užstatymo zonoje, individualių namų kaimynystėje, šalia Visorių miško. Kvartalą sudaro šeši trijų aukštų namai, kiekviename name tik po devynis butus. Uždara kvartalo teritorija, vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio zonos užtikrina privatumą bei saugumą. Erdvaus kiemo didelėje automobilių parkavimo aikštelėje su stoginėmis patogu parkuotis.

A+ ENERGINIO NAUDINGUMO KLASĖ, MAŽOS EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS, PATOGŪS VALDYMO SPRENDIMAI

Dėka kokybiško apšiltinimo bei aukštų namo sandarumo rodiklių, pastatai atitinka A+ energinę klasę, kas savo ruožtu sąlygoja menkus šilumos nuostolius ir svarbiausia – ypatingai mažas būsto šildymo bei kitas namo eksploatacines sąnaudas.
Kiekvienas namas nepriklausomas nuo miesto šilumos tinklų, turi atskirą dujų katilinę, kiekviename bute atitinkamai individuali apskaitos sistema.
Išvedžioti oro rekuperacijos kanalai kiekvienam butui. Šildymas butuose grindinis su individualia automatine temperatūros reguliavimo funkcija kiekvienam buto kambariui.

FUNKCIONALUS INFRASTRUKTŪROS IR BUTŲ IŠPLANAVIMAS, ESTETIKA

Namų orientacija sklype tiksli Šiaurinės pusės ir Mykolo Lietuvio gatvės atžvilgiu.
Butų langai, balkonai ir terasos orientuoti į rytus, pietus ir vakarus. Privažiavimai, parkavimai ir ėjimai suprojektuoti iš šiaurinės pusės, netrikdant privačios zonos pusių.
Visi butai turi langų orientaciją mažiausiai bent į dvi pasaulio šalių puses.
Taisyklingos namo konfigūracijos dėka, siūlomas efektyvus butų planavimas išnaudojant kiekvieną kvadratinį metrą (pagal siūlomą planavimą numatytos ,,realios erdvės“ standartinio išmatavimo baldams bei buitiniams prietaisams).
Butuose dideli (,,vitrininiai“) langai, atitinkantys A+ energinės klasės reikalavimus, ir aukštos (aukštis – ne mažiau kaip 2.80 m) lubos. Grindinis šildymas, todėl nėra jokių vaizdą ar vidaus interjerą užgožiančių radiatorių.
Dideli erdvūs balkonai arba terasos kiekvienam butui.
Pirmo aukšto butai su terasomis ir individuliais kiemeliais nuo 20 iki 200 m2.
Sandėliukai dviračiams ar kitoms reikmėms.
Galimas ir laisvas kiekvieno buto kambarių planavimas.
Namų fasadas apdailintas keramikinėmis klinkerio plytelėmis, derinant jas su dekoratyviniu tinku bei medžio detalėmis. Balkonai apdailinti grūdinto stiklo ir metalo turėklais.

VIETA IR SUSISIEKIMAS

MYKOLO LIETUVIO NAMAI – tai naujos statybos mažaaukščių A+ energinės klasės namų kvartalas individualių namų kaimynystėje, šalia Visorių miško. Vakarinis aplinkkelis tik už 900 m, o jungiamoji (tarp Ukmergės plento ir Mokslininkų gatvės) Mykolo Lietuvio gatvė, užtikrins puikų susisiekimą visomis Vilniaus miesto kryptimis, įskaitant ir patogų nuvykimą į tokius prekybos centrus kaip BIG, Akropolis, Senukai, Ozas, o taip pat į vaikų ugdymo ar mokymo įstaigas. Gyventojų patogumui netoliese kursuoja viešasis transportas, o operatyvų kasdienių prekių įsigijimą užtikrins netoliese, Šventeliškių ir Chodkevičiaus g. sankryžoje planuojamas nedidelis prekybos centras.

Daugiau informacijos - www.mykololietuvionamai.lt

ATSTUMAI

Artimiausia parduotuvė
~ 1 km
~ 1 km „Maxima”, Ukmergės pl. 369, Vilnius
~ 1,2 km „Rimi”, Bieliūnų g. 1, Vilnius
~ 1,3 km „Norfa”, Ukmergės g. 298, Vilnius
Viešojo transporto stotelė
~ 690 m
~ 690 m Riaubonių st. 26 Bajorai–Jeruzalės–Kalvarijų–Ozo g.
57 Bajorai–Jeruzalė–Ateities g.–Fabijoniškės
~ 740 m Mykolo Lietuvio st. 40 Centras–S.Stanevičiaus g.–Fabijoniškės
Fabijoniškės–S.Stanevičiaus g.–Centras
~ 840 m Liudviko Zamenhofo st. 40 Fabijoniškės–S.Stanevičiaus g.–Centras
Centras–S.Stanevičiaus g.–Fabijoniškės
Šaltinis: SĮ „Susisiekimo paslaugos“